Results 1 to 6 of 6

Thread: Slamball

Његош MozzART's Avatar
    ђе у зору навраћају вуци, а предвече цуре и хајдуци

Cool Slamball

Američkima ljubiteljima košarke grubosti i zakucavanja nikad dosta - zato je i izmišljen novi sport, koji se zove SlamBall. Sigurno ste, u pauzama NBA utakmica, primetili one zečeve, medvede i rakune, koji zakucavaju koristeći odskočne daske; na terenu novog sporta nalaze se i tramboline, tako da su igrači više u vazduhu nego na tlu. Za publiku su sudari igrača u vazduhu, posle letećih zakucavanja, najatraktivniji momenti utakmica.

Ekipe broje po četiri igrača, utakmice traju 20 minuta, koš postignut zakucavanjem ili "bez koske" vredi tri poena, a ako je "od table" dva poena. Prekršaji se sviraju retko, jer je skoro sve dozvoljeno. Ove godine je organizovan i prvi turnir, u kom je učestvovalo osam ekipa, i koji je direktno prenosila televizijska mreža TNN.

http://magazin.krstarica.com/l/zabav...-trambolinama/

Jel gleda neko ovo? Ne znam ima li na tv-u u Srbiji, ja gledam na Italia 1 na satelitsku.
    Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека.

Niko Bellic Johnny's Avatar

Arrow

Quote Originally Posted by rasho_pg View Post
    Jel gleda neko ovo? Ne znam ima li na tv-u u Srbiji, ja gledam na Italia 1 na satelitsku.
    U kom terminu? Imam taj kanal.
    I know a mouse and he hasn't got a house, I don't know why I called him Gerald...

Његош MozzART's Avatar
    ђе у зору навраћају вуци, а предвече цуре и хајдуци

Quote Originally Posted by Johnny 92 View Post
    U kom terminu? Imam taj kanal.
    Svaku noc u 02:25
    Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека.

Goran_Pg nemoj da pises 4 posta za redom dobices ban zbog spamovanja.Samo da znas.

A ovi bolesni ameri samo smisljaju kako ce da izmisle sto vecu glupost i onda da vode svoju gojaznu decu da to gledaju i da zatupljuju mozak.Sve u svemu oni su bolsesna nacija.
    СА ПАРТИЗАНОМ ДО СМРТИ!!!!!

Quote Originally Posted by miregrobar View Post
    Goran_Pg nemoj da pises 4 posta za redom dobices ban zbog spamovanja.Samo da znas.

A ovi bolesni ameri samo smisljaju kako ce da izmisle sto vecu glupost i onda da vode svoju gojaznu decu da to gledaju i da zatupljuju mozak.Sve u svemu oni su bolsesna nacija.
    Izwinjawam se...