Results 1 to 15 of 15

Thread: AI vase odbrane

Default AI vase odbrane

Koliko puta vam se desi da nista ne stisnete i igrac sam ukliza i napravi penal
    mislim da ovo treba izbaciti ili ubaciti opciju da igrac sam reaguje ili ne reaguje

Марадона - елпибе zlaxy's Avatar

bravo

to je uzas
    pogotovo kad igras protiv coveka
    ja derem drugara sa kojim imam najveci rivalitet i on mu na tu foru poklanja penal

ako bi se merio IQ svi bi ispod 26. valjda ce se to popraviti

Zato i otvorih ovaj thread

pa komp sam uklizava kad krenes da sutiras,ili pravis fintu.. ja moje ortake protiv kojih igram,stalno bacam na to,a oni se nerviraju kad ukliza u 16,i naprave penal...jos se i posvadjaju,"sto si klizao?!" "nisam majke mi,sam je uklizao"

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Quote Originally Posted by P@uN View Post
    Koliko puta vam se desi da nista ne stisnete i igrac sam ukliza i napravi penal
    mislim da ovo treba izbaciti ili ubaciti opciju da igrac sam reaguje ili ne reaguje
    pa to ti igrac uradi ako te ovaj drugi isfintira i ti tu nista ne mozes (to ja radim drugovima s super cancel), a i ako se prebacis s igraca na igraca desi se da ovaj (sto vise s njim ne upravljas) odmah zatim sam ukliza!

Quote Originally Posted by masne View Post
    pa komp sam uklizava kad krenes da sutiras,ili pravis fintu.. ja moje ortake protiv kojih igram,stalno bacam na to,a oni se nerviraju kad ukliza u 16,i naprave penal...jos se i posvadjaju,"sto si klizao?!" "nisam majke mi,sam je uklizao"
    Nije istina desilo mi se da cim je igrac primio loptu i nista nije uradio samo je primio nije zapeo da sutne-NISTA i ovaj imbecil ukliza

Super Star markotor's Avatar

Vec sam jednom rekao da je protiv kompa besmisleno igrati jer on vodi sve igrace: moje i svoje osim jednog koga ja vodim i to ne uvek nezavisno od kompa

Ja to pokusavam donekle da otklonim tako sto stavim player settings na manual... U tom trenutku kad osetite da bi igrac trebalo da isfintira samo pustite sve dugmice, s tim sto treba jedno 2 sekunde pre toga da kursor pomerite na igraca koji ga direktno cuva...

Super Moderator TrueBlue's Avatar

Desilo mi se par puta,ali sam samo 1 zbog toga izgubio,bilo 0-0 i Huth skrsi neku budalu i penal za 1-0 u 90'.

e jos jedna glupost koja nema veze sa temom

kad loptu protivnik izbacuje u aut
    a vasa mazga se zalece da je stigne (ne moguce ga zaustaviti) i pipne loptu bas pred liniju,taman da ne bude vasa lopta

to je isto uzas

Quote Originally Posted by zlaxy View Post
    e jos jedna glupost koja nema veze sa temom

kad loptu protivnik izbacuje u aut
    a vasa mazga se zalece da je stigne (ne moguce ga zaustaviti) i pipne loptu bas pred liniju,taman da ne bude vasa lopta

to je isto uzas
    За то имаш опцију супер кенсл, стисни Р1 и Р2 у исто време, наравно ако је курсор на том играчу, и он ће да стане или бар да успори.

Quote Originally Posted by tottimas@ View Post
    За то имаш опцију супер кенсл, стисни Р1 и Р2 у исто време, наравно ако је курсор на том играчу, и он ће да стане или бар да успори.

hvala,nisam imao pojma

Ovo je stvarno besmisleno.
    Nekad tako i uzme loptu ali u vise slucajeva napravi prekrsaj. Ovo treba da se izbaci

Glupost,bezveze nekad uklize.Meni i na sredini terena uklize,jednom mi je samo napravio penal al sam par puta dobio zuti zato sto je uklizao.Treba samo da kada igrac sutne da ukliu a ne on vodi loptu ovaj uklize,bolidi