Results 1 to 13 of 13

Thread: Evo i ja nesto da postavim. Kazite mi sta mislite??

Default Evo i ja nesto da postavim. Kazite mi sta mislite??

Nisam nesto cesto cuvao golove, ali kad sam video ovaj forum rece ajde da sacuvam koji. I evo pre pet minuta dade jedan interesantan.

Ovaj gol je sablon kako bi se trebalo razvijati kontanapad u modernom i dobrom timu. Utakmica je Arsenal - Manchester United. Igram Master League sa United-om.
    Pogledajte pazljivo. Akcija krece od Vidica koji fenomenalno salje loptu do C.Ronalda, on do Rooney-a i GOOOOL. Igrano je na 6*. Gol u tri poteza.

http://rapidshare.de/files/29642200/FOLDER7.rar.html

Default Odg: Evo i ja nesto da postavim. Kazite mi sta mislite??

He he he. Sinoc smo se skupili Ja i jos dva ortaka da igramo pes, i pustili mi ja protiv njegovog Master tima i evo kakav sam m gol dao. Ne secam se kad sam video da se neko iznervira kao on sinoc. Rece mi da ce da napise mail Konamio da ako slicno bude moguce u PES6 sigurno ga nece kupiti. LOL.
    http://rapidshare.de/files/29729690/...32PES5000.html

Top Player _shone_'s Avatar

Default Re: Evo i ja nesto da postavim. Kazite mi sta mislite??

Gol je ponizavajuci...mora da je mnogo bolelo....

Lakše bi bilo da si ostavio u .avi formatu.
    Onaj prvi sam video, desilo mi se par puta tako nešto protiv brata kad sam igrao, al vredi pogledati

Sto svi uploadujete na taj rapidshare...ja ne mogu vise da downloadujem odande, valjda mi isteklo 30 dana ili nesto?

Quote Originally Posted by mikki
    Sto svi uploadujete na taj rapidshare...ja ne mogu vise da downloadujem odande, valjda mi isteklo 30 dana ili nesto?
    p'da covek je u pravu. Da li postoji neka fora za dl sa rapidshare-a koju vi koristite ili?? Ne verujem da je neko od vas premium user s obzirom da paypal kod nas ne ide.

kad hoces da downloadujes ides na FREE sacekas da istekne 60 sec. i ukucas 3 znaka tamo gde je potrebno. U cemu je problem?

e da i to sto ti pise kao da istice posle 30 dana to nije da ne mozes da downloadujes vec da ako okacis fajl i ako ga niko ne skida 30 dana da ce se sam izbrisati