Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 55

Thread: Gol iz kornera?

Default Gol iz kornera?

da li ima jos neko ko je dao golove iz kornera ja sam sa totijem dao vise puta ali samo jednom direktno ostalo se gosa izbaguje poz 8)

Kako si to izveo?

to se radi tako sto, pre nego sto pocnes mec namesti tezinu na Beginer, i onda cepas golove iz kornera, sa centra , iz svlacionice... itd..........

Quote Originally Posted by Gogy View Post
    to se radi tako sto, pre nego sto pocnes mec namesti tezinu na Beginer, i onda cepas golove iz kornera, sa centra , iz svlacionice... itd..........
    normalno daj ti na top player pa se javi

kada igram pes, meni nije cilj da li cu zavuči gol iz kornera............

На топ плејер завукао два са Аршавином директ из корнера. Снимио сам али да постављам па да ме правите лудим да није на топ плејер нећу.
    Мафа чињеница да нисам хтео да дам гол ал ****га.

Quote Originally Posted by Gogy View Post
    i onda cepas golove iz svlacionice... itd..........

Quote Originally Posted by Elvis_B11c View Post
    На топ плејер завукао два са Аршавином директ из корнера. Снимио сам али да постављам па да ме правите лудим да није на топ плејер нећу.
    Мафа чињеница да нисам хтео да дам гол ал ****га.
    ma boli te, bitno da si ih ti dao

nema to veze jel nja amater il na beginner ..il sta vec..ja sam na pes 6 sjecam se ...od 10 pokusaja....3 davo..ako hocete postavi cu vam ih

Super Star Grobari_bgd's Avatar

pa ima razlike jer na vecim levelima golmani bolje brane...bar je bilo tako sad nisam obracao paznju na to...

Beginner

Do sada sam dao 2 komada ali ne direktno iz kornera, vec se oba puta lopta odbila od golmana. Oba puta ja bilo na Top Player. Inace desio mi se jos jedan golmanov bag,a to je da prilikom centarsuta lopta preskoci golmana i udje u gol iako realno moze da je dohvati samo ako ispruzi ruku.

do sada sam dao jedno 10 komada najbolje je sa pirlom (milanom) i najbolje je sa desne strane
    centriram skor desno i sutnem malo ispod pola i skoro uvek bude gol

nisam dosad nijedan dao,mada bas i ne volim to,jer kolko cesto se daju takvi golovi na pravim utkamicama....mozda jesam jedan,al ne racuna se ako golman takne loptu a?

jednom pre godinu dana sa Mihajlovicem direktan pogodak iz kornera jos uvek se trudim ali sve golman ili izbije ili hvata.

Super Star joco23's Avatar

desilo mi se na proslom hiljadu puta, na ovom jos ni jednom, ali verujem da na beginer moze da se da gol

ne kemijajte nego igrajte nogomet
    ne znam za nikoga osim Deca da je to uspio u stvarnosti....
    ovo je iskorishtavanje bugova kao u osmici...

Solo per ti...

Na ovom za sad nisam uspeo,na proslim serijalima se desavalo

исто тако, на 08 сам редовно давао, највише са лампардом, а у 09 до сада нисам успео ни једном.

ne znam za nikoga osim Deca da je to uspio u stvarnosti....
    дали и пикси и перица огњеновић

Ja sam uspeo samo jedan da dam i to bas kada mi je najvise trebao. Jest da nisam hteo ali... Dao sam ga sa Maskeranom u stativu pa u gol. Inace gubio sam 2:1 od Rome u ligi sampiona na domacem terenu (2 utakmica), a tamo sam igrao 2:2, i gol. Posle toga pobedim 3:2. Top player je u pitanju.

Dao mi ortak sa Messi-em razlupao sam tastaturu

Page 1 of 3 123 LastLast