Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 136

Thread: Utisci sa drugog dana turnira

Default Utisci sa drugog dana turnira

Evo ja sam sada dosao iz foruma...
    Bio sam kontrolor u grupi D i ovom prilikom pozdravljam sve ucesnike u njoj a narocito prvoplasiranog imenjaka filipa i sve ostale luku, milosa, vladicu, super_cancel-a, mikrija alexandra i grgu!

turnir dok ja ovo pisem jos uvek traje jer smo imali malo problema sa ucesnicima koji nisu odigrali na vreme

ajde vi koji dodjete sa nekim informacijama o pobedniku i zavrsnici pisite!

ovom prilikom pozdravljam nemanju, konfa, hooleta, taleta, dedzu, jugoslava i stoleta, ako sam nekog zaboravio sorry jer sam umoran..

a poseban pozdrav nikoli63pb, jeste da nisi imao srece al nemoj to da te obeshrabi da dodjes ponovo jer svi znamo koliko znas i umes..

i naravno tehnicaru i colovicu koji me je opet izbacio... pa dobicu te jednom makar crko!

Evo i ja sam se vratio iz Bg-a, ali utisci mi i nisu najbolji zahvaljujuci mojoj igri na turniru - Katastrofalna ! Da krenem redom Kako sam posao, tako sam i prosao. Prvo sam krenuo iz Jagodine u poslednjem trenutku, a uz to sam i zaboravio i moj dzojstik.Kupio sam neko govno u prodavnici pored ali JBG nije to to!Meni je mnogo smetalo to sto je na kompovima uglavnom PES radio dosta sporije, tako da se nisam snasao! Zao mi je sto nisam stigao da pogledam tekme prvih favorita za osvajanje turnira, jer me je bas zanimalo sta oni rade...
    Moram da pozdravim sve organizatore koje sam upoznao, jer su svi stvrno ok momci!
    Narocito pozdravljam Playboya, koji mi je pruzio veliku podrsku, i naravno mog BRTICA (199cm) FICU , oni su stvarno veliki ljudi!

Pozeleo bih jos i to: da sajt PES-Serbia za sledeci turnir okupi jos vise ljudi, i napravi jos vecu festu PES-a!
    Pozdrav svima!

pozdrav i za tebe fILIPE od kensela..

zadovoljan sam svojom igrom i rezom,,igrom na kompu itd

moi skor u grupi 2 0 5 buaahhah

Quote Originally Posted by super cancel View Post
    pozdrav i za tebe fILIPE od kensela..

zadovoljan sam svojom igrom i rezom,,igrom na kompu itd

moi skor u grupi 2 0 5 buaahhah

al imas definitivno najjaci signature

Super Star markotor's Avatar

Ucestvovao sam u grupi I i prosao kao bos po trnju: 7 poraza i 1 pobeda, gol razlika 31:4, samo nisam ja toliko los nego me zeznuo gamepad jer mi blokiralo brzo trcanje, (koje nisam ni koristio u poslednjoj tekmi i pobedio sam), pozdrav za sve iz grupe i za Playboya, covek se stvarno trudio da sve bude uredu

Evo i ja stigoh kuci. Fenomenalan turnir i odlican osecaj, usao sam u 20, znaci prosao grupu i kolo na ispadanje i onda ispao u grupi pre cetvrtfinale. Moram prvo da odem da se tusnem jer sam se jako usmrdeo u onom paklu sve ostale je bilo perfektno. Posle pisem jos detalja. Mislim da je Miskin favorit

pored ccolovica i tehnicara-tesko...
    al aj da vidimo. daj ljudi javite nesto sta se desilo u zavrsnici!

Super Star Atlantis's Avatar

Mislim da su sva trojica iste klase pri čemu i da će samo raspoloženje odlučiti pobednika i možda po neki kiks iako najviše nade polažem u Mishkina jer najviše poznaje fudbal od ove trojice.

E ovako: u grupi J sam bio prvi uz skor 5-2-0 a iz grupe samo znam Jugija(Grobar) koga sam pobedio 2-0 i to je jedima pobeda danas koju nisam zasluzio jer je Jugi na 0-0 promasio tro puta jedan na jedan sa golmanom za sta je bio kaznjem kasnije. Onda kad nas je ostalo 40 odigrana je jedna Knock out runda i tu sam pobedio nekog lika Rajlica u obe tekme 2-1 i 2-0. E onda je usledila prava bitka kad je ostalo 20 igraca napravljene su cetiri grupe po 5 igraca. Mislim da je moja bila dosta teska ali da sam ipak mogao proci: prvi mec igrao sam sa jednim deckom sa repom i zavrsim 1-1 uz primljen gol vrlo naivno iz kontre u 84min. Onda je usledio duel sa Mishkinom gde sam se izgleda usrao malo pa je prvo poluvreme zavrseno 3-0 z njega a u drugom se oslobadjam straha i dajem gol uz jos nekoliko sansi pa se zavrsilo 3-1 za njega. Zatim pobedjujem Nikolica nekog sa 1-0 i u odlucujucem mecu izgubim od nekog malog Buce ne znam kako se zvao. Na kraju skor u mojo grupi je bio:
    1. Miskin 12 bodova
    2. Mali Bucko 6
    3. Nikolic 6
    4. Stole 4
    5. sa repom decko 1
    Mislim da je bilo tako

Quote Originally Posted by markotor View Post
    Ucestvovao sam u grupi I i prosao kao bos po trnju: 7 poraza i 1 pobeda, gol razlika 31:4, samo nisam ja toliko los nego me zeznuo gamepad jer mi blokiralo brzo trcanje, (koje nisam ni koristio u poslednjoj tekmi i pobedio sam), pozdrav za sve iz grupe i za Playboya, covek se stvarno trudio da sve bude uredu
    Rašković?
    Ja sam inače vodio grupu I, a kasnije u novim grupama C i D...

Mala ispravka stole, Nikolić (deško 91' godište, valjda) je bio treći sa 7 bodova ali je imao lošiju gol razliku (za dva gola) pa je zato "mali bucko" prošao dalje. Sve pohvale za "malog bucka", dečko je 93' godište! Ovo mu je prvi turnir na kojem je učestvovao i dosta je dogurao, zaslužuje sve pohvale.

Evo da krenem redom:
    Prva prozivka počinje u 11:30
    Ukupno je bilo danas oko 83 takmičara
    Deset grupa, uglavnom po 8 igrača, a tri (ili četiri) grupe po 9. Iz svih grupa su prolazila četiri najbolja, što je 40 takmičara. Zatim ide dvomeč te se broj takmičara smanjuje na 20. Prave se četiri grupe po pet i prolaze prva dva. Ide ukrštanje A i D, B i C grupe i tako do kraja na ispadanje (sve dvomeči).

Moj favorit je ispao posle drugih grupa (ušao u najboljih 8). Bio je to dobar meč, Koprivica vs Krajnović (mislim da je tako prezime) Inter vs Inter. Prva tekma 0:3, a druga 2:3 pa je Krajnović prošao sasvim zašluženo dalje. Bilo je dosta lepih poteza, akcija, promašenih šansi, drublinga...

Moram napomenuti da je bilo malo kompova, ali su i dobrim delom takmičari krivi jer nisu svi poneli džojstike pa smo se jurili po forumu. Došli smo u situaciju da se čekaju I i A grupa, više od pola igraonice prazno, a ljudi nemaju sa čime da igraju. Tu smo izgubili malo vremena...

Moram još da dodam da je I grupa bila najjača, barem po broju igrača koji su prošli dalje. Sva četvorica iz te grupe su ušli u najboljih dvadeset.

Jedni od zanimljivijh takmičara su Dulanović koji je sa svim pobedama stigao do četiri najbolja. Ne znam kako je dalje napredovao, tada sam otišao kući.

Još par zanimljivih detalja je bilo na utakmici Savić vs Š..... (zaboravio sam kako se dečko tačno preziva), utakmica posle drugih grupa. Uglavnom, navodno mu nije radio "neki šot" pa je prvu tekmu u dvomeču izgubio sa jedno pet golova razlike od Savića. Za malo još da su prekinuli...
    U drugoj utakmici je izgubio sa jednim golom razlike. Na kraju je ipak nahvalio Savića i rekao da nije igrao protiv boljeg...
    Smejala se publika dosta na tom meču, možda se neko seti još nekog zanimljivog detalja.

Uglavnom, organizacija na visokom nivou, a i društvo je bilo baš OK. Jedino, kao i juče, bilo je dosta toplo.

Toliko od mene za sada, ako se setim još nečega, dodaću.

Dulanovic je Mishkin. A taj decko Nikolic nije mogao imati 7 jer je izgubio od mene i dulanovica a dobio decka sa repom i sa malim bucom igrao nereseno

Organizacija je stravichno oshtetila uchesnike grupe J.
    Ja nisam imao vremena da jedem pre ****ne knock-out faze.
    Vidimo se na sledecem turniru!

Kostic iz Leskovca uzeo tur. Pobedio Miskina na penale u finalu

Ja sam prvi put sad ucestvovao na turniru,i dobro sam prosao.Organizacija je na nivou.
    U grupama sam bio drugi,prosao 32/1 u manjim grupama sam ispao.Sve tekme sam igrao sa LIVERPOOL-om na tastaturi.Usao sam u prvih 20 meni je to dovoljno za prvi put.Pohvala svim organizatorim....

Quote Originally Posted by stole View Post
    Kostic iz Leskovca uzeo tur. Pobedio Miskina na penale u finalu
    vladica??? pa on je bio treci kod mene u grupi! SVAKA CAST VLADICE
    sto volim to kad neko iz drugog plana uzme turnir

sta su uradili tehnicar, colovic i ostali???

Quote Originally Posted by stole View Post
    Dulanovic je Mishkin. A taj decko Nikolic nije mogao imati 7 jer je izgubio od mene i dulanovica a dobio decka sa repom i sa malim bucom igrao nereseno
    Jedino da sam ja napravio grešku prilikom upisivanja rezultata. 100% sam siguran da je Nikolić imao 7 bodova. Dve pobede i jednu nerešeno. Lično sam im sabirao bodove i gledao gol razliku. Mali bucko je imao 5:4, a Nikolić 5:6. Znam i da sam ostavio Nikolića i Dulanovića za poslednju utakmicu u grupi jer je odlučivala ko će biti prvi. Mali bucko je i molio Dulanovića da maksimalno odigra protih Nikolića jer mu znači zbog gol razlike. Tako je na kraju i bilo, Dulanović pobedio Nikolića u poslednjoj utakmici i mali bucko zbog gol razlike prošo dalje.

Jedino da sam pogrešno zabelešio tvoj meč sa Nikolićem, jedino tako. Bitno samo da niko nije oštećen

Kada je ispao Krajnović?

Sve čestitke pobedniku, a i svim ostalim dobrim PES igračima.

Quote Originally Posted by Soufiane Touzani View Post
    Jedino da sam ja napravio grešku prilikom upisivanja rezultata. 100% sam siguran da je Nikolić imao 7 bodova. Dve pobede i jednu nerešeno. Lično sam im sabirao bodove i gledao gol razliku. Mali bucko je imao 5:4, a Nikolić 5:6. Znam i da sam ostavio Nikolića i Dulanovića za poslednju utakmicu u grupi jer je odlučivala ko će biti prvi. Mali bucko je i molio Dulanovića da maksimalno odigra protih Nikolića jer mu znači zbog gol razlike. Tako je na kraju i bilo, Dulanović pobedio Nikolića u poslednjoj utakmici i mali bucko zbog gol razlike prošo dalje.

Jedino da sam pogrešno zabelešio tvoj meč sa Nikolićem, jedino tako. Bitno samo da niko nije oštećen

Kada je ispao Krajnović?

Mozda je to ja sam dobio Nikolica 1-0. Ne znam za Krajinovica znam da je u polufinalu bio onaj sto igra na tastaturi kao blesa. Sacekajmo Playbojev ili Hooletov raport uskoro pa ce sve biti jasno

bilo je za ocekivati da se desi neko totalno iznenadjenje..
    znaci kako su ljudi igrali i kako je igra przila mozgove i nerve tacno sam znao ako je to taj decko na kog mislim reko bi da sam ga dobio u grupi lagano..ili sam pomesao nesto..cekaj el to onaj u narandzastoj majci sto ga je *****lo protiv sca pa je proso na gurku?
    u svakom slucaju pobedi se u zube ne gleda svaka cast pobedniku pozdrav organizatorima i chuvaru djuki
    a ja odo da planiram turnir za sledecu nedelju,ali na pravoj i jedinoj ps2 konzoli za igranje fudbala)

p.s. sc potpis za rispekt..al ubaci i barsu

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Quote Originally Posted by Soufiane Touzani View Post

Kada je ispao Krajnović?

Mene mrzi sad da pisem!Jer imam dosta kao sef turnira...ocu samo tebi da se zahvalim!!!!Odlicno si radio posao!!!A d avic bude veci tek su mi na kraju rekli ko si BRAVO care svaka cast!!!Takvi mi ljudi trebaju u onoj ludnici!

Poz i djkui ja cu svoj izvestaj podneti sutra LAKU NOC!

Hvala, pa već sam išao sa drugom da vidim kako će da prođe i da vidim kako ostali igraju. Kad sam se već našao tu, što da ne pomognem.
    Cela ta situacija samnom je ispala dosta spontano, niko u početku nije znao ko sam jer se nisam ni predstavio
    Jbg, kasnije su provalili

Page 1 of 7 123 ... LastLast