Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Balkan Patch Problem !!?

Default Balkan Patch Problem !!?

Imam jedno malo pitanje a mozda velik problem. Instalirao sam Balkan Patch sve po propisima sto bi se reklo!? Medjutim primetio sam da neki igraci (odnosi se na igrace SCG i BIH) imaju malo cudne glave 8O ??? T o se odnosi na Krstajica, Ljuboju, Salihamidzica... Oni imaju glave u obliku pasa tragaca ili zeca Izgleda da je to samo za ove igrace koji igraju u Bundes Ligi! Zanima me zasto se taj fenomen pojavljuje i kako da ga uklonim??? Hvala unapred i nadam se da ce mi neko pomoci :?:

Jesi siguran bas da su psi tragaci?

mora da je zato sto smo u isto vreme pravili i patch za jednu lovacku igru pa smo malo pobrkali stvari, odnosno psi iz ove druge igre su dobili glave Ljuboje, Krstajica i Salihamidzica...

:kocka: :kocka: :kocka:

Salimo se naravno. Pse, macke, zeceve i ostale zivotinje mozes zameniti tamo gde menjas frizure igraca u Edit modu same igre.
    Nisam siguran, ali mislim da mozda cak postoji i mala ispravka za to koju je kantar naknadno dodao. Potrazi malo po forumu, siguran sam da ces naci resenje.

Znaci ne verujete mi!? Ok, ako nije problem neka mi administrator ostavi neki mail na koji mogu da posaljem video zapis i gde ce biti nasa reprezentacija pa cete se i sami uveriti! Snimicu sa Frapsom i smanjiti na neki 7, 8 MB.

jel si siguran da je do nas, zato sto jos niko nije primetio ovaj problem...

@pes5
    @tarantula

Hvala vam puno. Nov sam i nisam gledao po celom forumu ali hvala na ovom linku. Nadam se da ce ovo resiti moje probleme jer me jako iritira pas ili zec na terenu. Jos jednom hvala puno na brzim odgovorima.

Ma tu smo da se pomazemo.

Uzivaj!

Ajde kada ste raspolozeni da pomazete pomozite meni! Zasto mi se desava da ispadam iz igrice od kada sam instalirao BP ??? i NARAVNO STA DA RADIM DA SE TO NE DESAVA?

Default Re: Balkan Patch Problem !!?

Quote Originally Posted by F_C_R_S_SMEDEREVO
    Ajde kada ste raspolozeni da pomazete pomozite meni! Zasto mi se desava da ispadam iz igrice od kada sam instalirao BP ??? i NARAVNO STA DA RADIM DA SE TO NE DESAVA?
    Negine ti reinstalacija PES 5. To se i mom drugaru desilo pa je morao sve ponovo da instalira!!!

TOTTI
    Guest

E ljudi da li su i kod vas ovakvi file-ovi u DkZ studiu....
    Mislim da zbog ovoga ne mogu da ubacim lopte....pomagajte please

Instalirao sam Balkan patch .Super je ali imam problem sa kit serverom 5.Kad ga prebacim u folder gde je instalirana igrica i otvorim setup pise da je kit server vec instaliran.Pokusavao sam i da ga uninstaliram pa da ga opet instaliram.Ali sta god da uradim opet nemam mnoge dresove u igrici.Imam samo gresove za timove italijanske holandske lige neke jace timove iz engleske i dres SCG .Ostali timovi i reprezentacije imaju crne dresove .Sta da radim .Mooolim vas za pomoc!!!!!!!! :cry:

gde mogu da skinem balkan patch?
    ELIMINATOR gde mogu da ga skinem?

Top Player _shone_'s Avatar

pa na pcigre,eto ti ga link gore u vrhu prozora.Dalje ides na downloads,pa dodaci za pes5 i to je to.Ali ne znam samo koji ce ti sad taj patch?!Imas jedan mnogo bolji-MSL patch

Quote Originally Posted by pes5
    usput promeni avatar
    Pa mogao bi i ti da ga promenis, jer ovi klinci sigurno ne pokazuju dokle je napadao sneg ove godine...

Skinuo sam Balkan Patch , ovu skracenu verziju za dial-up korisnike , ali me zanima da li postoji neki nacin da se ubace navijacke pesme Partizana i C.Zvezde i kako ? Unapred hvala !

jeli taj patch besplatan

Page 1 of 2 12 LastLast