Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 70

Thread: Turnir PES 2008 na PS2 30.12.2007.

Quote Originally Posted by kur0tres!n@ View Post
    Cekaj brate mozes i ti da uzmes Brazil al ja ti garantujem da nece ovde njih 4 imati Brazil ...
    ja sigurno necu
    Evo da prijavim i malog Alena ,obecao je da ce doci!

Cekaj brate mozes i ti da uzmes Brazil al ja ti garantujem da nece ovde njih 4 imati Brazil ...
    Pa koja je lepota igrati sa jakim Brazilom

Upisi i mene za tur i ortaka (upisi ga kao Sasa napr.)

vidimo se 30.og

Ti miskin vecito nesto *****s da ne igra mozda o5 liverpool ???
    Ne igra Liverpul nego cu najverovatnije u Cacak, a za ovo *****s ima da ti iscupam usi kad te vidim Vidi ga mali. Uzeo jedan tur i odma ovo ono Ima da popases disciplinsku

stavite i mene na spisak !!!

Quote Originally Posted by Mishkin View Post
    Ne igra Liverpul nego cu najverovatnije u Cacak, a za ovo *****s ima da ti iscupam usi kad te vidim Vidi ga mali. Uzeo jedan tur i odma ovo ono Ima da popases disciplinsku

sta kao ne *****s...igra liverpool igrao je i meni tada MANCESTER PA VAS POCEPAO i to sam gledao u igraoni A nije uopste da se ja puvam zbog turnira jer ja dodjem tamo da se *****avam a ne da bi morao da osvojim tako da...

Quote Originally Posted by Mikri View Post
    Pa koja je lepota igrati sa jakim Brazilom

ronaldo, ronaldinjo, robinjo, kaka, zunjinjo, adriano...

that's JOGA BONITO!

play beautiful...

super ispunili smo minimum igraca za turnir (16)

ali sto nas vise ima veca je i nagrada

stameni polako ti preuzimamo monopol oko organizovanja turnira

sta kao ne *****s...igra liverpool igrao je i meni tada MANCESTER PA VAS POCEPAO i to sam gledao u igraoni A nije uopste da se ja puvam zbog turnira jer ja dodjem tamo da se *****avam a ne da bi morao da osvojim tako da...
    Izvini molim te!

Dosta prepirke! Aj nadjite igrace! Imate temu Generalna rasprava pa tamo...

E samo ispravite na listi
    ja nisam FrIEND nego FIEND a mozes da me upises i Bogdan mislim jednostavnije je

PISI KAO STO JE NAPISANO !!!!!

ako stignem rado cu uvelicati ovaj spektakl
    dobra je fora reprezentacije, mislim da ce argentina i brazil da dominiraju ali nema veze..da se i tako oprobamo.
    pozdrav stalnim ucesnicima!

izvanjam se fiend-u .... Miskin dodji na turnir !!! Razume se samo ako je ono sto je bilo prosle nedelje i ako ides za Cacak.... Ako nije to bices zigovan Ajde ljudi prijavljujte se zivota vam

Pusti coveka na miru, nemoj da si naporan. Ako covek ne moze da dodje i ako ima probleme ne moras ti da mu stajes na muku.
    A za ovo sto se bacas po forumu jer si uzeo tek prvi tur iz ko zna kog puta ima da te oribam cim mi naidjes. Ovo sto te malo usralo, nemoj da mislis da ce tako stalno da bude.

Prijavi i mene.

Ja nigde nisam video da se decko "baca" po forumu...

Quote Originally Posted by vukodlak1 View Post
    Pusti coveka na miru, nemoj da si naporan. Ako covek ne moze da dodje i ako ima probleme ne moras ti da mu stajes na muku.
    A za ovo sto se bacas po forumu jer si uzeo tek prvi tur iz ko zna kog puta ima da te oribam cim mi naidjes. Ovo sto te malo usralo, nemoj da mislis da ce tako stalno da bude.

Prijavi i mene.
    VUKODLAK cisto da ti kazem ja se sa miskinom *****avam i znam sta je i kako je i uopste ga ne napadam samo se zezam znam decka i gotivac mi je ... a i ja se uopste ne bacam po 4umu i hvalim to nikad nisam ni radio a i zasto bi al kad si tako video to bas bih voleo da zapadnem sa tobom i da odigramo ..... toliko od mene

Stavio je Vukodlak smajli tako da se zezao i on. Naravno da se Stefan i ja zezamo, nema potrebe da se tripujete! Opusteno, zezanje!
    Izgleda da su povecane sanse da ne idem za Cacak za vikend tako da se mozda i vidimo ali javicu do petka!
    Ajd pozdrav!

Stavio je Vukodlak smajli tako da se zezao i on. Naravno da se Stefan i ja zezamo, nema potrebe da se tripujete! Opusteno, zezanje!
    Izgleda da su povecane sanse da ne idem za Cacak za vikend tako da se mozda i vidimo ali javicu do petka!
    Ajd pozdrav!

vazi matori ...cujemo se pa se vidimo

Poslao sam prijavu na turnir@pesoholichari.com ali za svaki slucaj: Rastko Stanisic i Djordje Janjic.
    Ima li nekih informacija za PES Live Ligu?

eee kakav si... a lepo smo se dogovorili ti, vladica i ja da ne igramo ovaj turnir da i vukodlak nesto osvoji...

zao mi je sto ne dolazim u nedelju! veliki pozdrav svima!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast