Page 3 of 48 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 948

Thread: TURNIRI!!! (generalna rasprava)

Nece sigurno jer ima ban na 5 turnira, mada nije ni probao da se prijavi!!! Odoh da vidim dal vukodlak zna nesto ili opet samo kuka na nekakve nesrece!
    Poz!

aj vidim niko nece da napishe za turnir... turnir je osvojio vukodlak (inter)... igrao u finalu sa izvesnim milanom... razocarali me opet djuka, sale i naravno vladica... ali dobro... da su zivi i zdravi... xexe... sto se mene tice mislim da smo ja i vukodlak odigrali finale pre finala... nadam se da se i on slaze... igrali smo u polufinalu home i away... jednu on dobije... jednu ja dobijem... pa "extra time" i onda na kraju ****NI PENALI... a penali ko penali... xexe...

inace na ovom turniru svaku pobedu sam posvetio mishkinu jer sam protiv toga da onaj koji osvoji ne igra naredna 5 turnira... zao mi je sto i vukodlak nece moci da brani titulu sledeci put... no dobro...

veliki pozdrav za sve!

stameni

*EDIT znaci na turniru si mogao da biras i reprezentaciju ako si hteo... tako da je dosta njih igralo sa brazilom, francuskom, italijom, holandijom protiv timova... xexe... ali dobro... na kraju u polufinalu ipak 2 intera, 1 milan i naravno MUTD!

Hvala na posveti Evo kad budemo igrali pusticu te da pobedis i da mi i to posvetis Jos samo da si ubio ovog vukodlaka sve bi bilo ok. Ovako me stalno zivka da igramo kao ma znam ja da igram i kad dodjem bude nesto tipa 5-1, 5-0 za mene Al dobar je mali, samo nek uci
    Pozdrav pa se vidimo da opikamo koju dok smo jos u mogucnosti

Evo i ja da se javi. Sta da vam kazem, sto bi rekao mishkin:"imao sam srece", i bilo je toga(penali) mada smo se borili ko lafovi.
    Tur nije bio los, protivnika je bilo solidnih, ali me ipak nisu sprecili u mom cilju.

Sto se tice navodnog "navijanja" i "neka crknu oni iz igraone", kako ko izgubi nestane kuci, jedino da pohvalim vladicu i stamenog koji su ostali do kraja i pruzili mi podrsku, jer kao i prosli put pa tako i ovaj namestalo se da pobedi neko iz igraone, jer su na primer 3 favorita stavili odmah u istu grupu bez zreba i tako slicno.
    U finalu se moglo samo cuti navijanje za mog protivnika. Ali dobro, nema veze, navikao sam da igram sam protiv svih.

Popio sam ponovo ban, sada na 5 tur-a. Jedino mi preostaje da predjem na novu fucu, a staru povremeno da igram radi prisecanja lepih dana.

@Mishkin
    Paceru nemoj da lazes ljude, imas ti jos dosta da ucis od mastera.
    Uvek si bio najjaci u svojoj taktici(kad udjem u seriju i pocnem da dobijam, onda zbrises kuci).

@Stameni
    Sledeci put kad se budemo videli dacuti novi pes.

Poz

Ma da vidimo mi dal ces da castis, pusti ti to tvoje filozofiranje!?!

Jel ima mozda sad u nedelju turnir?
    I jel ima neko broj od igraone?

p.s.unapred hvala

Imam ja broj al ne znam dal ima turnir...

Eve ti broj pa javi ako proveris 064-1559161

Quote Originally Posted by Mishkin View Post
    Ma da vidimo mi dal ces da castis, pusti ti to tvoje filozofiranje!?!
    Smesan si stvarno.
    Toliko si smesan, da cu isto tako da te oderem. Zar te nisam dovoljno castio. Svaki put ti drzim dz casove iz pes-a.

Mislim da ove nedelje nece biti turnira. Mada vam nista to nece znaciti jer ce sledeci da uzme stameni, pa tek onda se prijavite.

guraj samo bosanca iz ajaxa i brazilca iz parme

Default Turnir

Dali znate mozda neki veliki turnir negde,uskoro?

ne pisi dva posta za redom,nije ovo chat pa da odmah dobijes odgovor..
    ako neko zna nesto o tome,kad procite dobices odgovor..

Sorry...pocetnik sam....nisam namerno...

ok,samo da znas za to..

Imate sledece nedelje ponovo tur u igraoni ispod vuka, mislim da je u pitanju 28, tako su mi rekli juce.

da turnir je sada u nedelju 28-og u 13h i prijava je 300 din

E a kako da se prijavimo za tur?na licu mesta ili kako??

na licu mesta ispod vukovog spomenika za 300 din!!!
    igraonica za soni - grand metro!

Hoce li uskoro biti neki turnir?

Top Player

Quote Originally Posted by kur0tres!n@ View Post
    da turnir je sada u nedelju 28-og u 13h i prijava je 300 din
    I to svega 3 posta iznad tvog :/

Professional nattydread's Avatar

"turnir je sada u nedelju 28-og u 13h" - vidimo se (ako ima jos mesta)

Page 3 of 48 FirstFirst 1234513 ... LastLast