Dragi pesoholicari,
Sve sto vas zanima u vezi online-a pitajte mene. Moj msn je filipdjuka@hotmail.com

Pocinjemo nasu Online liga - 2. SEZONA!!!
Oni koji su bili tu prosle sezone sa nama znaju koje su dobre ali i lose stvari!!!

Naravno zbog neozbiljnosti nekih takmicara ovaj put istim nece biti dozvoljeno da igraju ligu, jer je to jedini nacin da budemo fer i korektni prema drugim takmicarima koji su redovni!!!

Ispod se nalazi spisak prijavljenih igraca za ligu! Oni koji su potvrdili ucesce su boldovani a oni koji nisu boldovani neka mi posalju PM ili na msn!!! Ko ne potvrdi nece igrati ligu!!! Ali o potvrdi cu vas ja pitati na vreme!!!

1. Djuka - filipdjuka@hotmail.com
  2. shoninho111 - dellboy11000@hotmail.com
  3. Deki17 - gdeki_17@hotmail.com
  4. Peca - gdeki_17@hotmail.com
  5. hoole - hoole013@hotmail.com
  6. Konfucije - pes-serbia@hotmail.com
  7. Smilodon - smilodon29a@gmail.com
  8. Dedza - kralj_13@hotmail.com
  9. Milos M. - milos2oo6@hotmail.com
  10. biske028 - nemanja_bisevac@yahoo.com
  11. maremas - maremas@gmail.com
  12. Misko - drmisko@hotmail.com
  13. Mikri - mario-dj-@hotmail.com
  14. Zizou - markomiljkovic07@hotmail.com
  15. veleo88 - veleo18@hotmail.com
  16. jopes - josip.vidovic84@hotmail.com
  17. POLICE - milosdjuka@hotmail.com
  18. rebel - dropkick.murphy.hr@hotmail.com
  19. Simke - dellboy11000@hotmail.com
  20. sale - sale_7_vozd@hotmail.com
  21. MARIODOK2 - mariod1@live.com
  22. V.Kostic - V.J.Kostic@hotmail.com
  23. Prlenb - nikolicbgd@hotmail.com
  24. Ivica - ivica2205@gmail.com
Pored svakog takmicara imate MSN radi lakseg komuniciranja!

PRAVILA!!!
- ista kao i prosle sezone ali videcemo da li cemo nesto zajedno menjati!!!-Biraju se samo klubovi!!!

-Trajanje: Igrace se jedna utakmica po 15 minuta!!!

-Rezultati: Kada odigrate tekmu javite mi ko je bio domacin(host) i koliko je rezultat na PM ili MSN ili u temu "Druga zvanicna liga"!!!Bilo bi pozeljno i screenshot(ako neko ume).

-Lag: Sto se tice laga situacija je sledeca: dosta nas ima manjih ili vecih problema sa netom, pri pocetku utakmice (posle minut-dva) ako nepodnosljivo laguje stisnite start-recite partneru da laguje-odigrajte u neko drugo vreme! Ako moze da se igra-molim vas igrajte sa malim lagom!!!Kada se zavrsi tekma nece biti dozvoljeno ponistavanje utakmice zbog laga!!!

-Prekid utakmice: UTAKMICA SE NASTAVLJA OD TRENUTKA KADA JE PREKINUTA!!!

dakle, ako pukne veza na poluvremenu igra se jos jedno, ako pukne u 75 cekate da istekne 75 minuta i nastavljate sa igrom!!!

-Vazno!!! Igraci se izmedju sebe dogovaraju kada ce odigrati utakmice a svako od nas moze da izdvoji 3 puta po 15 minuta nedeljno!!! Ako neko namerno zabusava ili ne postuje molim vas da mi javite i posaljete screenshot njihovog sabotiranja lige, tj. gde se jasno vidi da ne zeli da igra a moze!!!Ako ne odigra 3 meca do kraja roka(nedelju dana) i utvrdi se da je njegova krivica, gubi sa sluzbenim rezultatom 3-0!!!

-Izbacivanje:
-Takmicar moze biti izbacen ako cesto izostaje iz lige i time je sabotira;
-ako koristi transfere koji nisu pravi(npr. da stavi Ronalda u Chelsea i te fore);
-ako na neki nacin vredja i proziva na raznim osnovama drugog takmicara;
-ako takmicar bude pravio gluposti po forumu i bude izbacen sa istog-bice izbacen iz lige!!!
-ako takmicar namerno stvara lag time sto drzi upaljen neki od p2p programa!!!(e-mule...)
-U slucaju izbacivanja pojedinih takmicara iz lige sve njegove tekme se ponistavaju ali ja zadrzavam pravo da odlucujem o ovome jer moze da utice na konacne bodove!!!

Pravila!!!
Match time: 15min
Time limit: Normal
Number of pauses: 3
Condition: Random
Injuries: Yes
Max. number of substitutions: 3
Extra time: NO
Penalties: NO
Time: po zelji
Season: po zelji
Weather: FINE (nemoj neko da pali kisu ili sneg)

Ovaj thread sluzi samo za informisanje! Sva pitanja mozete postaviti u thread-u Online liga - 2. SEZONA!!!

P.S. Ovaj put cu biti mnogo rigorozniji ako kasnite sa odigravanjem meceva ili izbegavanjem!!! Ako budete preterivali sigurno necete moci da igrate sledecu ligu a videcu mozda budem delio zute kartone ili ban!!!

AKO NISTE SPREMNI DA IGRATE DO KRAJA ILI BAR DO POLUSEZONE NE PRIJAVLJUJTE SE!!! PROSLI PUT JE VISE OD POLA ODUSTALO!!!