Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 59 of 59

Thread: Zreb postavljen

Zaboravio sam da pitam blizu kog butika ili prodavnice se nalazi igraonica Forum u balkanskoj ,da bi mi bilo lakse da se snadjem!!!Ja izlazim na autobuskoj blizu balkanske.
    Hvala unapred

brate ima pekara neka blizu..a i neki servis kompjutera i mobilnih..zove se `sasa i stevan`
    ma cim vidis gomilu tu je..

Vazi vidimo se.Hvala , i brate zelim ti puno srece na turniru sve dok ne budes igrao sa mnom.......salim se CAO

Сада сам стигао.
    Играло је данас 64. људи, 8 група, по 8 такмичара.
    На жалост неки су морали бити враћени кући, појавило се близу 100 испред играонице.
    Ускоро ћу написати цео извештај.

Напомена:
    Сви који су уплатили, а нису данас играли сутра нека се појаве у 11 часова.

pa sta ce to onda sutra biti...
    kako ce se igrati???

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Poz svima evo i mene...sutra ne znam sta cu sa vas 100(bice vas sigurno preko90)...

Igrace te grupe kao sto je obeceno...ali cu njih praviti na licu mesta...jer nenam nikakvu predstavu koliko ce vas biti tacno...tako da pravljenje grupa veceras sad otpada!!!

SUTRA MOZE DA DODJE KO OCE I ONAJ KOJI NIJE NA SPISKU PA AKO MI BUDE ZATREBALO LJUDI DA ISKOMINUJEM NEKI NORMALAN KOSTUR UBACIU VAS!!!
    PONAVLJAM DODJITE SVI!!!!NE OBECAVAM DA CE TE SVI IGRATI AL DOBAR DEO OCE!!!

Idem malo da odmaram...pozdravljam vas sve i SUTRA U 11!

Naravno, ako niste uplatili na ziro racun do sada, a zelite da igrate, pojavite se sa novcem na licu mesta, pa ako budete imali srece da udjete u grupu sa ostalim ucesnicima sa uplatnicama, igracete.

Jest' da ispada glupo zbog drugih sto su uplacivali ranije, ali tako je kako je.

ako je vec tako bilo bi dobro da nas bude 96..pa da opikamo 12 grupa po 8..pa opet prolazi po 4 pa ispadanje it..naravno ako je izvodljivo zbog vremena prostora i to..u ss vidimo se sutra

Možda je bolje da se večeras odrade grupe sa onima koji sigurno dolaze (uplatili su pare). Svi ostali koji nisu, idu u nove grupe ako zafali.

Vidim ja da ce sutra biti sexa!

P.S. Dobro je sto mi se vec nocas digo, pa ce sutra biti spreman za sve curice !!!!

jel su mene samo odvalili u poshti ili sve..... uplatio sam 399 a naplatili mi 450 mamicu im je*em.......

Hoce biti tabele sa imenima ko je prosao danas i detaljan izvestaj po grupama?

Ja sam igrao danas na turniru... Ispao sam u u 1/16 finala! Reci mi samo kad je taj sajam fudbala i kako da se prijavim da igram na njemu?

Pozz od Miljkovica

Quote Originally Posted by Toza Car View Post
    Hoce biti tabele sa imenima ko je prosao danas i detaljan izvestaj po grupama?
    Tozo sutra cemo sve staviti

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Na sajmu fudbala ce igrati "krem" Srpskih pes igraca!!!!
    Tako da ce i selekcija biti surova...turnir ce biti malog kapaciteta 64 tamicara,mozda i manje...
    nagrade ce isto biti kvalitetne i srazmerne kvalitetu i dogadjaju PRVA NAGRADA CE BITI Sony PlayStation 3 koju je pripremila kladionica PREMIER

Bice uskoro obavestenja na sajtu i o tom turniru...

Ja sam uplatio 20 i PLAYBoY mi je rekao da cu igrati prvog dana,a sada trebam da stojim u redu da bih igrao drugog!!!!!!!!!Bolje je bilo kada bi se napravile grupe onih koji su uplatili a sutra za one koji nisu uplatili pa da se za njih prave grupe na licu mesta!
    Bez ljutnje..........

Tako ce i biti, prvo vas sa uplatnicama rasporedjujemo, a onda koliko bude mesta ostalo, dodajemo likove bez uplatnica

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Hoole ti je sve reko nemam sta da dodam,osim da se tebi izvinim,razumi i ti mene...radim sa 200 ljudi!

Ok....nema problema.

Page 3 of 3 FirstFirst 123