Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 43

Thread: maremas golovi

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Thumbs up maremas golovi

Evo da i ja otvorim novu sezonu sa golovima, moj prvi hidden lob na PES 2008 , golu je prethodila brza i tacna akcija kao sto Milan i igra u stvarnosti. Malo sam se poigrao i sa editom i ubacio komentatora Gol sam postigao protiv manutd85-a u 88. minutu za pobedu od 1-0.

Odlican Go.....

jedi ....jedva si me dobio seronja j_bo te Inzagi....

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

A kako je samo iskusno izbegao ofsajd zamku, samo cu reci Supper Pippo!

Svaka cast za gol moze se reci samo excelent

extra gol,a i ideja sa komentatorom je odlicna! svaka cast mare,nista manje nisam ni ocekivao..

..stvarno lep gol...mozes li me pokazati tj napisati kako se rade ove stvari?

Quote Originally Posted by maremas View Post
    hidden lob
    Quote Originally Posted by maremas View Post
    ubacio komentatora

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

pogledaj ovde, ovde imas i ostale forice, to je za pes6 ali sve moze i na pes2008,
    http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=3886

a za hidden lob evo ti precica
    http://www.pesoholichari.com/vb/show...8&postcount=20

Evo i mene sa zakasnjenjem.Prelep gol,jos editing i komentator,SVAKA CAST.

imam i ja slican gol sa BOJANOM KRKICEM al i ovo je majstorija

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Opet sam dobio volju za igranjem pesa, igrao sam pre par dana 2008 i ulete mi 3 dobra gola sa Milanom, juce i danas igrao malo PES6 i ulete mi 4 dobra gola i tako resih da napravim novu kompilaciju dok jos imam volje za igranjem, bice vezana za Milan i bice golovi iz PES6 i iz PES2008 kombinovano :vragic: Evo mala najava, malo sam zeznuo sa fontom ali promenicu ga... bice mnogo bolja od predhodne sto se tice edita a nadam se i golovi da ce biti bolji.
    [dm]8630740[/dm]

Default AA

Da Se Ne Lazemo. Ovaj Gol Nije Nista Spec.

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Hm, na ovom poslednjem videu nema nijednog gola, predpostavljam da si mislio ma gol Superpippa, pa i nije klasican hidden lob je...

Default odgovor

ne znam koji je poslednji video ali sam i mislio na taj lob. nije los gol ali...
    svaki ciga svoga konja hvali. ps ne mislim da si ti ciga tako se kaze. ja postavio moje golove pa i promasaje uklizavanja itd i lepo reko nije to nesto narocito kvalitetno pa koga ne mrzi neka pogleda naci ce bar jednu akciju da valja i da mu se svidja. Pozdrav!

Default misljenje

najjaci su mi neobicni golovi ne moraju cak da budu ni iz neke velike daljine ali samo da su neobicni. golovi tipa rabone i makazica i tsl ne gotivim previse jer se ipak daju uvezbanim pritiskanjem odredjene kombinacije tastera sto je malo bezveze.

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Mislio sam na post #11 u ovoj temi e na taj video a ja ne znam sta su neobicni golovi ako to nisu rabona, makazice, hidden lob i drugi jer su to ipak golovi gde trebas malo da se pomucih i da se uvezbas ako ih vec ne postignes slucajno, ipak oni nusu uobicajni...

EDIT:
    Pa i gol Superpippa nesto i ne hvalim, snimo sam ga da bi ga vi hvalili ili kudili inace to mi je prvi snimljen gol za PES2008!

mislim(siguran sam) da se nismo razumeli. neobicni golovi nastaju iz neobicnih pozicija tj situacija a ne pritiskanjem uvezbanih kombinacija. po meni neobicni golovi nastaju kada igrac igra da tako kazem kako igra ne ocekuje tj kako programeri nisu predvideli. nije bas lako objasniti. podrazumeva se koriscenje manuelnih dodavanja itd. da ne duzim.

e ovako maremas moram nesto da prokomentarisem al nemoj pogresno da me shvatis,
    iskreno ne spadas u vrh pes igraca koje ja znam, igras solidno ali ne vrhunski, ali zato znas da napravis video svaka ti cast ja sem glupe plave pozadine u win movie makeru nista ne znam da uradim, ti super ukomponujes muziku i par efekata i onda i akcija i go i obican dribling izgledaju extra, a inace kompilacije koje si pravio za pes6 su imale stvarno bruka golove

To uvezbano pretiskanje odredjene kombinacije je skill,a neobicne golove koje ti gotivis daju najcesce amateri jer im se posreci neki bezveze sut.Oni koji znaju da igraju naprave akciju,4 dodaje iz prve ili prosevaju 3 igraca.To je samo moje misljenje.
    EDIT:Kao sto shone rece,maremas igra atraktivno i ima lepu igru i cesto daje dobre golove dok neki dobri igraci mogu da napune nas koji pravimo kompilacije ali retko kad daju dobar gol.

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    e ovako maremas moram nesto da prokomentarisem al nemoj pogresno da me shvatis,
    iskreno ne spadas u vrh pes igraca koje ja znam, igras solidno ali ne vrhunski, ali zato znas da napravis video svaka ti cast ja sem glupe plave pozadine u win movie makeru nista ne znam da uradim, ti super ukomponujes muziku i par efekata i onda i akcija i go i obican dribling izgledaju extra, a inace kompilacije koje si pravio za pes6 su imale stvarno bruka golove
    Ne, meni je bila cast da igram sa vrhunskim igracima, pogotovo na onom online turniru, skroz je druga stvar igrati pravi mec "online" i igrati da das sto lepsi gol iz sto lepse akcije a sa sony vegasom napravim da to sto lepse izgleda

Page 1 of 3 123 LastLast