Poll: Sta vam se dopada a sta ne?

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 131

Thread: Plusevi i minusi za PES 2009

Default Plusevi i minusi za PES 2009

Koji su po vama plusevi, a koji minusi u PES 2009?

bem li ga...sve su plusevi...minus jedini je sto nema Partizana...ali ce patchevi to da srede...

nadam se da ce se uskoro pojaviti of koji ce ispraviti imena igraca nelicenciranih timova!

Super Star Turinski's Avatar

meni je jedan veliki minus to sto se necu odlepiti od kompa
    inac,sve je strava mozda imam neku malu zamerku ali sam zaboravio

Dajte taj LINK da sprzim taj PES full verziju, ima li iko?

Super Star maremas's Avatar

Evo ubacio sam i anketu

Super Star Turinski's Avatar

ja sam za plus glasao uefa cl-no comment
    a za minus nema shvaba bar da ih stave sa opicenim imenima timova(pes 4) i bar igracima sa pravim imenom ko epl napravicemo patch,a ovako meramo holandjane pa nemamo mesta za ostale pa ovo ono

pa ne znam sto uvek licenciraju holandjane kad je njihova liga...pa bar 2x slabija od nemacke...mada i tu treba da se napravi kombinacija...najjaci holandski i najjaci nemacki timovi...al ajd...to je KONAMIEV poso...

btw.Ja glaso + za gameplay a - za ne licencirane LA Ligu i PL

Joey Tribbiani gale91's Avatar

Veliki minus,makar je bio na demu sto nema vise one agresivnosti suta,znaci svaka lopta ide nesto dosta sporo,......

Senior Member Ajzakova Beba's Avatar

Esi probo sa Dzerardom npr,on zna divljacki da sutne.

Super Star joco23's Avatar

sve sto je bilo u plusu stavio sam, a minus... ista ml, ne licencirani englezi i spanci i sudije

Ako su vama golmani u plusu ja stvarno nemam komentar...i dalje su busni ko svajcarski sir i primaju glupe golove i dalje...ostalo je OK kolko tolko stavio sam ajde - za te licence mada to patch uvek popravi...

Ja neznam nisam imao čast još da zaigram full verziju ali u demu brate bar kod mene šut je pravo dobar i realan a golmani do sada najbolji,tu stvarno nema zamjerke (jedino ako očekuješ sa 40 i višpe metara da daješ golove a znaš koliko igrača u stvarnosti ima jačinu tog šuta)Mnogo mi se sviđa foliraža i driblinzi koji daju još veči čar igri.Ĺ˝ao mi je što čujem da nema njemaca ali znam da ova ekipa ima majstore da to srede.
    I izgleda da je onaj pro legend mode prava stvar.Bravo Konami sve čestitke

Legend mod je extra,stvarno su ga dobro uradili.....sto se tice golmana nikad bolji nisu bili,po meni veliki napredak na tom segmentu igre....

Quote Originally Posted by Layzick View Post
    Legend mod je extra,stvarno su ga dobro uradili.....sto se tice golmana nikad bolji nisu bili,po meni veliki napredak na tom segmentu igre....
    ako ti tako kazes u demou su krsh bili valjda su popravili u full igri mada isti su verovatno... oni iz demoa nisu hvatali nikako lopte sve su odbijali i onda gol shansa ...

Quote Originally Posted by kreka View Post
    ako ti tako kazes u demou su krsh bili valjda su popravili u full igri mada isti su verovatno... oni iz demoa nisu hvatali nikako lopte sve su odbijali i onda gol shansa ...

da znam igrao sam i ja demo,to me je uzasno nerviralo,pravo da ti kazem nisam ocekivao da ce poboljsati igru za razliku od dema ali razlika stvarno postoji uostalom videces kad odigras prvi mec

Quote Originally Posted by Layzick View Post
    da znam igrao sam i ja demo,to me je uzasno nerviralo,pravo da ti kazem nisam ocekivao da ce poboljsati igru za razliku od dema ali razlika stvarno postoji uostalom videces kad odigras prvi mec
    u najgorem slucaju izbacice patch ko prosle godine koji ce kolko tolko da reshe golmane...

pa jel u real life-u golmani SVAKU loptu uhvate...???

Quote Originally Posted by goran_pesmaster View Post
    pa jel u real life-u golmani SVAKU loptu uhvate...???
    1) niko nije rekao da uhvate svaku
    2) golmani u pesu ne hvataju UOPSTE ni slabe ni jake lopte...aj jake i kao da razumem parada neka i izboksuje u korner ali fora je sto kad neko sutne slabo po zemlji golmani nece da uhvate nego mi legne na pod i odbije mu se od ruke...to mnogo nervira

Ok to je tvoje misljenje...ja mislim da su golmani dosta realno uradjeni u PES 2009...tj bar u demo-u...videcu u FULL-u kakvi su

Page 1 of 7 123 ... LastLast