Results 1 to 9 of 9

Thread: Aut

Default Aut

Sve cesce u modernom fudbalu izvodjenje auta predstavlja opasnost po gol.Dakle moj predlog je da kada je aut iza linije sestnaesterca mi dobijemo pogled na igraca kao pri izvodjenju slobodnog udarca.Naravno tu bi se dodala mogucnost malo preciznijeg i dubljeg ubacivanja lopte.Naravno moze se ubaciti opcija brzog pritiskanja tastera kao za brzo izvodjenje slobodnog udarca, pa kome se ne svidja ne mora.

Top Player kerix waw's Avatar

Quote Originally Posted by Elvis_B11c View Post
    Sve cesce u modernom fudbalu izvodjenje auta predstavlja opasnost po gol.Dakle moj predlog je da kada je aut iza linije sestnaesterca mi dobijemo pogled na igraca kao pri izvodjenju slobodnog udarca.Naravno tu bi se dodala mogucnost malo preciznijeg i dubljeg ubacivanja lopte.Naravno moze se ubaciti opcija brzog pritiskanja tastera kao za brzo izvodjenje slobodnog udarca, pa kome se ne svidja ne mora.
    dobro ti je ovo za aut,a ovo za brzo izvodjenje vec imas kad ti se pojavi quick restart
    L1+R1,ili na kompu Q+E,ili kak si vec namjestio,kliknes u isto vrijeme i eto.

Super Star markotor's Avatar

Dobra ideja, to bi bilo kao prebacivanje na kameru iz ugla igraca

Quote Originally Posted by kerix waw View Post
    dobro ti je ovo za aut,a ovo za brzo izvodjenje vec imas kad ti se pojavi quick restart
    L1+R1,ili na kompu Q+E,ili kak si vec namjestio,kliknes u isto vrijeme i eto.
    Ne ne mislio sam da se i na tu foru napravi nesto za aut.

trane
    Guest

alo ljudi sta vise pisete kad ce pes 7 ubrzo,a bas ce neko da primi vase "prijedologe"

Super Star markotor's Avatar

Nece oni prihvatiti ali ima ovde dobrih predloga, mozda posluze nekada nekome ko resi da napravi bolji fudbal na osnovu pesa

Quote Originally Posted by markotor View Post
    Nece oni prihvatiti ali ima ovde dobrih predloga, mozda posluze nekada nekome ko resi da napravi bolji fudbal na osnovu pesa
    ma ko ce ga praviti, neka dodaju u PES i e`t al nevjerujem da ce ubaciti.

ma bre mene samo nervira kako prokleti komp izvodi aut!!
    uvek, ali UVEK stoji jedan igrach skroz desno(ili levo) od ovoga koji izvodi aut i onda se ovaj sa loptom okrene na sredinu i onda se ovaj debil krece 300 000 godina ka sredini i onda mu ovaj izvede kratko!
    kako mi to ide na zivce, niste svesni!

Super Star Atlantis's Avatar

Vezano za to kad će PES7... U razvojnom timu uvek se iste godine prave po najmanje tri verzie iste igrice i onda se neke od tih verzija samo doradjuju za sledeće godine, tako da bilo koji od naših saveta kada bi se i sada poslali implementirali bi se tek tamo za PES11 pošto je sada PES8 uveliko u završnoj fazi a za PES9 su već odlučili na čemu će se bazirati osnova.

Tako se obično radi u velikim i ozbiljnim korporacijama.