Results 1 to 14 of 14

Thread: Predlozi za MASTER LIGU

Default Predlozi za MASTER LIGU

Kad bi nesto sto posaljete prihvatili u KONAMI-ju bilo bi dobro,medjutim ne verujem da ce oni to ispostovati,mada nikad se nezna

Moj predlog je vezan za Master Ligu koju ja najvise igram,a on bi bio :

1. Trenutno ima ponudjene 4 lige(sektora)u koje mozete ubacivati timove,bilo bi dobro povecati ih za bar jos 3 jer bi tako moglo da se ubace vise tima u igri

Ja licno napravim: 1 Liga (sa timovima iz ostatka sveta iz Francuske,Holandije,Ostatka) (uglavnom vodece timove)
    2 Liga (Engleska Liga)
    3 Liga (Spanska Liga)
    4 Liga (Italijanska i Nemacka po 6 vodeca tima)

Nedostatak po meni je sto Ne moze da se pored ovih ubaci prostor za ubacivanje kompletne Italijanske i Nemacke Lige.
    Voleo bi kada bi barem sve vodece,jace lige mogle kompletno da se ubace plus ostatak.

2. Da sve Lige imaju i mogucnost izbora druge lige a ne samo ona koju vi igrate,tako bi moglo da dodje do ispadanja i u drugim ligama i promovisanja timova

3. Poeni za transfer i vrednost transfera bi mogao da bude u Evrima kao u nekim menadzerima a ne ovako kao sada da se nezna sta predstavljaju ti poeni

4. Takodje moze da se ubaci opcija u kojoj moze da se za jednog igraca radi transfera ponude dva ili vise svoja igraca plus novac ako je potrebno.Po sistemu nekih menadzera

5. Moze da se na kraju sezone vrsi izbor najboljeg Igraca,Strelca,Asistenta ali u svim ligama zajedno (tipa Igrac Sveta,Strelac,Asistent kao sto dodeljuje FIFA (ali ne igrica))

6. Da se poboljsa Liga Sampiona i UEFA kup,(da posle kvalifikacija ili grupa ne ulazite odmah u cetvrtfinale nego da to bude kao u stvarnosti)

7. Da u toku transfer roka bude veca potraznja iz boljih odnosno uspesnijih timova

8. Da se iz vaseg tima pozivaju igracu u reprezentaciju (npr: iz Crvene Zvezde ili bilo kog drugog tima se ne pozivaju domaci igraci u reprezentaciju vec samo stranci, STO JE *****E)

9. Da se uvede opcija kao u menadzerima da igrac izrazava zelju za napustanjem kluba ili zelju za igrom i slicno

10. Da se pojavljuju malo vise novi igraci odnosno NEWCOMERS iz vase nacionalnosti zavisno od Tima,lige koju igrate Engleske,Spanije....(NPR:Srbije)

GENERALNI PREDLOZI :

1. Licence Timova i Liga

2. Veci broj Timova iz ostatka sveta

3. Novi potezi

4. animacije u toku igre tipa: tuca,svadje...reakcije publike

To bi bilo za sada sto se mene tice,nadam se da ce te nesto uzeti u obzir ako nec sve sto bi bilo super. JoeBlackRed

Thumbs up OK Predlog

Quote Originally Posted by JoeBlackRed View Post
    Poeni za transfer i vrednost transfera bi mogao da bude u Evrima
    To je dobro i to bi stvarno trebalo a i nebi im pretstavljalo
    veliki problem da umesto pts (ili pored toga) bude jos i izbor:
    Dolar,Funta,Yen,Euro.
    opcija u kojoj moze da se za jednog igraca radi transfera ponude dva ili vise svoja igraca plus novac ako je potrebno.
    Ta je ideja odlicna.
    Koliko puta sam samo hteo da pola WE United-a
    zamenim za nekog ''normalnog'' igraca,plus doplatim....
    8. Da se iz vaseg tima pozivaju igracu u reprezentaciju
    ....nisam siguran,ali mislim da to vec postoji.
    da igrac izrazava zelju za napustanjem kluba ili zelju za igrom i slicno
    I to ti je dobar predlog.
    Opcija za promenu kluba u Master League,
    bi stvarno bilo odlicno.A ne ovo uzmes jedan klub
    i picis s'njim dok ne zaboravi covek kako se zove....

odvojen budzet za transfere i plate

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Odlicni su ti predlozi sem ovo za pozivanje igraca u reprezentaciju,to vec ima...

poz

Da nebi bilo lose da bude odvojen budzet,sto se tice pozivanja u reprezentaciju to kod mene nije bas slucaj.Igram Master Ligu sa Crvenom Zvezdom,vec sam 7 puta osvojio ligu sampona isto tolko i titule na top player,sve na hard.Igraci su super razvijeni a nikad od Srbskih igraca nijedan nije igrao odnosno pozvan za reprezentaciju odnosno "Summers to reprezent",sezona koju trenutno krecem je 2016

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

A da ti nije moza palo napamet da Zvezda ne postoji u fudbalu i da je to samo neki ko zna tamo patch koji je ko zna ko napravio,i da ti igraci ustvari i ne postoje...

Poz

pre svega da moze da se igra u dvoje!!!!

naravno razlicitim timovime!!!

Pa nije mi palo a patch je super,mada u Crvenoj Zvezdi ima nekih reprenzetativaca(Koroman,Trisovic,Basta) koji igraju u Srbiji ali nisu pozivani.
    Mada si ti upravu ,verovatno je to u pitanju,jer sam igrao samo sa Zvezdom.
    Pozzz za PLAYBoy-a

Shone dobar je taj predlog da moze da se igra udvoje Master Liga.

Ubacio bi jos ovaj : Mogucnost igranja sa drugim timom odnosno prodaja svog tima i igranje sa novim,tipa promene trenera,menadzera -tako nesto po ugledu na neke Menadzere

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Care imas opciju EDIT a hvala na pozdravu poz i tebi...

ma mislim u toku master lige da kompjuter sam poziva igrace u reprezentaciju a ne da ih ja u edit sam prebacujem pa krecem master ligu

Quote Originally Posted by shone666 View Post
    pre svega da moze da se igra u dvoje!!!!

naravno razlicitim timovime!!!
    I ja bih to wolio

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

@BojanEverton....
    Care koji si ti spamer,takvog ovaj forum nije video

P.S. uopste ne treba da ti bude bitno koliko postova imas i koliko zvezdica,vec da napises nesto korisno,zanimljivo...

Poz, nemoj da se ljutis kazem ti prijateljski...

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Da ne sirimo off topic...Onaj ko ima "veci ugled" na forumu nece spamovati...i malo je onih koji na svaku temu imaju nesto da dodaju...

Poz tebi i izvinite zbog off topic-a