Results 1 to 2 of 2

Thread: PES 2008 je VELIKI BAG

Patch maker Shollym's Avatar

Thumbs down PES 2008 je VELIKI BAG

Oni kojima ovo njesra ne moze da radi nek ne tuguju ili ne daj boze kupuju novi komp zbog ovog novog PES-a koji je najblaze recheno OCHAJAN. Ko da igram FIFU!

U PES 2008 su golmani najblaze receno RETARDIRANI. Ja centriram iz coska i golman izboksuje loptu u gol!? I jos masa gluposti i glupih golova a odigrao sam svega 5-6 utakmica na novom PES i batalio.

Uostalom ceo PES 2008 mi je toliko ocajan da nemam reci.

- Najveci bag iz 6ice nije ispravljen! Prodjes po krilu vratis povratnu van 16 metara i igrac opali iz mesta povratnu ko iz topa i svaka ulazi u dalji golmanov ugao.

- Glave igraca su nesrazmerno male u odnosu na telo tako da igraci lice na MORZEVE vise nego na ljude

- Kad sutnes sa 30 metara kamera se ne pomeri dovoljno brzo tako da ne znas da li si dao gol ili promasio ?!?

- WIDE kamera je skroz sjebana, igraci su mnogo sitni ispadaju mi oci po monitoru, a na normal long kad bi igro ne vidis ni peti deo terena na ekranu.

- Kontrola lopte blagi ocaj, radim najobicniji dribling sa R2 u stranu sa nekim boljim tehnicarem i lopta mu pobegne svaki drugi put?!?!

Kako trenutno stvari stoje igracu PES 6 jos najmanje godinu dana, ima History patch, ima All nations patch, radicu transfere za moj patch i cao. Krivo mi je jer sam ocekivao MNOOOGO vise a oni su se cak priblizili ****noj FIFI. ccc
    ZIVEO PES 6

KONAMI DEBILI