PDA

View Full Version : PES 2019 klasik peč + domaća liga klasici (info)

Darcoolio
09-27-2018, 10:32
Ovako, pošto ove godine najverovatnije neću raditi SLS (ne znam za edit tim), imao sam ideju da se pravi klasik peč uz dodatak i naših klasika gde bi, uz standardne Zvezdu, Partizan i Vošu, tu bili i OFK Beograd, Obilić itd.
Ovo je naravno samo ideja za sada, a odlična stvar je što nema *****ancije sa transferima na zimu, nema mnogo mlaćenja sa mnogim glupostima koje povlači standardna izrada pečeva, dok sa druge strane treba samo malo više organizacije i guglanja.
Naravno, ovo bi zahtevalo i da se sačeka verzija igre "za sve", što će se mislim uskoro i desiti.
Ukoliko postoje zainteresovani neka se jave.
Naravno, sam teško da mogu da izvedem ovo pa sve ovo i pišem baš iz tog razloga.

wltga
11-24-2018, 00:07
Ovako, pošto ove godine najverovatnije neću raditi SLS (ne znam za edit tim), imao sam ideju da se pravi klasik peč uz dodatak i naših klasika gde bi, uz standardne Zvezdu, Partizan i Vošu, tu bili i OFK Beograd, Obilić itd.
Ovo je naravno samo ideja za sada, a odlična stvar je što nema *****ancije sa transferima na zimu, nema mnogo mlaćenja sa mnogim glupostima koje povlači standardna izrada pečeva, dok sa druge strane treba samo malo više organizacije i guglanja.
Naravno, ovo bi zahtevalo i da se sačeka verzija igre "za sve", što će se mislim uskoro i desiti.
Ukoliko postoje zainteresovani neka se jave.
Naravno, sam teško da mogu da izvedem ovo pa sve ovo i pišem baš iz tog razloga.

Da li ce biti Smedereva u tom patchu ? jer koliko sam ja ukapirao radi se o tom nekom vremenu kada je Smederevo bilo u 1. ligi Srbije?

Darcoolio
11-24-2018, 07:29
Ne, nije bilo nikog voljnog za rad, tako da je ostalo na ideji.

brzrad
01-21-2019, 09:45
Ja sam unistio Dansku ligu da imam mesta za nekoliko nasih, i ex-nasih timova. Evo ti ako promenis um, 1208 je Zvezda a 5236 je OFK.

https://www.mediafire.com/file/01itoli54n01769/Zvezda_OfkB.rar/file

31441

Darcoolio
01-21-2019, 10:00
Nisam promenio um, a ni mišljenje.
Videćemo, možda se ubace za update peča koji je radio Miloš.

brzrad
01-27-2019, 09:07
Dobra vest. Ja sam se nesto zezo sa licima malo vec mesec dva. Gledam kako da resim da ne budu mutavog kvalitet. Moguce je da cu da napravim nesto, ako mi oposumi ostave kompjuter na miru, i onda dam svima ovde pa uzimaj ako treba. Samo napred :)
31452

srbijadotokija
01-29-2019, 08:50
Super je Miha samo mu pukni frizuricu :)