Page 40 of 40 FirstFirst ... 30383940
Results 781 to 800 of 800

Thread: Misevi, Tastature, zvucnici, slusalice i ostala oprema za igrice

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Misevi, Tastature, zvucnici, slusalice i ostala oprema za igrice

Da li postoji neki softver za podešavanje wireless tastature i miša?
    Uzeo sam neki jeftiniji set da kad čuvam juniora ne moram da ustajem do računara, međutim iritira me to što se gasi prebrzo, pa me zanima da li to nekako može da se sredi?

Default Odg: Misevi, Tastature, zvucnici, slusalice i ostala oprema za igrice

Neka iskustva sa ovim modelom?

SPEED LINK XEOX Pro Analog Gamepad - USB - SL-6556-BK

Vidim da se Darcoolio ranje raspitivao ali niko ništa nije odgovarao.

Edit Tim pecanac82's Avatar

Ja koristim takav, ništa mu ne hvali, za svaku pohvalu. Cena=Kvalitet

Quote Originally Posted by pecanac82 View Post
    Ja koristim takav, ništa mu ne hvali, za svaku pohvalu. Cena=Kvalitet
    Hvala pecanac82

Default Re: Odg: Misevi, Tastature, zvucnici, slusalice i ostala oprema za igrice

SPEED LINK XEOX Pro Analog Gamepad - USB - SL-6556-BK

E ovako, stigao mi je gamepad pre par dana i mogu da kažem da sam jako zadovoljan, preciznost palica u odnosu na kopije dualshock modela od po 1000-1500 dinara koje sam imao su nebo i zemlja. Gamepad je gumiran. Malo mi je bilo potrebno privikavanje jer drugačije leži u ruci. Kada se poveže računar ga prepoznaje kao XBOX gamepad. U toku igre radi i vibracija. Mislim da je dobra preporuka za one koj nemaju dovoljno para za xbox gamepad a hteli bi ipak nešto malo kvalitetnije.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Imam osećaj da na ovom forumu ja koristim najjeftiniji džojstik.

Edit Tim pecanac82's Avatar

Mana je jedino što vibracija ponekad zna da zakuca, ali uvek može da se isključi.

Quote Originally Posted by pecanac82 View Post
    Mana je jedino što vibracija ponekad zna da zakuca, ali uvek može da se isključi.
    Kod mene za sad nema tih problema, mada sa njim trenutno igram samo PES18.

Top Player Клошар's Avatar

https://www.aliexpress.com/item/Redr...999.262.4OaTfX
    Је л' имао неко искуства са овим мишем? Ваља ли? Да ли вреди те новце?

Madridista customiZer's Avatar

Ima neko preporuku za slusalice, do 50e maksimalno, idealno oko 30? Da nisu bubice, a ni one ogromne sto skroz obuhvate uho, vec standardna ona velicina.
    Slusam muziku na poslu sa njima, tako da ne mora ludacki kvalitet, nije gejming ili nesto, od features-a najbitnije da sto manje propusta zvuk napolje, da ne uzneviram ljude okolo

Default Odg: Re: Misevi, Tastature, zvucnici, slusalice i ostala oprema za igrice

Quote Originally Posted by customiZer View Post
    Ima neko preporuku za slusalice, do 50e maksimalno, idealno oko 30? Da nisu bubice, a ni one ogromne sto skroz obuhvate uho, vec standardna ona velicina.
    Slusam muziku na poslu sa njima, tako da ne mora ludacki kvalitet, nije gejming ili nesto, od features-a najbitnije da sto manje propusta zvuk napolje, da ne uzneviram ljude okolo
    Ja sam dugo imao Buxton BHP 8010 slusalice.
    Velike su ali manje nego klasicne one, imaju kvalitetan zvuk i kostaju negde oko 25e.
    Pogledaj na netu slike i karakteristike, po meni sasvim solidne u tom rangu cena.

12. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Hvala na predlogu, ali pored toga sto mi djeluju mozda malo nesigurno sa onim tankim precnikom, bijele generalno ne dolaze u obzir (Ili ja nisam uspio da nadjem u drugim bojama)

Default Odg: Re: Misevi, Tastature, zvucnici, slusalice i ostala oprema za igrice

Hvala na predlogu, ali pored toga sto mi djeluju mozda malo nesigurno sa onim tankim precnikom, bijele generalno ne dolaze u obzir (Ili ja nisam uspio da nadjem u drugim bojama)
    Jos par modela: (nisu beli )

Panasonic RP-HF100E-K
    ENERGY SISTEM DJ2-424597
    SONY MDR-ZX110B
    SONY MDR-V150

Sve su u rangu od 25-30e
    Generalno ne brini sto se tice trake, ja se bavim muzikom i koristio sam 7-8 modela sto jeftinijih sto skupljih i nisam nikada imao problem sa trakom tipa da pukne ili da se iskrivi.

15. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Hvala ti na pomoci, mislim da cu uzeti SONY MDR-ZX110B, djeluju mi skroz ok.

17. The Following User Says Thank You to customiZer For This Useful Post:

Hvala ti na pomoci, mislim da cu uzeti SONY MDR-ZX110B, djeluju mi skroz ok.
    Nema na cemu, drago mi je da sam pomogao.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Meni bi isto trebale neke ne preterano skupo slušalice, ali gejmerske(sa mikrofonom).Ako bi mogli da mi preporučite nešto.

20. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Meni bi isto trebale neke ne preterano skupo slušalice, ali gejmerske(sa mikrofonom).Ako bi mogli da mi preporučite nešto.
    Poslao sam ti u PM.

22. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Super Star Šilja's Avatar

Default Odg: Misevi, Tastature, zvucnici, slusalice i ostala oprema za igrice

Ima li ko preporuku za tastaturu, da lezi uz ruku i da nema one idiotske dugmice za igrice sa strane, zbunjuju me. Nista fensi, ali da je kvalitetna

I jos jedno pitanje, ima problem sa sadasnjom tastaturom, pa otud i potreba za menjanjem. Ne radi normalno, tj. kad hocu neko dugme da drzim dugo, komp ne prepoznaje kao dugo drzanje, vec posle sekund ga prepoznaje kao da ja brzo pritiskam to dugme. Da li je to do tastature, ili do necega drugog?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Momci, dobio sam na poklon miša White Shark Caesar pa me zanima da li pored zvaničnog softvera postoji neki nezvanični za setovanje miša, tipa kao što je A4 Tech recimo imao 3x fire i vraćanje nišana u prvobitni položaj i slično?
    Ne bi bilo loše i da može da se podesi da radi samo jedna boja na njemu, ovako se menjaju konstantno, a generalno fino radi u igri i leži u ruci.

Ovo su SS njegovog softvera, pa možda neko ima neki savet:

Page 40 of 40 FirstFirst ... 30383940