Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 190

Thread: Master liga

Марадона - елпибе zlaxy's Avatar

Default Master liga

Znam da je dosta vas navuceno sad na novi mod BAL,ali da vidimo ko djuska ML
    Utisci,pohvale,kritike,iskustva,talenti...
    Tema za to..

Mene je BAL smorio!Mnogo je komp glup imamo kontru i na 20m od gola on stane i pocne nesto da se okrece i izgubi loptu zato sam se vratio na master ligu i najjaca je!!Ali nervira me sto se ne razlikuje od 2008-ce!

Ja krenuo sa zvezdom, i bolje da sam krenuo sa default timom nego sto sam uzeo ove papke... Lik da uradi fintu suta i pobegne mu lopta
    Ali nema veze, sad cu ja da dovedem na transfer roku igrace dostojne zvezde i njenog dresa

Quote Originally Posted by DezurnaBudala View Post
    Ja krenuo sa zvezdom, i bolje da sam krenuo sa Lik da uradi fintu suta i pobegne mu lopta
    hahahahaha kralj

nije mi jasno kako nema partizana :S ili Voshe za nju navijam

igram sa Lyonom prva sezona i na polu sezoni doveo sam Gomisa i Gervinha koji su stvarno extra talenti...Takodje je tu i Nelson i Djibril Cisse.... Ali Benzema otkida.

Super Star Grobari_bgd's Avatar

jovetic je dobar...posle par sezona moze da bude bomba...

Ja igram sa zvezdom na TopPlayer i 2 sam dobio,a 2 nerseno.Nije toklo losa zvezda sa ovim Joco-vim OF-om.Jos sam im malo podigao ocene(jeste zvezda malo sad losija,ali bas KONAM ga pretera!Sve u svemu OK....

Ljudi kome trebaju talenti u Arsenalu ih ima na pretek,Vela mnogo dobro napreduje bar meni a ako ste malo bolje rangirani mozete kupiti Walcot-a koji je brz kao struja,takodje kome treba neki brzi igrac predlazem Agbonlahora iz Ville!!

Quote Originally Posted by pirat View Post
    Ljudi kome trebaju talenti u Arsenalu ih ima na pretek,Vela mnogo dobro napreduje bar meni a ako ste malo bolje rangirani mozete kupiti Walcot-a koji je brz kao struja,takodje kome treba neki brzi igrac predlazem Agbonlahora iz Ville!!
    Nismo znali...

Super Star Grobari_bgd's Avatar

adu iz benfice....

ko ne moze dovuc wallcota nek dovuce odonkora...mada to su vec uobicajeni poznati talenti,zanima me jel ima neko tamo medju nigerima da je dobar...

Quote Originally Posted by mario_legenda View Post
    ko ne moze dovuc wallcota nek dovuce odonkora...mada to su vec uobicajeni poznati talenti,zanima me jel ima neko tamo medju nigerima da je dobar...
    Gervinho

Ma Kaljari je majka priroda!!!

Ja igram master ligu s Milanom...Za sad jos nikog nisam kupio,al u planu su mi Casano i Rekoba

Probajte da dovedete Gambina mladi Italijan koji otkida najmanje receno.

I Walcot mi je u planu...Mali je fenomenalan ,a svidja mi se i onaj mali Aron Lenon

Na proslom pravi talenat bio je lee cun soo...

To su sve vec poznati igraci ali dajte neke nve otkidaju i Jovetici Ivanovic.

Arshavina sam doveo u Milan...kakav tandem mladih napadaca Pato+Arshavin...Doveo sam i Diega!! A Walcota nisam mogao da kupim...Ponudio i 30 000 i nece covek da predje pa to ti je....

um....kaj nije Arshavin vec u 27oj?

Page 1 of 10 123 ... LastLast