Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 70

Thread: Turnir PES 2008 na PS2 30.12.2007.

Default Turnir PES 2008 na PS2 30.12.2007.

Dakle jos jedan turnir PES 2008, PLAY STATION 2

Igraonica Grand Metroid u podzemnom kod Vuka!
    Nedelja 30. decembar u 13:00 h (dodjite u 12:50 zbog zreba!)

Placa se 300 dinara. pare donosite na dan turnira (Djuka je sada odgovoran za kes ja za ostalo!

VAZNO: dogovorili smo se sa ucesnicima dosadasnjih turnira da se ovaj turnir igra sa reprezentacijama...Ovo ce biti zadjni turnir u 2007-oj i hteli smo posto nijedan turnir nismo tako igrali da to bude za kraj godine ...

Prijave ce se odvijati ovde a svako ko je 100% siguran bice boldovan (turnir je ogranicen na 32 igraca) ali evo za pocetak 24 jer vidim vec da dosta nece doci (stameni ide u leskovac a vladica pod znakom ?,takodje i Gibanko)

1.Kurotresin@
    2.Djuka

3.liverpoolovac
    4.Sale
    5.Deki
    6.Peca
    7.Shoninho

8. Mario
    9.Milosh
    10.Milan Vojnovic

11.Nisam Rodman
    12.Bakaja^^FABIO KAPELO (POTENCIJALNI OSVAJAC)
    13.Alen
    14.Bogdan
    15.Bogdanov ortak
    16.Davor Milosevic

17.vukodlak
    18.Rastko Stanisic
    19.Djordje Janjic
    20.Konstantin Stanisic

21.Uros Jovanovic
    22.
    23.
    24.

Peca i Deki 17
    se prijavljuju da uvelicaju turnir

tu sam i ja , da povecam broj bodova na necijem racunu

Kao po obicaju:

1. Mario
    2. Milosh
    3. Milan Vojnovic

Ja cu pokusati da dodjem ali su male sanse... ako bi dosao verovatno bih opet zakasnio nekih 20 minuta... imam neke vezbe. E a sto ne bi pomerili tur za subotu? Mozda bi i vise ljudi doslo...

Ne bi mogao da dodje Deki jer radi a onda ne bi dosao ni Peca a ovako svi mozete u nedelju ako treba onda cemo da zakazemo igraonu za pola 2 a vi dodjite u 13:15

Dolazim i ja

Ja se prijavljujem za ovaj turnir, iz razloga da bi pokazao da reprezentacija Engleske, pod vodjstvom sjajnog mozga (tj. mene), tj. sjajnog vizionara (o5 mene), fantasticnog uma (naravno o5 mene), i da ne nabrajam vise, moze osvojiti velike turnire (kao sto je ovaj)...

Tako da me ocekujete u nedelju...

Mozda bane i Mili, ali ovaj put samo da bleji, kaze nece vise da sakupljaju bodove na njemu

Ali svejedno ocekuje da odigra sa Kuretom revijalni predmec da mu pokaze da su ga na proslom turniru pustili

Quote Originally Posted by bakaja View Post
    Ja se prijavljujem za ovaj turnir, iz razloga da bi pokazao da reprezentacija Engleske, pod vodjstvom sjajnog mozga (tj. mene), tj. sjajnog vizionara (o5 mene), fantasticnog uma (naravno o5 mene), i da ne nabrajam vise, moze osvojiti velike turnire (kao sto je ovaj)...

Mozda bane i Mili, ali ovaj put samo da bleji, kaze nece vise da sakupljaju bodove na njemu

Ali svejedno ocekuje da odigra sa Kuretom revijalni predmec da mu pokaze da su ga na proslom turniru pustili
    i o5 ce biti sale sa tobom u grupi cisto iz zezanja

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    i o5 ce biti sale sa tobom u grupi cisto iz zezanja

E dosta je stvarno vise, imam komplexe od decka... Dobijeni mec na proslom turniru sam izgubio zahvaljujuci, pazi ovo SUTA FILIPA DJORDJEVICA SA 25 METARA!!!

Alo bre takav gol sa Lampardom nisam primio, a ne od Fice...

Cekaj a de su Sapcani ??? Kad organizuje Stameni tu su a kad ja i Fica nema ih...ccccc De su miskin i vukodlak aloooo ljudi ... xD

Ja cu videti tamo do vikenda posto opet ne mogu da planiram na vreme!

Quote Originally Posted by bakaja View Post

Sve si lepo predvideo ali jedno si zaboravio MENE,tako da se nenadas tituli.
    Titula je ovaj put moja!hahahaha

Quote Originally Posted by Mishkin View Post
    Ja cu videti tamo do vikenda posto opet ne mogu da planiram na vreme!
    Ti miskin vecito nesto *****s da ne igra mozda o5 liverpool ???

Rezervisao sam igraonu ali rekao sm da cu da joj javim koliko ce nas biti u cetvrtak kako je pocelo daj boze da nas i 24 bude

Brate ja bi zabranio sledece ekipe: Brazil,Argentina,Francuska,Italija,Holandija....
    Jer nema smisla,zna se da ce se ove repke vrteti non-stop,a to ti isto izadje kao da si napravio turnir sa jakim ekipama!!!!

Mikri nemoj ti meni ovo ono nego jel igras turnir (ima da igras sta ja tebe pitam uopste) ...Btw hteli smo da napravimo sa timovima jakim ali ae nek budu repke za kraj tako da mogu sve

Nema mene na sledecem turniru....
    Necu dzabe da se nerviram dok me neko busi a u napadu Ronaldinho,Ronaldo,Adriano,Robinho i ostali....

Cekaj brate mozes i ti da uzmes Brazil al ja ti garantujem da nece ovde njih 4 imati Brazil ...

Page 1 of 4 123 ... LastLast