Results 1 to 16 of 16

Thread: Wirelens na lap topu

Default Wirelens na lap topu

Uzeo sam lap top i na njemu imam wireless a ja nema pojma kako to funkcionise ni na PC a kamoli ovde, jer nikad nisam imao kontakta sa tim(prvo sam imao dial up a sad adsl na kompu). Ajde neka mi neko pojasni kako ovo funkcionise kako se povezujem sa njim.

Pa treba ti antena,wirelles net provajder. Prosta stvar okrenes tvoju antenu na njihovu podesis konekciju i to je to. A pre svega moras da platis , ali u srbiji malo ima wirelles provajdera koji daju bolje uslove od adsl sem exe-neta on ima odlicne cene

Kakva je to antena, kolka je, kako cu da je nosim sa lap topom? I gde da je nabavim?

obrati se internet provajderu koji izaberes i sve ce ti pojasniti

trane
    Guest

Quote Originally Posted by stole View Post
    Kakva je to antena, kolka je, kako cu da je nosim sa lap topom? I gde da je nabavim?
    brate stole za 50 € mozes nabavit antenu

Quote Originally Posted by trane View Post
    brate stole za 50 € mozes nabavit antenu
    jel ista i za lap top i za PC?

jest ja jednim vezem komp i dva laptopa

trane
    Guest

jel ista i za lap top i za PC?
    ne znam to se trebas malo raspitat

Uzeo sam lap top i na njemu imam wireless a ja nema pojma kako to funkcionise ni na PC a kamoli ovde, jer nikad nisam imao kontakta sa tim(prvo sam imao dial up a sad adsl na kompu). Ajde neka mi neko pojasni kako ovo funkcionise kako se povezujem sa njim.
    Moj ortak prodaje ceo komplet,znaci glavna antena,+planet i ostalo sve za 50e!
    Platio je 150,a garantujem da radi!

moja je oko 100/12/3cm duzina/visina/sirina , teska oko 2kg pa ti je nosi sa laptopom

Quote Originally Posted by Darko101 View Post
    moja je oko 100/12/3cm duzina/visina/sirina , teska oko 2kg pa ti je nosi sa laptopom
    Auuu pa onda nema leba od toga. Adsl zakon onda

al adsl ne mozes da nosis sa sobom al o5 ako se udaljis vise od 4-5km moras nowog provajdera da trazis

E mislim da za lap topove ne treba antena za wireless evo ja sam na moru i vatam bez problema hotelski wireless. E sad ne znam posto ga vatam samo dok sam unutar hotela cim izadjem nema signala. Mada i sladjan kaze da vata dva provajdera od kuce sa lap topa bez antene

moguce je ja bez prikljucka na laptopu vatam svoju antenu i antenu iz igraone

Quote Originally Posted by telacc View Post
    moguce je ja bez prikljucka na laptopu vatam svoju antenu i antenu iz igraone
    pa to je zato sto imas wireless karticu u laptop-u!
    Ja sam iz mnogih kafica mogao da idem na net!

Hvata meni 2 provajdera ali nijedan od njih nece da se konektuje jer verovatno treba da se plati :(