Results 1 to 10 of 10

Thread: Predlog

Default Predlog

Kratko sam vreme na forumu i shvatio sam da nesto ne dostaje.Evo ovako:

Mislim da je najbolje da ovaj Pod forum Pro Evolution Soccer 2009, ima Board u pod nazivom Igraci(ili tako nesto) u tom ce se nalaziti ostali Bordovi
    Golmani
    Odbrana
    Sredina
    Napad

-------------------------------
    U tim bordovima svako ko zeli da da prikaz o nekom igracu morace da otvori temu i da uradi nesto ovako.
    Name:
    Club:
    Nationality:
    Value(in ML):
    Screenshot(ocene):

Uopsten prikaz:

Dobre strane:

Lose strane:

Konacna ocena: 1/10

evo kako bi to izgledalo na primeru(sredina):
    Javi Martinez

Position: MC
    Club: Athletic
    Nationality:Spain
    Value:none
    Screenshot(ocene):

Uopsten prikaz:

Javier MartĂ*nez Aguinaga ,rodjen je 2.09.1988 u Pamploni, Navarre (Spanija).Ponikao je u Osasuni za koju je igrao sve do 2005 godine kada sa samo svojih 17 godina prelazi u Atlethic za tada rekordnu sumu nekog mladog igraca od 6 milona evra a da nikada nije odigrao ni jednu zvanicnu utakmicu za tim iz Osasune.Ali stvari su drugacije pocele da se krecu za ovog decka od njegovog prelaska u Athletic, postao je standardni igrac prvog tima i svojim sjajnim partijama i ako imas samo 18 godina pokazo da se radi o jednom sjajnom igracu i da se od njega mnogo moze ocekivati u buducnosti.16.Decembra 2006 godine na mecu sa Deportivom pokazao je mozda i najbolju partiju u karijeri i sa 2 gola privukao paznju mnogih evropskih giganata.Prica se da je za njegove usluge zainteresovan Arsenal.

Dobre strane:

Najbolja strana ovog igraca je visok nivo intaligencije koji on doseze na terenu.On ce svojim loptama totalno zbuniti protivnicke igrace.Njegov sjajan osecaj za pas, njegove brze, direktne i precizne lopte ce vas oduseviti ako ga gledate.Takva intaligencija samo pokazuje da je na nivou velikih svetskih strucnjaka poput Pirla, Fabregasa i jos mnogih drugih.Jos jedna njegova super osobina jeste njegov dribling ali bas zato sto ima dobar dribling cudi nas to zasto nije sebican, tako da ovaj igrac jednim driblingom i pasom moze preokrenuti citav tok utakmice.Veoma je ambicijozan i uvek puca na najvece ciljeve koje obicno ostvari.

Lose strane:

Nije suvise brz, ima i boljih igraca na njegovoj poziciji.Ne neka preterana preciznost u sutu.
    Konacna ocena:7
    e onda ispod tih bordova otvorili bi se topici:

Player Request Thread / Treba mi igrac
    (U ovom topiku clanovi traze od drugih clanova sugestije koga da dovedu, kakav im igrac treba i sve ostalo.)
    Player SS Request Thread / Treba mi SS igrača
    (Kome treba SS te i te godine drugi clanovi ce postaviti, naravno ako i oni imaju )
    Najbolja pojacanja
    (vase iskustvo)
    Najgora pojacanja
    (vase iskustvo)
    i mozete otvoriti jos bezbroj zanimljivih tema.

Nadam se da cete razmotriti moj predlog

Super Star markotor's Avatar

Svako moze da otvara nove teme pa bi to mogao i ti. Problem je sto svaka tema ako nije zanimljiva drugima ostaje na malom broju postova, a na ovom sajtu su najpopularnije teme edita i opsti komentari (od onih vezanih samo za pes)

ja sam licno za teme ovakvog tipa,ima se tu o cemu pricat....po meni prijedlog nije los

Ok, videcemo sta ce se desiti kada uprava razmotri predlog.

a za cega to dda sluzi jednio za pravljenje nekog svog tima

Ovaj je prijedlog baš dobar!
    Malo bi osvježia forum!

Quote Originally Posted by FXGT View Post
    a za cega to dda sluzi jednio za pravljenje nekog svog tima

Brate igras Master Ligu.A ne samo za nju.Vec ovako isto upalis PES igras sa frendom dobijes sada npr. Saint-Ettien i kazes, aha tu je Gomis, npr. lupam, eto to je jedan od primera, nzm meni
    je predlog dobar ali ipak uprava je uprava.Ali kao sto rece ovaj drugar u postu ispod mene, osvezilo bi forum i dobili bi neke obavezice, oko pisanja o tim igracima i slicno.

Predlog je vise nego dobar, ja sam za!

ekstra prijedlog!

Super Star Grobari_bgd's Avatar

svidja mi se predlog....ovo vec postoji ali na forumu fotball managera...tako da mislim da moze da posluzi i dobre svrhe