Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 110

Thread: Srbija Patch Download

Default Odg: Srbija Patch Download

Tu imate navijacke fajlove u adx formatu za Srpsku repku:
    FileFront :sajkaca:
    RapidShare
    Kod mene Srbija koristi adx fajlove od unknow_00192 do unknow_00196, pa zato su ti fajlovi pod tim brojevima. Na vama je, da promenite brojeve u one, koje koristi Srpska repka kod vas i preko DKZ Studia ubacite u 0_SOUND.
    P.S. Hvala @tarantuli za pomoc oko trazenja navijackih fajlova.

rodjo, pa zašto to, okači kod nas na sajtu!

Quote Originally Posted by xcdr
    E judi sta treba da se izmeni u map.txt?Instaliram kit server,dresovi su crni,iskopiram onaj exe,imena u serbia su neka leva..pomagajte.

Ljudi..mogu li ja preko bilo kojeg petcha da stavim owaj?I pitanje za miska kad ce pes6 patch'I unjemu,po meni treba ubaciti swe woo...zajedno sa dresowima nowim partizana..srebije..zvezde..stadionima..i facama..partizanowim(zvezdinix josh nema)
    Izvinjavam se na malom offtopic-u ;( ;(

Quote Originally Posted by Konfučije
    rodjo, pa zašto to, okači kod nas na sajtu!
    jbg, navika...

Default nije nesto

lepo zamisljeno ljudi ali cini mi se nedovoljno dobro odradjeno.Optio file nije bas naj detaljniji a i igrica gubi na igrivosti kad se patchn prelepi preko Meridian super liga patch-a.Ali nema veze, ipak ste najbolji, samo tako nastavite

Pa ovo i nije dodatak za MSL, tako da se i ne može pečovati preko toga

Misko mala pomoc!
    Igram sa Hertom i u oba option fajla u njoj igra Rakic a ne Pantelic, ima ga u nasoj repki ali jediino on nemoze da se registruje u Hertu(zatamnjen je) u cemu je problem i kako da ga resim?
    Puno hvala

ajde da neko okaci map fajl prilagodjen za ovaj pacth???

u ovom patchu Pantelic igra u dinamo kievu

Meni link ne radi,dva puta sam skidao i dva puta mi na kraju kaze da to nije validna arhiva i da probam ponovo

sve je to super, mislim nasa reprezentacija, ali problem kod nekih igraca kolko sam ja ukapirao je to sto im je nacionalnos LATVIA
    pa zato ne mozes da premestis Pantelica u Hertu. Kakvi ste vi to ljudi zar covek sve da vam uradi a vi samo da skinete s neta.
    Ja sam skinuo srbia patch ali sam ga svaki dan dopunjavao sa novim transferima.
    Svaka cast za SRBIA PATCH EXTRA JEEEEEEE

Folder sa dresom srbije ubacite u kitserver i promenite u map.txt. POMOZITE DA ME UBIJES NE MOGU OVO DA SHVATIM

Hoce li neko da mi objasni zasto uvek pljusti kisa kada se igra bilo kakav kup?
    Kada igram egzibicioni mec onda je u redu.Ako postoji resenje, neka mi neko kaze.

Default Re: Srbija Patch Download

Quote Originally Posted by Mirkas
    Hoce li neko da mi objasni zasto uvek pljusti kisa kada se igra bilo kakav kup?
    Kada igram egzibicioni mec onda je u redu.Ako postoji resenje, neka mi neko kaze.
    Koristi LOD Mixer ili novi kitserver 5.2.3 u kome imas podesavanje vremena pre svake utakmice, nebitno da li je kup, liga ili nesto trece.

Rade linkovi ,sad proverih...

Pozdrav... Imam problem sa srbija patch-em koji sam skinuo vec dva puta, a nikako ga ne mogu otvoriti. stalno mi prijavljuje gresku sa folderom... u cemu je problem???

plesa neka mi neko ovo objasni -Folder sa dresom srbije ubacite u kitserver i promenite u map.txt-

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast