Results 1 to 6 of 6

Thread: Euro History Patch

Default Euro History Patch

Imam jedan prdelog,recimo,nagodinu je evropsko prventsvo u švajcarskoj i austriji i povodom toga da izdamo Euro History patch.

Dakle radi se o sledećem..

Od 1960.-2004. ubacimo sve turnire,većinu stadiona imamo,a zaista bi glupo bilo da ih uređujemo prema njihovom vremenu.

Posao je lagan od 1960. - 1980. jer se igralo po 4 ekipe u završnicama,a 1984. su već proširene.

Sveukupno nema jako puno posla,ali ga ima,međutim patch bi bio extra i ekskluzivan.

šta vi mislite o tome?

Super Star nataeos's Avatar

Quote Originally Posted by tidus View Post
    Imam jedan prdelog,recimo,nagodinu je evropsko prventsvo u švajcarskoj i austriji i povodom toga da izdamo Euro History patch.

Dakle radi se o sledećem..

Od 1960.-2004. ubacimo sve turnire,većinu stadiona imamo,a zaista bi glupo bilo da ih uređujemo prema njihovom vremenu.

Posao je lagan od 1960. - 1980. jer se igralo po 4 ekipe u završnicama,a 1984. su već proširene.

Sveukupno nema jako puno posla,ali ga ima,međutim patch bi bio extra i ekskluzivan.

šta vi mislite o tome?

Ideja je dobra, ali po mome bi ti bilo dobro da pravimo kad izadje novi pes u oktobru, posto sad su odmori itd nece nas biti da bi to islo brzo

tako sam i mislio,jer sad nema puno smisla,a sad recimo već počnemo prikupljati dresove,lopte itd...

Niko Bellic Johnny's Avatar

Arrow

Quote Originally Posted by tidus View Post
    tako sam i mislio,jer sad nema puno smisla,a sad recimo već počnemo prikupljati dresove,lopte itd...
    Morali bi da sacekamo, mozda nece vredeti dresovi iz 6-ice, mozda ce biti promenjeni templejti, i necemo moci da koristimo dresove...

ok nema problema,ali mogao bi ovo da bude jedan zaista vrlo globalan projekat.

Kad dodje vreme za to pricacemo a sad LOCK