Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 107

Thread: Golmani!

Default Golmani!

Kako su po vasem misljenju uradjeni golmani u odnosu na 6-icu i uopste!
    Po mom misljenju su retardirani.Ono sto je neodbranjivo obavezno odbrane, a primaju neke gluposti!Imao sam situaciu kada sam centrirao sa Zanetijem a Kasiljas je potpuno sam i neometan ubacio loptu u svoju mrezu, bruka!
    OCENITE IH OD 1 DO 10

Najveći bag u igri, mora da se popravi što pre!!

Super Star maremas's Avatar

Golmani nusu 1 nego 0 u novom pesu...tragedija, ja ne znam sta su ovi iz konamija mislili da ce da urade s ovim izdanjem, po mom musljenju su u jednu ruku malo napredovali a u drugu mnogo nazadovali!

Golmani su super odradjeni!

ja sam odigrao nekoliko tekmi na regular do sada...i nisam imao problema sa njima...videcemo ubuduce...

Katastrofa..primaju preglupe golove

4
    Lepse su parade al su glupi ko q...

Ja miclim da golmani nisu toliko lose uradjeni ali MNOGO se lakse daje gol na drugu stativu mego sto je moglo u 6ici. Kada se dijagonalno kreces u desnu stranu sa sredine, sutni u levu stranu i u 90% slucaja gol.

Ala vi smarate

Golamni su extra, pa da brane savrseno kako bi dali gol BRE!!!!!

Quote Originally Posted by filipos View Post
    Ala vi smarate

Golamni su extra, pa da brane savrseno kako bi dali gol BRE!!!!!
    slazem se sa filiposom, pa ljudi gose su bruka, dobro brane a to sto naprave poneki kiks pa pogledajte malo utakmice videcete koliko je u stvari golmanovih golova u stvarnom zivotu

Senior Member Saja's Avatar

golmani i nisu bas losi,kad im na master ligi jedva dam gol.U 4 utakmice 1 pobjeda i 3 nerijesene.

prime nekad tako glupe golove ili im ispadne lopta pa zabijem bez problema.
    Dajem ocijenu 3

Po meni golmani nisu toliko losi i bolje je sto nekad naprave i kiks jer se to i u stvarnosti desava (randjelovic).Medjutim nekad urade takve gluposti da je to neverovatno.Ja sam bas malopre igrao i uputim ja los centarsut,mnoooogo los i ode zaista visoko i golman lose proceni i baci se a fali mu bar 3 metra uvis da dohvati loptu.On se baca a lopta padne na ivicu sensaesterca na suprotnoj strani,bezveze

ja ne znam sta je sa vasim golmanima ali meni u demu svaki put pogresi i izleti bez veze ovde u full svaki centar sut blizu njega je njegov mozda ima vise verzija igre

Super Moderator TrueBlue's Avatar

Meni su losi....dajem skoro duplo vise golova nego na 6.....svaku utakmicu preko 4-0 pobjedim...i lagan mi je jako cak i na top player-u
    These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!

Professional Djacic's Avatar

onda nisu ovde cista posla..ili su neki ovde ubice od igraca,ili postoji vise verzija..

meni golman brani kao lud,i to onaj smrljavi Ivarov..

Patch maker Shollym's Avatar

Angry

Quote Originally Posted by Konfucije View Post
    Najveći bag u igri, mora da se popravi što pre!!
    Slazem se, samo ne znam kako ce to da se popravi, u 6ici sam dodavao balans golmanima da ne bi primali golove kroz ruke i telo, ali ovde su golmani najblaze receno RETARDIRANI. Ja centriram iz coska i golman izboksuje loptu u gol!? I jos masa gluposti i glupih golova a odigrao sam svega 5-6 utakmica na novom PES i batalio.

Uostalom ceo PES 2008 mi je toliko ocajan da nemam reci.

KONAMI DEBILI
    Shollym Patch 2016:
    http://www.pes-serbia.com/threads/36154

Shollym Patch Online Master Liga:
    http://www.pes-serbia.com/forums/276

Brane odlično neke šuteve sa 2m, ali kad prime gol kroz ruke sa 35 ili odbiju loptu u gol onda do qrca...

Bolje da su ih napravili jačim da je teže dati gol. Bar po meni.

You will had111's Avatar

Ja ipak kazem da sacekamo secam se da je ista prica bila i sa PES6-om golmani ovo bagovi ono. Ja sam se isto razocarao i u pes 6 posle par utakmica ali posle duzeg igranja sve mi se vise svidjao tako ce verujem biti i sa ovim novim pesom. Gomile ortaka je pricalo pes5 je zakon kad je izasla sestica a sada svi igraju pes6.

odigrao sam 5-6 utakmica za sad,i mogu vam reci,da su golmani KRS...
    imao sam 3 kornera,a iz 2 kornera sam dao gol Valdezu,covek je prosto ubacio loptu u svoju mrezu,tj zakucao...
    kasiljasu sam dao par glupih golova,uglavnom kroz noge,iz nemogucih pozicija...

mozda je to zato sto sam igrao na REGULAR,ali iskreno se nadam da ce japanci izbaciti neki patch da bi otklonili ove bugove...

Page 1 of 6 123 ... LastLast