Page 610 of 610 FirstFirst ... 110510560600608609610
Results 12,181 to 12,184 of 12184

Thread: Pomoć i pitanja

Default Re: Pomoć i pitanja

Da, treba da menjas. Verovatno i ram.

Nego koliko para planiras da ulozis? Verovatno je isplativije da batalis i5 i uzmes neki Ryzen 3 ili 5.

Super Star Pejko's Avatar

Brate,sta znam...nekako nemam dobra iskustva sa AMD-om,pa reko da probam Intel,vidim da su bolji za igre...
    Vidi,ako mozes stavi par kombinacija sa Amd-om i sa Intelom,i cenu,pa cu videti...jer ako je nesto stvarno dobro,mogu i da platim malo vise...

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Pomoć i pitanja

Delimicno tacno. U nekim igrama je i5 bolji, u nekim Ryzen 5. Npr u novim igrama ryzen 5 1600 je bolji od tadasnjeg i5.
    Ryzen je bolji proizvod i bice relevantan za igre duze od trenutnog intel ekvivalenta.

Da li je 200 evra ok cena za sledeci laptop:
    I5 4210u
    Nvidia 840m
    8gb rama
    128gb ssd + 1tb hdd
    Ekran oko 17 inca fhd

4. The Following User Says Thank You to AiN For This Useful Post:

Imam jedan, nazvao bih mali problem ali izuzetno neprijatan. Naime palim ja jutros kompjuter medjutim monitor mi ne baca sliku, a sinoc je bilo sve ok. Bitno je napomeniti da baca sliku kada ocitava Windows medjutim kada treba da pokrece win i da pise ono welcome tada nestane slika i na monitoru pise no signal. Prvo sto sam uradio je da sam probao preko hdmi da spojim kompjuter sa tv-om i tako stvarno sve radi ok. Sta bi mogao biti problem oko monitora ? :/

Tags for this Thread