Page 2 of 48 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 948

Thread: TURNIRI!!! (generalna rasprava)

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Dulanovicu svaka cast...sta reci sem da ti zelim da tako nastavis i na novom pes-u,da prekines tradiciju, da se sampioni menjaju sa pojavom novog izdanja.

Poz

Hvala, hvala! Ma samo ja da uzmem pare od drugog live turnira pa cu lako da se naviknem na novi PES
    Pozdrav!

Super Star markotor's Avatar

Sta ce vam pare, pes se igra zbog zadovoljstva

Top Player

Naravno da se igra zbog zadovoljstva. Ali posto je uplatio svoje ucesce na turniru, i organizator se obavezao da pobednike isplate, naravno da ocekuje pare. To ti je kao da uplatis tiket u kladionici, pa kada dobijes kazes... ma sta ce mi lova svakako sam gledao utakmice iz zadovoljstva.

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Otisli smo u OFF...

Nastavite sa temom.

Koliko je meni rekao nije mu zabranjen 1 vec 5 turnira!
    To rade samo da bi namestili da onaj lik sto je igrao u finalu sa njim uzme tur.
    Smesno.

e pa zato treba svako od nasih boljih igraca da ide,i da se rotiraju,tako da uvek neko nas uzme turnir,a ne te smrde iz igraonice.. njih uopste ne kapirram.. kad se pravi tur valjda je u prvom planu da ima sto vise kvalitetnih takmicara,pa da i u gurpama bude zanimljivo..a ne,oni moraju da unistavaju igru da bi njihov igrac pobedio? najbolje neka stave onda koliko godina mozes da imas da bi mogao da igras,tipa devet ili deset,pa da onda taj lik ne mora da se trese da li ce da pobedi ili ne.. sramota..

ja sam za to prijave se po 4 kvalitetna igraca po turniru i kako koji osvoji upada sledeci umesto njega na sledecem turniru

ma dajte ljudi sta fantazirate i taktizirate
    ako vec hocemo da im uteramo **** treba da idemo tamo i da igramo i koji od nas dogura najvise ili kad bude igrao sa nekim iz igraone da navijamo za pesoholicare pa da CRKNE taj iz igraonice kada primi gol ili izgubi

tu sam za navijanje i nalivanje! kao sto su moji navijaci radili za mene,tako cu i ja za vas!

Ne verujem da je to uradio da bi on osvojio turnir, vec da bi vise razlicitih ljudi osvojilo turnire, jer verovatno misli da ce jedan isti osvajati svaki... Ali to je moje misljenje... Nego meni nesto drugo smeta. On samo gleda da zaradi sto vise i to se vidi samo tako... Naime, on uzme oko 12000 od prijave za tur a za prvo mesto da 4000 i to je sve. Plus je njegova igraona. Pa valjda se turniri organizuju zbog takmicarskog duha a ne zbog zarade jbg! Uzmite na primer Filipa(Gibanka). Sve pare je dao za nagrade... Svaka cast. I? Jel igramo na sledecem turu ili ne?

igramo, igramo... a i slazem se sa djukom za podrshku... "ne zalimo nasha grla niti dlanove"

stameni

da li neko zna kada ce biti naredni turnir i da li moze da se prijavi.

osvajam sigurno

Forza Inter

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Koji trunir..ovaj na sony-u ili neki drugi???

Quote Originally Posted by masne View Post
    tu sam za navijanje i nalivanje! kao sto su moji navijaci radili za mene,tako cu i ja za vas!
    ja sam video i cuo i kako su navijali za masne-a, a i on je covek navijao za mene i svaka mu cast na tome zahvaljujem mu se jos jednom, a ispostovacu ga vec na nekom od narednih turnira

Quote Originally Posted by filipdjuka View Post
    ma dajte ljudi sta fantazirate i taktizirate
    ako vec hocemo da im uteramo **** treba da idemo tamo i da igramo i koji od nas dogura najvise ili kad bude igrao sa nekim iz igraone da navijamo za pesoholicare pa da CRKNE taj iz igraonice kada primi gol ili izgubi
    ja sam za pa da vide kako je kad se pesoholichari ujedine

Quote Originally Posted by kervez View Post
    da li neko zna kada ce biti naredni turnir i da li moze da se prijavi.

osvajam sigurno

Forza Inter
    e druze da mi je dinar za svaki put kad sam cuo to od raznih ljudi imao bi sad da pojedem 2 punjene pljeskavice
    P.s. imas sad na soniju ispod vukovog spomenika u igraonici grand metro, prijava je 300 din i ima mesta koliko ja znam

a kad je turnir? nedelja 13:00 ili su menjali nesto?

u nedelju u 13 je turnir

Ova sto radi mi je prosle nedelje rekla da ce mi dati da igram sad u nedelju tako da mozda se vidimo.
    Zar nema nesto za drugo mesto? Kakva je to fora.

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Momci jer to danas turnir???Aj kad se vrnete napisite utiske i tako to bas me zanima da li ce Dulanovic(Mishkin) opet da vas isprasi

Page 2 of 48 FirstFirst 123412 ... LastLast