Page 32 of 60 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1192

Thread: Internet, Provajderi, ADSL, KABLOVSKI I WIRELESS

Professional rebbrash's Avatar

Momci ja sam iz Republike Srpske,i mogu vam reci da je KABLOVSKI (Telrad) najbolji..

Professional

Default Re: Internet, Provajderi, ADSL, KABLOVSKI I WIRELESS

Sta mislite o mts internetu,da li je dobar,cisto onako za surfovanje?

Junior Member PupiNS's Avatar

Dobar je ako ces samo da surfujes. Download jako slabo vuce a pritom imas i ogranicen protok. Veliku brzinu izvlaci samo u onom podruciju gde ima 3G.
    Za surfovanje je veoma pogodan zato sto mozes svuda da ga nosis sa sobom, jos ako imas i lap top onda je vrhunska stvar.

Problem stvara ako preteras i odes preko limita od 2gb (valjda je toliki limit) pa ti onda na racun dodje vise da platis nego sto je predvidjeno.

Ljudi e može neko na brzinu prosto da mi objasni,kako da se preko laptopa preko wirelessa uštekam na tuđ internet tj tuđ acsess point
    Fala unapred

Top Player Pejaz's Avatar

E imam jedno pitanje mozda je to neko vec napisao na nekoj predhodnoj strani ali ja nisam video. Koliko otprilike placate vi sa boljim netom od 1024/128. I dali moze taj kablovski da se namesti bilogde ili ne.

Quote Originally Posted by The Vinjak View Post
    Ljudi e može neko na brzinu prosto da mi objasni,kako da se preko laptopa preko wirelessa uštekam na tuđ internet tj tuđ acsess point
    Fala unapred
    Ne znam bas tacno kako se zove sta al imas dole pored sata neku ikonicu da trazis wireless tacke tj lokacije. I onda ti on izbaci listu interneta u tvojoj blizini ciji signal ti hvatas i ako nisu zasticeni i ako nemaju sifru onda se samo dvoklikom na njega prikljucis. Ako je slab signal (ima 4 crtice) onda ce ti i sporo ici.

Quote Originally Posted by Pejaz View Post
    E imam jedno pitanje mozda je to neko vec napisao na nekoj predhodnoj strani ali ja nisam video. Koliko otprilike placate vi sa boljim netom od 1024/128. I dali moze taj kablovski da se namesti bilogde ili ne.
    Kablovski mozes samo ako kuci imas kablovsku televiziju. Najpopularniji su SBB i KDS.

Super Star Ruud's Avatar

Default Odg: Internet, Provajderi, ADSL, KABLOVSKI I WIRELESS

O majku mu, kako me zeza ovaj ADSL.......
    Na svakih desetak minuta mi se ugasi pa cekam min dok se upali.... strasno... pukao sam zbog toga na pokeru mnooogooo para... :/
    I sada je mnogo sporiji... treba mu i po desetak sekundi dok pocne da ucitava neku stranicu...

Nazovi provajdera i vidi dal nije nesto do njih, ako kazu da je sve ok onda mozda imas neki virus.

Professional EMIL's Avatar

Ljudi imam jedno pitanje... naime, hocu da prikljucim laptop na wireless, prijatelj mi je rekao, s obzirom da zivim u naselju koje je na jednom uzvisenju i hvata dobar signal nekoliko provajdera cak i sa wireless karticom koja je ugradjena u laptop, da kupim samo jedno omni antenu i ukljucim je u laptop tamo gdje idu PCM ili MC kartice (nadam se da sam dobro naveo, nisam bas strucnjak za to).... ono sto mene zanima da li to zaista moguce i kako se tacno zovu te antene, s obzirom na to kakav prikljucak imaju? Sta da tacno trazim kad je budem kupovao? Hvala unaprijed i nadam se da nisam postavio suvise glupo pitanje
    Evo sad sam nesto vidio zove se Mrežna kartica PCIMCIA AirLive...da li mi je samo to potrebno ili pored ovoga ipka moram imati i antenu?

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

cek sta ce ti za laptop antena? on vec ima...

a za tu karticu ti treba antena, ona ima samo prijemnik, cini mi se da nema "Acess point" mozda gresim..daj mi link od te koju si nashao...ako ima i slika

Ako kartica nema onu malu antenicu onda ti treba neka spoljna antena kao prijemnik...e sad koja ti treba, neka siroko pojasna ili usmerena itd itd...

Evo ti slika http://www.zicomp.ba/images/kompjute...ghdfgdgrn4.jpg
    Ma ima laptop wireless ali je slaba tj. hvata slab signal. Komsija do mene hvata odlican prijem pa zato mislim da bih mogao nesto sa ovom antenom...kazem ti, jedan drug mi je rekao da mi treba jedna omni antena koju se samo prikljuci u laptop tamo gdje ide ova PCIMCIA kartica. Jel to uopste moguce i dai to postoji? E da, posto sam iz Tuzle pogledaj na ovom sajtu sta bi mi trebalo od ove opreme u ovoj prodavnici....evo ti link http://www.zicomp.ba/internet.html
    Hvala!

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

to je to...

Princip plug and play...uzmi je i to je to...17dB je...

Radice ti posao, imaces bolji prijem

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

pa karticu...ne treba antena...samostalna je ona

Ok, hvala ti puno. Nadam se da ce raditi.Pozz

Edit Tim stefke's Avatar

Momci imam jedan problem, imam KBC net na 1,5 mb brzine, ali kada stavim da skidam neki torrent nije bitno koji nece da otpocne skidanje samo mi stoji ono da se konektuje nece da otpocne skidanje da li neko zna do cega moze da bude znam da nije do torrenta... Imam onaj KBC sto radi preko wireless-a znate ono kad se stavi antena na kucu pa vatam signal sa nekog od okolnih stanica..... Ko moze da pomogne nek se javi...

Administrator maremas's Avatar

Default Odg: Internet, Provajderi, ADSL, KABLOVSKI I WIRELESS

Jel imas SOHO paket, ako imas onda je normalno da ti ne rade torrenti jer taj paket nije za torrente, web cam, VOIO i td...
    Ja sam isto na KBCNet i normalno mi pice torrenti a imam paket BASIC+768*!

Edit Tim stefke's Avatar

Ma jok imam WADSL paket sad sam zvao korisnicki servis kazu da nije do njih, neznam do cega bi moglo da bude...

FREE RIDER FXGT's Avatar

Jel cuo neko za Internet tv u srbiji nesto kao iptv sinoc videh reklamu na poluvremenu utakmice i bila samo 1 put ali je kratka
    da li mozda neko ima link od njihovog sajta
    Hvala.

Page 32 of 60 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast