Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 68

Thread: "BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Default "BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"

U meniju "STRENGTHEN", nači čete 6 kategorija kojima možete dodeliti 0 - 6 blokova. Jedan plus znak znači jedan trening blok, 2 plusa znači za svaki trening blok čete dobiti 2 boda (ako jedan od vaših kategorija ima maksimalno blokova (6) atribut če imati 12 bodova svaku utakmicu. Kao što možete vidjeti za kategoriju tehnike (udaranje) imačete najviše prednosti a za staminu mnogo manje. Na kraju ovo takođe zavisi od vaše pozicije koje ste izabrali u timu.

preuzeto sa www.evo-web.co.uk
    preveo maremas

Professional millans666's Avatar

Odlicno sto si ovo izvukao...

Meni i dalje nije bas najjasnija cela ta prica a i ne ulazim dublje u to, samo igram i trudim se da dam maximum i cao

Super Star Ghost Rider's Avatar

Maremas pa sta ja treba da uradim da bi dobio jos neki blok,i da li to moze uopste

Senior Member Ajzakova Beba's Avatar

Nemre,samo da sklonis sa jednog i premestis na drugi.

Super Star Ghost Rider's Avatar

Quote Originally Posted by Ajzakova Beba View Post
    Nemre,samo da sklonis sa jednog i premestis na drugi.
    Ma to znam nego ja mislio dobijas nove blokove pa popunis sve opcije

A zna li neko kako se budzi Condition/Fitness jer kada se pocne legend mod,dobije se samo 4,a igrac mi rikne vec u 70-om minutu.Kako se to moze nabudziti.I kako se dobija weaker foot frequency,tu takodje imam 4 a maltene non stop sutiram sa levom a namestena mi je desna (zeznuo se,sta ces)

Pozdrav svima, želeo bih da znam da li se mogu vremenom dobiti "special ability settings", kao npr. : Tactical Dribble, Playmaking, itd.

Joey Tribbiani gale91's Avatar

Da vas pitam,ja sam stigo do 3. sezone sad igram cf ,i dajem redovno golove u Napoli,ali vrlo retko dobijam match ex. points,jel i vama tako u trecoj sezoni,mogo bi neko da postavi screen da vidimo......

Senior Member Ajzakova Beba's Avatar

Ja sam jako malo poceo vec u drugoj sezoni da dobijam,fazon neka mala crtica,jedva se vidi,a igrao sam ceo mec.

Joey Tribbiani gale91's Avatar

Bash to,ali meni u trecoj sezoni....jbg

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Probajte da drugacije rasporedite poene,ja sam u pocetku ostavio sve onako kako je bilo i u prosjeku sam dobio malo crtica na svaku statitstiku po utakmici i treningu,onda sam u drugoj sezoni stavio max na speed i max na balance i sad dobijam po 10 poena ako preskocim utakmicu,a oko 15-20 ako igram.Tako da veoma lako nabijam stat.

Quote Originally Posted by 4evra View Post
    Probajte da drugacije rasporedite poene,ja sam u pocetku ostavio sve onako kako je bilo i u prosjeku sam dobio malo crtica na svaku statitstiku po utakmici i treningu,onda sam u drugoj sezoni stavio max na speed i max na balance i sad dobijam po 10 poena ako preskocim utakmicu,a oko 15-20 ako igram.Tako da veoma lako nabijam stat.
    ae da te poslusam...

znaci smanjim sve i povecam samo na primer speed i balance, i samo na to posle tekme dobijem 10 crtica a ostalo nista ? )

skontao sam u cemu je fazon ako sta zelis da poboljsas ocene to stavis vise onih blockova...zanimljivo....

не знам је ли то до нивоа на ком играм (топ плејер) или до година, али мени је радило ово са добијањем скилова као на овој табели у 17 и 18 години.

после тога сам добијао мање него што би по тој рачуници требало, а ево сад имам 22 и ове сезоне држим све на 2 и добијам углавном свега само по 2, а не рецимо 4 брзине или убрзања нпр као што би требало

ja sam na bec. legend modu odigrao 15 nedelja i nisam dobio nijednu crticu za strenghten kako se ona dobija

Quote Originally Posted by Red Star shop View Post
    ja sam na bec. legend modu odigrao 15 nedelja i nisam dobio nijednu crticu za strenghten kako se ona dobija

To se ne dobija !

.

koliko ti daju u startu toliko to je....ali cini mi se da to zavisi od fizikalija koje odredis igracu....
    tipa....veca tezina i visina npr...188 85kg veca snaga ali si sporiji...krace nogde bolji balans ali manje brzina...itd...probajte da pocinjete vise puta i satvljate razlicite fizicke atribute igracu, videce te kako se ove stvari menjaju, i to sto je najvaznije...prilicno logicno

Ja sam par puta pocinjao ovaj mod isprobavajuci razne varijante.Generalno,stvar nije losa,bolje nego Bee a pro u Fifi jer se ovde krece od nule i stvarno gradis karijeru igraca,ali koliko im je ideja dobra toliko je izvedba losa.Inteligencija saigraca je uzas,sad sam zapoceo jednu igru u kojoj sam sastavio ligu od 20 ekstra klubova,kupio me je Ajaks ali to je katastrofa,igram na poziciji SS,ali me trener od 10 trninga 8 puta stavlja u vezni red,izbacim saigraca sa loptom na krilo a on pocne da dribla ili centrira ka Cirkovic(ne dobaci ni do peterca).
    Glupo je sto ne moze igrac sam da podesi taktiku svog tima i sastav.
    Ali za prvi put nije lose,valjda ce kasnije izbaciti neki dodatak koji moze da menja neke stvari.

ee a jel zna neko kako se dobijaju one zvjezdice...

Page 1 of 4 123 ... LastLast