Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast
Results 261 to 280 of 313

Thread: Boks

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

2. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Boks

To je kad Amerima propadne hemijski projekat, prvo se jedva vrate posle poraza a onda nastave da ih peglaju.
    Kao ona prevara Brok Lesnar.
    Lepa vest pred Novu godinu.

4. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

Nocas Zlaticanin VS Majki Garsija. Strasan mec, Dejo brani najvecu titulu u boksu. Ako prodje preko Garsije milione ima da zgrne.

Default Odg: Boks

Ne znam sa kime se borio u proslom mecu ovaj crnogorac pa je uzeo pojas, ali ne pamtim da sam u boksu nekada video ovakvu razliku u klasi u mecu za titulu. Odradio ga Garsija rutinski.

Jos dobro ostade ziv ovaj brat

Nisam hteo da mračim brata Amokačija, ali imam jako nisko mišljenje o Zlatičaninu kao bokseru, kao i 80% boksera sa ovih prostora.
    Baš težak nokaut.

Ako dobijes Riki Barnsa u Skotskoj ne mozes biti los, pa jos na poene.
    Problem je sto je Majki Garsika 3 klase ispred njega. U pitanju je bokser koji je prije 4godine bio 6.na pfp listti. U drustvu bbrace Klicno, Pakjaoa, Mejvedera, Golovkina.
    Dejo je mogao da bira protivnika, izabrao je najkaceg. Znao sam ja da ovo nece biti dobro...i jbg..eto. Svakako niko sa ovih prostora osim Dejana i Parlova nije osvajao tako bitan pojas.

Kao što rekoh, jednostavno mi se ne sviđa i to je to, kao ni Ricky Burns.
    Profi boks se koprca, pogotovo u tim nižim kategorijama.

Zlaticanin se borio za titulu protiv lika koji nema ni stranicu na wikipediji, tip je 83. na rang listi.

Mislim ne umanjujem uspeh crnogorca, ali kapiram da ga je do titule vise doveo splet srecnih okolnosti nego boksersko umece. Ne bi bio ni prvi ni poslednji, i ne samo u boksu.

S tim sto sam iskopao neke izjave pre ovog meca, brat ima onaj klasicni brdjanski mentalitet i kur*enje pa nije ni cudo sto ga je Garsija prosuo ovako lako.

Ali najjaci komentar je dao jedan ortak iz CG: ostali smo budni do 4 ujutru da ga gledamo, na kraju je on zaspao pre nas

11. The Following User Says Thank You to Prince For This Useful Post:

Još kad sam juče pročitao da je on "novi Mate Parlov" hteo sam da povratim.

13. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Zlaticanin se borio protiv Mamanija jer niko nije htio da udje u ring protiv njega. Linares je 3 puta izbjegao borbu sa njim. Linares je 1. na rang listi za tu kategoriju. I odbranu kad je trebao da radi bila je ista situacija, opet niko nije htio sa njim u ring bez obzira na pojas. Pojavio se Majki Garsija i Dejo je to prihvatio. Pogrijesio, rekao sam to odmah. Eto vidjelo se.

To kakve je izjave davao itd... Nije to mentalitet, nego dizanje samopouzdanja borca. Ali ne bih ulazi u tu psihologiju. Kako god obrnes, otvorilo se ili ne...ostace upisano.. Zlaticanin WBC sampion svijeta.

Brate ne podize se samopouzdanje izjavom "bezace po ringu", kao da boksuje protiv nekog amatera iz Ripnja.

Svaka cast na uspehu, ali daleko od toga da je napravio nesto spektakularno. Nego poznajem taj mentalitet dole jako dobro i znam koliko vole da se busaju i prenapumpavaju ovakve stvari, pa su i ovog lika istripovali da je toliko dobar da je na kraju i on sam poceo da bude arogantan i veruje u to.

Sve najbolje liku, mada sumnjam da ce posle ovakvog nokauta biti 50% borac kakav je bio do sada.

Default Re: Odg: Boks

Quote Originally Posted by Prince View Post

Nego poznajem taj mentalitet dole jako dobro i znam koliko vole da se busaju i prenapumpavaju ovakve stvari, pa su i ovog lika istripovali da je toliko dobar da je na kraju i on sam poceo da bude arogantan i veruje u to.
    Zato je i popio patos kao i svi koji tako sernjaju pre meča.
    Tačnije kad takvi gube naprosto mi je drago.
    Ćuti, treniraj, boksuj i odradi meč kako treba, nemaš pokriće za toliki jezik.

Kad sam gledao ovog lika imao sam utisak kao da gledam one montirane mečeve Borovčanina.
    Ne smem da garantujem da jesu, ali je konkurencija smeh.

17. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Ima tu istine o cemu vi pricate. Ali umanjivati nekom titulu wbc sampiona... Vi ne znate pricu o tom momku, probleme sa drzavljanstvom, problemi sa isticanjem toga da je Srbin..itd.. Ima tu svasta.
    Kad iz hale bez grijanja u Budvi dodjes da se boris protiv jednog Garsije u MGM Grand..to je epski uspjeh. Boks se ne prati toliko ovdje. Pa i on sam je u velikom padu, ali ponavljam, da zivi u Brtianiji Zlaticaninu bi crveni tepih prostirali dje god se pojavi.
    Ovo sto je on postigao, nece za 50 godina ni jedan bokser sa ovih prostora postignut. Sto neko rece, sad cemo da vidimo od cega je napravljen. Garsija ga je dobio cisto na iskustvoi taktiku. I svaka mu cast na tome, kao i na izuzetno sportskom ponasanju i odmjerenim rijecima. Pravi saompion.

Iz Crne Gore dje su uslovi za treniranje vecine sportova losi, a uslovi za boks jos gori od toga. Napraviti ovo sto je on napravio je cudo. Osvajanje WBC pojasa je najveci uspjeh Crnogorskog sporta i ovome covjeku svako postovanje i cast.On je vec legendu napravio od sebe.
    Sto se tice WBC pojasa, Zlaticanin ga je zasluzio posteno i izgubio posteno i to od najboljeg u toj diviziji a pobjedjivao je najbolje koji su mu izlazili kao protivnici.

Na kraju ako je i trebao da popije ovakav nokaut, bolje sto ga je popio od boksera kakav je Garsija. "..pa ako ce poginut da pogine od junaka..."
    O tom busanju ne bih, u pravu ste prilicno. Ali opet govorim, nije Dejo glup da ne zna ko je Garsija..to je dizanje samopouzdanja klasicno. A i vjerovatno je malo poletio. + mentalne igre.. No nebitno

19. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Čisto da napomenem da mu niko nije umanjivao titulu WBC, zna se šta to znači.

21. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

23. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Canelo ****a, ne smije da udje u ring sa GGG.

Činjenica.
    Ali mi se sviđa taj udarac preko ruke, klasika za to podneblje, mada ga Kubanci najviše praktikuju.
    Kao malj da ima za svoju kilažu.
    Mada je radio sa Mejvederom ali ovaj ga je dobio na iskustvo, isto bi bilo i sa njim.

*****avam se malo, Kanelo je meni omiljeni bokser u te nize divizije. To sto je izgubio od Mejvedera jbg..mislim da je prerano uletio u takvu borbu. Imao je 22godine, a ovaj prekaljeni borac. A i Mejveder ne uzima borce koji su na vrhuncu, nego uvijek neke mlade buduce zvijezde..kakav je Kanelo bio ili neke istrosene borce koji su svoj zenit prosli. To je ****asto od strane Mejvedera, ali jbg..pametno isto.

Medjutim koliko god ja gotivio Kanela i koliko god on bio mocan borac, mislim da je Golovkin cudo prirode. Nadcovjek je sto se tice kardija, takav tempo nemaju bokseri u nizim kategorijama od njegove. Kad se na to doda izuzetna izdrzljivost, brada i udarac kategoriju iznad njegove..jbg.. Volio bih to vidjeti, ali ne bi se Kanelo tu dobro proveo.

27. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Da je matori D'Amato još malo poživeo i Don King, najveće zlo koje se pojavilo u profesionalnom boksu, nije preuzeo "brigu" o njegovoj karijeri ne bi smo gledali jednog od najvećih ikada u onako tragičnoj kondiciji u profi mečevima.

30. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast