Page 1 of 48 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 948

Thread: TURNIRI!!! (generalna rasprava)

Default TURNIRI!!! (generalna rasprava)

Evo ova tema je namenjena turnirima u soniju koji se odrzavaju uglavnom kod Vukovog spomenika...

Meni je receno da ce se tamo od ove nedelje pa nadalje svake druge nedelje organizovati turnir u fudbalu... Ne znam samo sta ce biti kad izadje pes 2008 ali to je njihov problem.

Sa ovog sajta je vec prijavljeno nekoliko clanova medju kojima smo ja, sale, deki, njegov sin, liverpoolovac i njegov ortak Stefan...

Ucesce na ovom turniru je 300 dinara. Vidimo se u nedelju...

P.s. Samo da naznacim da ja sa organizacijom nemam nista, samo radi druzenja i dobre volje sam okacio post

Ne ****m, stvarno su mi to rekli, mozda da bi decko one devojke sto radi u igtaonici imao vise sansi, ali videcu da dodjem u nedelju barem da gledam. Ako bude bio gazda tu, kao prosli put razgovaracu sa njim, a vi cete biti tu pa cemo videti da li cu moci da se prijavim. Prosli put je bilo 29 prijavljenih pa smo cekali da se jos neko pojavi, ali ovaj put ce izgleda biti popunjeno sve prenego sto mi dopuste da igram. Stavite se u moju kozu, da neko od vas pobedi pa da ceka da prodju 3 tura da bi na 4 mogli da ucestvuju!!! Poz

Quote Originally Posted by vukodlak1 View Post
    Ne ****m, stvarno su mi to rekli, mozda da bi decko one devojke sto radi u igtaonici imao vise sansi, ali videcu da dodjem u nedelju barem da gledam. Ako bude bio gazda tu, kao prosli put razgovaracu sa njim, a vi cete biti tu pa cemo videti da li cu moci da se prijavim. Prosli put je bilo 29 prijavljenih pa smo cekali da se jos neko pojavi, ali ovaj put ce izgleda biti popunjeno sve prenego sto mi dopuste da igram. Stavite se u moju kozu, da neko od vas pobedi pa da ceka da prodju 3 tura da bi na 4 mogli da ucestvuju!!! Poz
    Ajde bre sta vise prdis, doci cu ti jedan dan da te oducim pa ti nece vise padati na pamet da se prijavljujes za turnire

Mishkin, mojne ****s mislice ljudi da si ozbiljan.
    Hvala ti sto si pokusao za prijavu.

ja dolazim garant

Quote Originally Posted by Gibanko kralj View Post
    ja dolazim garant
    kinez e zaebant

Amateur AnF1elD's Avatar

Neznam gde da pitam! Ali moze li mi neko reci kako se igra turnir! Gledao sam tabele! Ali mi nije jasno kako se to igra???

Bilo bi lepo kad bi se svi slozili i trazili da ja ucestvujem, jer sutra se moze ovo desiti nekom od vas, nije lepo diskriminisati ljude pa i u ovom pogledu, koliko god to meni inponovalo!
    PLZ
    Hocu da igram, da se zezam, smaram se vec danima...

EDIT: Jos jedan offtopic i dobijas zuti karton!!!!!!!!!!!

Momci danas sam isao da igram sa ortakom 1 v 1 i kad samo zavrsili ja pitao onog lika jer ima patch on kaze ma kakav patch igra se WINING ELEVEN 11 bez patch-a jer nijedan fudbal nije izasao sa novim transferima tako da...... jbg

Pozz svima pa se vidimo u nedelju

I recice vam da raspolozenje mora da bude na zeleno, a onda ce da ukrsta grupe i ispasce da ces igrati u 4-finalu sa svojim iz grupe, smesno.

ja nemam nista protiv ni default-a ni protiv toga da svi budu zeleni... bolje da budu zeleni nego da mi crveni ballack daje sa pola terena golove

Slazem se Djuka ali mislim da je najrealnije igrati po default-u i ako te u**** u**** ako ne jbg sta ces ali mislim da je tako najrealnije,misljenja su razlicita ali ja mislim da je ovo sto sam napisao ipak najrealnije i kolko sam video vi ste svaki turnir pravili na random raspolozenje A lik me je do jaja iznervirao danas jer osecam da on nije vezbao sa patch-om i onda kao ma 11-icu igramo i cao . Kao da sam ga pitao da mi da ne znam sta a ne da li se igra sa patch-om ..... zz

ma ja sam ti prilagodljiv svim podlogama kao ona riba sa bilborda sto je gola pravila musku spagu na reklami za one gume

sorry za mali off

meni je we11(pes6pech)najgori fudbal do sada tako da mi se i neshto ne ide na tur

Dobar je fudbal, samo sto je na turu 2vs2 islo sporo, ne znam zasto. Kad se igra 1vs1 ide mnogo brze i sve je ok.
    Necu igrati sutra, jer mi ne daju, ali cu mozda iduce nedelje jer je zainteresovanost velika. Sutra ce biti preko 32 ucesnika. Odoh kuci. Poz

NEce biti preko 32 jer juce kad sam isao da odigram sa ortakom malo dosao neki lik i on je rekao nema mesta vise popunjeno je sve

fudbal je losh.

mozhda za nekog i nie,automatik likovima to je chak i prednost

E ovako upravo sam dosao sa turnira na sony-u...Ovako turnir je osvojio MISHKIN i mnogo mi je drago jer je decko sto Djuka kaze bio stabilan ceo turnir i zasluzio je ... Pri kraju turnira organizatori su ga pitali dal je osvojio neki turnir jer im je poznat,on je rekao da ali ne pod njihovom organizacijom vec organizacijom Gibanka,oni su rekli kako je moguce da igras kad smo mi 2 lika kao izbacili jer su osvojili.On je rekao ne znam ja a ona kaze ma nema veze boze moj ali ne znam kako se ovo desilo u tom fazonu nesto.Eto toliko od mene igrao je u finalu sa deckom koji radi tamo decko nije los ali miskin ga je dobio 6-3,3-2 ili 3-1 ne secam se.Svaka cast Mladene ........ i pozz svima

Ja sam bio treci u grupi sa 15 bodova a lik koji je bio drugi 16 :( .Svaka cast Miskinu na osvojenom turniru

Mishkin cestitke na osvojenom turniru
    imao si srece sto ja nisam igrao da te opet izbacim hehe salim se
    e treba kulirati ove kvazi turnire sto se organizatori glupiraju ko sme a ko ne da igra, i bas zato mi je drago sto je Mishkin uzeo jer su koliko kapiram hteli da mu zabrane, i sta sad kao sledeci turnir on nemoze da igra to je glupo, zato i glasam za Live Pesoholichari turnire

Page 1 of 48 12311 ... LastLast