PDA

View Full Version : Zvezda i Partizan za pes 2019 ps4

Barca4eva
09-05-2018, 06:26
Ljudi evo ih!! Stigli su!!

Zvezda i Partizan za pes 2019 PS4.
Koristite ih u kombinaciji sa Bundesligom sa PESworld-a.

Take a look at barca4eva (@skovrm): https://twitter.com/skovrm?s=09

Uživaj te!!

hrvojegostija
09-05-2018, 09:06
A Hajduk

Ciciste
09-25-2018, 16:11
barca4eva - ubacio sam svih 5 klubova koje si uradio do sad i svaka cast! Nadam se da ces uskoro i ostale klubove za Balkansku ligu. Mnogo je zanimljivije sa Balkanskom ligom, nego pojedinacne srpska ili hrvatska. Jedino mi ovi slovenci nisu zanimljivi, pa cu umesto njih sam napraviti Radnicki Nis i jos nekog. Sve pohvala za trud i posao majstore.

real022
10-31-2018, 20:05
Pokušavam da prebacim u verziju za PC - Zvezdu i Partizan, ali ne uspevam..
Ako može, neko ko zna :)

Matan
02-12-2019, 19:28
Zelim pre svega da pozdravim sve clanove, nov sam na forumu i u ovoj prici celoj. Da li neko moze da okaci detaljnu proceduru ubacivanja zvezde i partizana. Ja sam pokusao, ali mi ne ide, nisam uspeo. Yahvaljujem na odgovoru.

Takodje jos jedno pitanje :) Da li ce iyaci uskoro Srpska liga?

Hvala jos jednom.
Pozdrav

Matan
02-13-2019, 11:19
Update:
Okej, uspeo sam da importujem timove :) I kada ih biram u PES-u nadjem ih, ali igraci uopste nisu ti nego neki drugi. Verovatno igraci prethodnog tima posto sam importovao umesto vec postojecih klubova u PEAU LEAGUE. Kako da importujem i igrace? :/

Neko?

darko_pfc
02-13-2019, 20:00
Update:
Okej, uspeo sam da importujem timove :) I kada ih biram u PES-u nadjem ih, ali igraci uopste nisu ti nego neki drugi. Verovatno igraci prethodnog tima posto sam importovao umesto vec postojecih klubova u PEAU LEAGUE. Kako da importujem i igrace? :/

Neko?

Prilikom biranja timova stisni R3 (desni analog ravno pritisnes) pa izaberi Live Update OFF i imaces ih. Naravno, ako si pre toga odradio "apply player data" prilikom importa timova.

I reci mi jel vidis grbove Partizana i Zvezde u igri ili ne? Ja ne, pa sam ih sredio... i ako treba novi download ljudima da dam, mozda koristi.

Dmitrovic
08-26-2019, 14:37
Radi li ovaj pec sa opsn fajlom pes universe v5?