Page 608 of 609 FirstFirst ... 108508558598606607608609 LastLast
Results 12,141 to 12,160 of 12164

Thread: Pomoć i pitanja

Rossonero biancorosso's Avatar
    PSN ID:
    biancorosso_

Default Odg: Pomoć i pitanja

Braćo pomagajte.
    Obarali smo sistem ortaku na laptopu, i neće da prepozna vajrles nikako.
    Znači instalirali smo sve moguće drajvere i ne **** ga.
    Može samo preko kabla da se konektuje na net, ne prikazuje mu uopšte onu ikonicu za vajrles gde bira na koju će mrežu da se konektuje.
    Takođe, u Device manager mu stoji žuti uzvičnik kod Network Controller, kontam da je do toga, ali koji god drajver da smo instalirali, on ne prepoznajte to.

Laptop je Acer Aspire E1-522, instaliran je Win 7 x64.

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Default Re: Pomoć i pitanja

nekad na laptopu bude iskljucen wireless, u fazonu ili airplane mode ili samo wireless.
    Drzi FN i stisni dugme da upalis wireles.

Device Name: Qualcomm Atheros AR8171/8175 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.30)
    Driver Date 2013-07-16 File Size: 5.79M
    Driver Version: 2.1.0.21 Vendor: Qualcomm Atheros

skini te drajvere

Neki dan sam radio laptop (Win 7) i imao sam isti problem a uradio sam sledece :

Skinuo program AIDA64 vidio kako se tacno zove wifi kartica,skinuo i radi bez problema.

Edit Tim ДејанР's Avatar

Еј, другари, је л' могу да пребацим ствари са старог хард диска на овај сад што имам и како?
    Ситуација је следећа: на старом компу су ми остале неке стварчице које ми значе у сваком смислу, а на том компу је ЦРКЛА матична (претпостављам- упали се, нема бип и црн екран, а претходно, прије него што је цркао скроз, сам се гасио након извесног времена), па ако би ми неко могао објаснити како да спасим те ствари, баш би ми значило. Хвала унапред.

Zakacis stari hard sa tim novim i podignes sistem sa tim sto ti je trenutno, ovo ces videti kao particiju i prebacis sta ti treba....

7. The Following User Says Thank You to kune For This Useful Post:

Pozdrav, imam problem, kada ukljucim wifi na telefonu prekida mi se internet i na telefonu i na kompjuteru, pokusao sam restart telefona, restart modema ali opet isto...

IPes Шоми's Avatar

Momci, imam jedan problem (mozda I nije). Uzeo sam novi komp, bez sistema, ali kada ga povezem I upalim - monitor nece da se pokrene.
    Kuciste se upali, cuje se, kapiram da nije do njega, monitor radi, ali se samo pojavi "no signal" I upali se lampica kao da je na stand by modu.
    Nisam pametan, ne znam sta da mu radim.

PS: Ranije je kabl od monitora isao direktno na graficku, sada je iznad taj Vga ulaz, ali mislim da to nema veze, eto ako neko zna do cega je.

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Quote Originally Posted by Шоми View Post
    Momci, imam jedan problem (mozda I nije). Uzeo sam novi komp, bez sistema, ali kada ga povezem I upalim - monitor nece da se pokrene.
    Kuciste se upali, cuje se, kapiram da nije do njega, monitor radi, ali se samo pojavi "no signal" I upali se lampica kao da je na stand by modu.
    Nisam pametan, ne znam sta da mu radim.

PS: Ranije je kabl od monitora isao direktno na graficku, sada je iznad taj Vga ulaz, ali mislim da to nema veze, eto ako neko zna do cega je.
    ako sam te dobro razumeo,
    monitor ce da se pokrene kada se pokrene sistem...jer signal koji treba da da monitoru da krene da isčitava,nema ga jer nema sistema, i zato je u stand by modu..

IPes Шоми's Avatar

Aha, ali kako da instaliram sistem, ako monitor nece da se upali?

skontah te i sa zaljenjem ti mogu reci da tu nesto nije kako treba,jedino da probas drugi ulaz..ako imas hdmi pa u grafu automaCki ce da iscita....i ajde daj monitor koji je i kakv ti je komp uopste..izlistaj sta posedujes od opreme...
    cpu gpu hdd sdd....blabla

IPes Шоми's Avatar

https://www.winwin.rs/racunari-i-kom...d-8614431.html

Ovaj komp je u pitanju, a monitor ne Asus VW1925S+.

Quote Originally Posted by Шоми View Post
    https://www.winwin.rs/racunari-i-kom...d-8614431.html

Ovaj komp je u pitanju, a monitor ne Asus VW1925S+.
    monitor nisam uspeo da izguglam :( ali sudeci po kompu sasvim ok za tih 38-40k
    ali stavrno bas mi nije jasno zasto nece...si probao hdmi?
    ja npr imam ovaj monitor https://eu.aoc.com/en/gaming/products/ag241qx , i kada sam prikacio i ps4 na njega mislio sam da moram da svičujem sam koji hdmi hocu 1 ili 2 ili dp ilibla bla..i ja to sam svičovo dok nisam skontao da ce sam to da uradi kad npr ugasim komp..on prebaci sam tamo odakle mu dolazi signal pa mozda u tvom slucaju moras u setingsu da promenis prihvatanje dolaznog signala iliti da nadjes gde je dal je dp ili hdmi ili nesto trece..mada po difoltu on mora sam to da prepozna..

Ranije je kabl od monitora isao direktno na graficku, sada je iznad taj Vga ulaz, ali mislim da to nema veze, eto ako neko zna do cega je-ovo je bitno! nadji ti hdmi kabal ili dp kabal i onda probaj!

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by VajgadonnaDalabonna View Post
    monitor nisam uspeo da izguglam :( ali sudeci po kompu sasvim ok za tih 38-40k
    ali stavrno bas mi nije jasno zasto nece...si probao hdmi?
    ja npr imam ovaj monitor https://eu.aoc.com/en/gaming/products/ag241qx , i kada sam prikacio i ps4 na njega mislio sam da moram da svičujem sam koji hdmi hocu 1 ili 2 ili dp ilibla bla..i ja to sam svičovo dok nisam skontao da ce sam to da uradi kad npr ugasim komp..on prebaci sam tamo odakle mu dolazi signal pa mozda u tvom slucaju moras u setingsu da promenis prihvatanje dolaznog signala iliti da nadjes gde je dal je dp ili hdmi ili nesto trece..mada po difoltu on mora sam to da prepozna..

Ranije je kabl od monitora isao direktno na graficku, sada je iznad taj Vga ulaz, ali mislim da to nema veze, eto ako neko zna do cega je-ovo je bitno! nadji ti hdmi kabal ili dp kabal i onda probaj!
    Resio sam sa adapterom, ipak je moralo u graficku direktno. Hvala na pomoci, svakako.

16. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

Imam problem oko racunara koji se desava od sinoc. Dakle palim ja komp i sve funkcionise normalno, surfujem internetom slusam muziku i sve je ok... onda palim igru koja je malo jaca i nakon nekih sat vremena meni blokira komp pojavi se crna slika i ne mogu apsolutno nista da uradim, da zaboravio sam da pomenem da se nakon par sekundi blokiranja cuje neki malo jaci zvuk, prvo sto sam uradio je to da sam resetovao kompjuter, ali pojavi mi se ovakav ekran...

Quote Originally Posted by Spaske94 View Post
    Imam problem oko racunara koji se desava od sinoc. Dakle palim ja komp i sve funkcionise normalno, surfujem internetom slusam muziku i sve je ok... onda palim igru koja je malo jaca i nakon nekih sat vremena meni blokira komp pojavi se crna slika i ne mogu apsolutno nista da uradim, da zaboravio sam da pomenem da se nakon par sekundi blokiranja cuje neki malo jaci zvuk, prvo sto sam uradio je to da sam resetovao kompjuter, ali pojavi mi se ovakav ekran...
    rekao bih da nemaš ssd ..jer to sto ti se cuje je u 90% gpu a 10 posto sam ostavio za hdd..
    imas (one monitoring recovery toolse(google)) pa probaj da odradis scan hdd-a, a provera za graficku je sledeca...kabal iz monitora ubaci u maticnu pod uslovom da imas integrisanu karticu na ploci i u biosu da je aktivirana,i vidis ako je slika bez ovih pruga onda je i gpu otisao..ali rekao bih da ti je problem u hddu..
    izlistaj ceo komp, sta imas od hdda ssda cpu gpu itd,,
    batali pljuge pocni da treniras!

99% ti je vrisnula ili je pri izdisaju grafika...i onda se zagreje i zatrokira i ugasi se da ne bi napravila vecu stetu...

Super Star Pejko's Avatar

Drugari,ima neko problem sa reCaptcha? Koliko god puta da je resim,pokazuje da je netacno...cak i kad sam 100% siguran da sam u pravu...opasno zivcira.

Fora je sto su napravili da vise puta moras da ponavljas..pogotovo ono klikni na auto, klikni na bus..na saobracajni znak..

Super Star Pejko's Avatar

Znam ja to,ali je problem sto iako kliknem tacno svaki put,pise "try again",vidim zale se mnogo ljudi...

Tags for this Thread