Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: Sajam fudbala - PS3 turnir!

Default Sajam fudbala - PS3 turnir!

petak, subota, nedelja 5,6,7 septembar - Expo centar, novi beograd.
    Sajam fudbala.
    Beosoft kao i prosle godine na sajmu organizuje turnir. Ovoga puta na playstationu 3.
    igra se pes 2008.

za prijave i informacije o tajmingu i nagradama pozovite Sonika
    063 481 984

zamolio me da ovde ostavim obavestenje da bi doslo sto vise ljudi. zovite ga i on ce vam reci u kolko sati i kako igrate,mislim da su prvo grupe pa onda eliminacione standardno.ja idem stoposto. uzdam se da cu videti tamo i standardnu ekipu
    aj vidimo se, pozdrav

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Ja nema nista protiv beosofta ali u to vreme se odrzava i WCG na beogradskom sajmu i ja licno pozivam sve ljude da dodju na Beogradski sajam 6. i 7. septembra u halu 2.

Svi se secaju prosle godine i sajma fudbala.Potpuni promasaj + su nas tesko zavrnuli...ne verujem da ce iko ko je imao veze sa oragnziacijom turnira od prosle godine doci tamo zbog svega nama poznatog.

Dodjite na wcg i ako nema pes-a imaju konozle na kojima se moze peglati pes a i relano takvu manifestaciju ne treba propustiti.

SETITE SE SAMO DA SU PROLSE GODINE 90% POSETILACA TAKOZVANOG "SAJMA FUDBALA" BILI PESOHOLICHARI...

TO SU NAPRAVILI LJUDI ZELJNI NOVCA A NE DA NAPRAVE NESTO STO JE MOGLO BITI TRADICIJA.

Pozdrav pesoholichari vidimo se na WCG-u 6. i 7. na Beogradskom sajmu.

Brate ja cu da idem i na jedno i na drugo, samo sto cu prvo da odem na sajam fudbala da vidim da li je organizacija kao prosle godine...

ako jeste samo cu da Vam mahnem i odoh na sajam a ako nije odigracu da vidim dal mogu da uzmem neku nagradu...

naravno odmah posle toga na taj cuveni WCG (cuo sam da su sale kuronja i playboy u grupi u cs-u )

Najzad mogu da dodjem, posto sam na odmoru mesec dana, ali ostavljate me u nedoumici gde da dodjem ( Sajam Fudbala ili WSG ), a verovatno nisam jedini. Nezelim nikog da reklamiram, gde ce biti Pesoholichara bice mene, mogli bi malo vise upuceni da posavetuju.

edit: Djuka me preduhitri

Super Star Ghost Rider's Avatar

Ma dodjite na WCG,da navijate za moj klan u CS

Quote Originally Posted by PES 08 View Post
    Ma dodjite na WCG,da navijate za moj klan u CS
    Mene interesuje iskljucivo PES 2008, kao i ucestvovanje na turniru, jer imam jos prijatelja koji bi ucestvovali.

ja sam se prijavio kod ovog lika, kaze da ce me sutra zvati da kaze detalje pa cu editovati prvi post!

ja idem da bodrim pichku malu na WCG-u
    a i da vidim kako ce se drzati kuronja i play protiv dotichnog
    a i naravno zauzecemo jedan soni na kome cemo peglati pes sve vreme naizmenicno

moram da isposhtujem sajam fudbala i odbranim titulu...

nadam se da cu ove godine dobiti PS 3...

pozdrav!

ma lol

e i ja sam teo da idem na wcg ali tamo nema nekog organizovanog turnira u pesu..

na sajmu ima turnira tako da to svakako treba ispostovati i proveriti
    a prosle god nam je beosoft izaso u susret kolko se secam, jer su ovi sa sajma sjebali bili stvar..uglavnom sajam je valjda u petak a wcg u subotu tako da moze mozda i da se ukomponuje i jedno i drugo..
    ako treba birati jedno ja glasam za sajam..a ako stignem doci cu da vas vidim i na wcg i malo da vam pokazem neke fore u cs-u..

sad sam se cuo sa ovim deckom sto organizuje... turnir se igra i u petak i u subotu a mozda i u nedelju... (zavisi od broja prijavljenih)... npr kvalifikacije u petak, grupe u subotu, najboljih 8 u nedelju... tako nesto...

sistem takmicenja je isti kao i prosle godine... dakle jedna tekma na 10 minuta... odmah na ispadanje... dok se ne dodje do npr 32 ili 16 igracha pa onda idu grupe... pa na dalje klasika...

to je to... mada sutra ce se vishe znati... ae igramo se...

NEorganizator skupa Milos's Avatar

ubedi me stameni da se i ja prijavim za sajam.pa da branimo boje pesoholichara

Professional ShevaSerbia's Avatar

Konacno neki tur na PS3

Veliko je cimanje ovako na 3 dana bolje da stave jedan dan ceo tur 32 takmicara

kure, prijavio sam te... ne radi mi mob nesto... valjda ces videti poruku ovde... javice nam ovaj danas satnicu i sve... pozdrav!

oke matora ... Ja igram petak pa kad prodjem naravno pustam nekog da igra umesto mene u subotu jer ja ne mogu imam wcg ****ga batooooo ne mogu ispaliti klan nikako ... ae vidimo se onda zzzzzz

Prijavljujem se prvi da nastavim u subotu ako prezivim

dog smo se

E i ja sam se prijavio!
    Nego turnir je na sajmu rekao mi decko ja stizem oko dva jer skola je skola!!!

zzzzzzzzzz...

Quote Originally Posted by stameni View Post
    moram da isposhtujem sajam fudbala i odbranim titulu...

nadam se da cu ove godine dobiti PS 3...

pozdrav!

ma lol

.

Page 1 of 2 12 LastLast