Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: PES 2009 Official Patch (USKORO)

Top player stefanACM's Avatar

Default PES 2009 Official Patch (USKORO)

Novi PES danas je službeno pušten u prodaju, a Konami je povodom toga najavio prvu zakrpu. Patch æe navodno donijeti više autentiènosti u samu igru – nekoliko španjolskih klubova doæi æe u licenciranu skupinu ( Athletico Madrid, Sevilla, Racing, Valladolid ), a uz to æemo dobiti i modifikaciju dresova nekih timova. Vjerojatno najvažnija stavka patcha je potpuni update transfera ljetnog prijelaznog roka - igraèi poput Berbatova, Robinha, Shevchenka tako æe doæi u klubove kojima i pripadaju. Patch nam dolazi poèetkom sljedeæeg mjeseca i to za sve platforme na kojima se PES 09 vrti. Bit æe to prvi, ali ne i zadnji update jer Konami u buduæim zakrpama planira skupiti licence još 12 ekipa Lige Prvaka, te tako upotpuniti Champions League mod, kao i ispraviti bug na Becom a legend modu.

KONAÈNO

Pa taj bug je PRVO sto trebaju da isprave.
    O boze...

kakav bug na Legend modu?

Super Star joco23's Avatar

Quote Originally Posted by The LaisyBoy View Post
    kakav bug na Legend modu?
    neko ga ima neko nema... pukne ti igra

Hmm... ja bih rekao da oni treba malo da porade na igracima. Posto gameplay je glupo uradjen. Sa jednim igracem mozes preci ceo teren, plus kad neko napada tebe onda tvoji igraci stoje i gledaju. To je po meni glupost...

I trebali bi da ubace bolju kondiciju igracima ne samo NORMAL u online play.

Quote Originally Posted by LASER View Post
    Hmm... ja bih rekao da oni treba malo da porade na igracima. Posto gameplay je glupo uradjen. Sa jednim igracem mozes preci ceo teren, plus kad neko napada tebe onda tvoji igraci stoje i gledaju. To je po meni glupost...

jaoooo znachi to "normal" ne moze da se podesi??? koja gluposttttttttttt!!!

Quote Originally Posted by kreka View Post
    jaoooo znachi to "normal" ne moze da se podesi??? koja gluposttttttttttt!!!

Eee da je samo to... ima to jos puno stvari

Top Player

Quote Originally Posted by LASER View Post

Skontao sam da mogu da te pretriblaju prilicno lako kada drzis trcanje.

Sto se tice online, ako se ovo NORMAL odnosi na kondiciju, moze da se menja.

Quote Originally Posted by smilodon View Post
    Skontao sam da mogu da te pretriblaju prilicno lako kada drzis trcanje.

Sto se tice online, ako se ovo NORMAL odnosi na kondiciju, moze da se menja.
    To nisam zano za driblanje, moram probati, a sto se tice NORMALA za kondijiu ne moze da se menja bar kod mene.... Kako si uspeo da promenis?

Top Player

Pa isto kao i u prethodnim verzijama, neznam zasto ti zeza.

Nek poprave taj cuveni bug i nek poprave usporavanje u legends modu posle ubrzavanja igre

Professional sharlin's Avatar

A kada izlazi peč?

Ljudi ajde bez spama otvorena tema za oficijalni patch konamija, a vi odmah spamujete temu glupostima !!!
    sta se bre raspravljate ovde o tezini igranja fife i o broju suteva, idite na msn ili imate pm pa tamo,
    iskreno ja bih ili lockovao temu ili je cak izbrisao dok ne izadje ovaj patch uostalom to ce biti zvanicno i svi ce znati kada izadje, tada treba otvoriti temu i staviti link za download

A koji bag da isprave ?

Super Star maremas's Avatar

Igra puca u Become a legend modu posle nekog vremena kao i u Ligi sampiona u cetvrt finalu!

Jel to svima,ili..!?

Ne svima...joca pika uveliko

Professional millans666's Avatar

Ko zna kada ce oni ovaj patch da izbace! Ja dotle ima da lipsem, badava mi sve kada ne mogu da igram Become a Legend, a nisam znao da se bag javlja i u ligi sampiona...ma divota!!!

Quote Originally Posted by millans666 View Post
    Ko zna kada ce oni ovaj patch da izbace! Ja dotle ima da lipsem, badava mi sve kada ne mogu da igram Become a Legend, a nisam znao da se bag javlja i u ligi sampiona...ma divota!!!
    Neki kazu za koju nedelju a neki za koji mesec, ko ce ga znati

Professional millans666's Avatar

Dobro, bar mogu da se igraju prijateljske utakmice...i to je nesto

Page 1 of 2 12 LastLast