Poll: Koju poziciju igrate u Become a legend modu?

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 32 of 32 FirstFirst ... 22303132
Results 621 to 631 of 631

Thread: PES 2009 : Become a Legend

Default Re: PES 2009 : Become a Legend

ee imam jedno pitanje.....na onoj debitantskoj utakmici za onaj NN klub,dao sam 4 gola.....i jedino su me trazili Betis,Deportivo i A.Bilbao! I sada sam u Betisu,igram one trening meceve i ocene su mi iste,a namestio sam da mi strenght puni za kicking i dribling i balance..no nista od toga,mnogo sporo ide!Pa se pitam da li je to tako samo meni ili svima?

Super Star Petar062's Avatar

Default Odg: Re: PES 2009 : Become a Legend

Quote Originally Posted by avax_993 View Post
    ee imam jedno pitanje.....na onoj debitantskoj utakmici za onaj NN klub,dao sam 4 gola.....i jedino su me trazili Betis,Deportivo i A.Bilbao! I sada sam u Betisu,igram one trening meceve i ocene su mi iste,a namestio sam da mi strenght puni za kicking i dribling i balance..no nista od toga,mnogo sporo ide!Pa se pitam da li je to tako samo meni ili svima?
    moras da treniras mnogo da bi usao u zamene pa tek onda u prvi tim,i tad pocinju da ti se povecavaju ocene...

4 gola na amater.....

ne na amater,na top player! pa treniram,ali ovi "saigraci" nikako da mi daju dobru loptu,a sve ekipe imaju dosta dobru odbranu!

ne na amater,na top player! pa treniram,ali ovi "saigraci" nikako da mi daju dobru loptu,a sve ekipe imaju dosta dobru odbranu!
    pa ti im trazi loptu ako nece da ti dobace
    mislim da je to na ili

Default Odg: PES 2009 : Become a Legend

Stavi u Strenghten & blokova u kicking i 6 u speed.....i trazi im loptu puno trci sa njom i probaj sam koji pass al da ti je tacan nemoj da ti uzmu loptu..zanima me koliko si visok?ako si preko 185..onda stani kad je korner na prvu stativu...i zabit ces gol.....i uvijek idi po desnoj strani i ubacaj ako ti je lijeva jaca i obrnuto i ubacaj u 16-esterac......pozzz

cek nisam te dobro razumeo dao ssi ukupno 4 gola ovako ili na jednom mecu ?

@Marinho: da hvala,provalio sam to...aa visina je 188 a tezina 80! a pazi,top speed mi je 87 a acceleration 77! bedara
    @miljan91:citaj sta pisem,dao sam 4 gola na onoj utakmici za onaj Babylonija klub,na prvoj utakmici...a nisam dobio dobre ponude od klubova

@Marinho: da hvala,provalio sam to...aa visina je 188 a tezina 80! a pazi,top speed mi je 87 a acceleration 77! bedara
    @miljan91:citaj sta pisem,dao sam 4 gola na onoj utakmici za onaj Babylonija klub,na prvoj utakmici...a nisam dobio dobre ponude od klubova
    i ja sam uvek imao malo accelaration,ali i za to postoji resenje,skines editor i prepravis sta hoces tako sam ja uradio,jos kad stavim da sam golman..

Default Re: Odg: Re: PES 2009 : Become a Legend

Quote Originally Posted by Petar Milanovic View Post
    i ja sam uvek imao malo accelaration,ali i za to postoji resenje,skines editor i prepravis sta hoces tako sam ja uradio,jos kad stavim da sam golman..
    hahahha..ne znam,meni se vise svidja kad se usavrsavam sam,mada ako nastavi da me smara acceleration,povecacu

Beginner

Quote Originally Posted by мирегробар View Post
    Jel lichimo

Kolika rezolucija slike treba da bude na kompu, kad je ucitam u pes-u da mi se faca poklopi sa onom facom iz pesa ?!

Page 32 of 32 FirstFirst ... 22303132