Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 48

Thread: Fifa VS Pes rasprava

Default Fifa VS Pes rasprava

Prvo sto zeli mreci da ovo nije nikakva reklama sajta i foruma ka kome cu ostaviti link, u toku je velika rasprava na temu Fifa VS PES, pa ako bi neko od vas iskusnih pesoholicara mogao da ostavi neki ubedljiv argument u korist Pes-a bilo bi extra...
    Samo iznesite svoje misljenje ( bez vredjanja ostalih clanova) i to ce biti sasvim dovoljno... Pes rules....

link rasprave

http://www.pcigre.com/forum/index.php?topic=11065.0

P.s. nemojte da obrisete ovo , treba nam neko ko ce podrazati pes... hvala

u fifi je previse lako dati gol ! bolja grafika u PES, i jos mnogo toga. za mene je PES bolji !

reci im to tamo... ja to znam , ali nekim ljudima ne moze da se dokaze...

svako ima svoj ukus i pravo na svoj izbor svidelo ti se to ili ne

nemam ja nista protiv fifa igraca, samo kazem da ako neko ima neki dobar argument moze da ga postuje u onoj temi, makar taj argument bio i u korist fife... poz

@ yuspawn vidim da se sukob sa dux-om zaoštrava
    A da bi igrači pes-a mogli da ostave neki argument u korist superiornosti pes-a morali bi prvo da probaju fuficu i to sa World Evolution gameplay-om.
    Ja recimo sad dajem više golova u pes-u (top player), ali zato primam više golova u fifi (world class) sa novim gameplay-om
    Uostalom probajte sami http://files.filefront.com/FIFATM_Wo...1188;/fileinfo

Quote Originally Posted by baja vule 007 View Post
    svako ima svoj ukus i pravo na svoj izbor svidelo ti se to ili ne
    slazem se... u PES-u nevalja sto svi klubovi nece da plate licencu !

Top Player _shone_'s Avatar

Sta ima tu da se raspravlja?

PES RULES!!!

Fifu igraju deca predskolskog uzrasta...

nista od ovoga... u toj temi je izbio treci svetski rat... ne morate da se cimate... poz

Super Star maremas's Avatar

bio sam na forumu i citao postove, kao sto kazes treci svetski rat,... e kada sam procitao ovo treci svetski crkao sam od smeha......
    ona rasprava nikuda ne vodi, zna se da pes rula!

tamo obrisani silni postovi, pravi PES FIFA war... i tema je lockovana tako da i u ovoj moze da padne jedan katanac...

Najvazija stvar koja razdvaja ove dve igre na losu i bolju je gameplay, i tu je pes mnogo bolji od fife, u fifi igranje jeste dobro ali postaje dosadno kada postizete iste tipove golova svaki put, i uvek mozete da pretrcite sa igracem sa svoje polovine i da date gol, to nije slucaj u pesu.Gameplay je mnogo realisticniji nego kod fife, golove postizete svaki put na drugaciji nacin. Kontrole u pes-u su takodje inzvaredne, i nude vam puno mogucnosti sa loptom, razlicito vodjenje lopte, driblinge, tipove suteva..
    Sve u svemu pes je mnogo bolji od fife, ima mnogo ljudi koji kazu da je fifa bolja od pes-a ali to je zato sto nisu pes-u pruzili sansu, kada bi ga probali istog momenta bi zaboravili na fifu i navukli bi se na pes.

E sada moze LOCK

kakve samo provale imaju ovi igraci fife, " u fifi je bolje uradjeno izvodjenje slobodnjaka jer u PES-u ima nisan", oni bre pes nisu ni videli a znaju sta je bolje.... ...
    aj lock, lock...

e odgovorio sam i na vasem forumu..........
    slican je post kao i ovaj prethodan od mene!

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Najvazija stvar koja razdvaja ove dve igre na losu i bolju je gameplay, i tu je pes mnogo bolji od fife, u fifi igranje jeste dobro ali postaje dosadno kada postizete iste tipove golova svaki put, i uvek mozete da pretrcite sa igracem sa svoje polovine i da date gol, to nije slucaj u pesu.Gameplay je mnogo realisticniji nego kod fife, golove postizete svaki put na drugaciji nacin. Kontrole u pes-u su takodje inzvaredne, i nude vam puno mogucnosti sa loptom, razlicito vodjenje lopte, driblinge, tipove suteva..
    Sve u svemu pes je mnogo bolji od fife, ima mnogo ljudi koji kazu da je fifa bolja od pes-a ali to je zato sto nisu pes-u pruzili sansu, kada bi ga probali istog momenta bi zaboravili na fifu i navukli bi se na pes.

E sada moze LOCK
    Ovo za gameplay vaĂ…Âľi samo ako igraš sa originalnim. Ali ako bi probao ovaj World Evolution gameplay uvideo bi da ništa od onoga što si napisao ne stoji. A što se tiče realnosti pes-a pa ljudi sa ovog foruma su se Ă…Âľalili kako sa BeĂ…Âľanijom opušteno dobijaju Milan
    I u PES-u se daju šablonski golovi, samo treba naučiti fazone oko driblinga i centaršuta. Posle kornera se lakše daju golovi glavom nego sada u fufici...
    KaĂ…Âľem vam Fufica je sa ovim gameplay-om potpuno druga igra i zasluĂ…Âľuje da joj pruĂ…Âľite šansu.

poslednji put sam igrao fifu 2001....i nije mi se svidela...sad bi stvarno voleo da odigram i da vidim kako to izgleda...ima li neki nastavak za fifu gde su izmenjeni sastavi timova!!! pozdrav

Quote Originally Posted by yuspawn View Post
    kakve samo provale imaju ovi igraci fife, " u fifi je bolje uradjeno izvodjenje slobodnjaka jer u PES-u ima nisan", oni bre pes nisu ni videli a znaju sta je bolje.... ...
    aj lock, lock...
    LOL, nišan, pa nije PES FIFA pa da ima kojekakve nišane, odmah se provaljuje da nije ni pogledao PES a kamoli da ga je probao.

I u PES-u se daju šablonski golovi, samo treba naučiti fazone oko driblinga i centaršuta. Posle kornera se lakše daju golovi glavom nego sada u fufici...A što se tiče realnosti pes-a pa ljudi sa ovog foruma su se žalili kako sa Bežanijom opušteno dobijaju Milan
    Fufovac koji pes nije ni probao, moja gore konstatacija se podrazumeva da se pes igra na TOP PLAYER. Pa sta ako igras sa Bezanijom protiv Milana znaci da ces odmah da izgubis, pa ovde ljudi igraju PES da mogu da ga igraju zatvorenih ociju, tvoji zakljci nisu na mestu, i nije tacno da se golovi daju lako iz korne, draz pesa je covek na coveka!

yuspawn..jadan si....

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Fufovac koji pes nije ni probao, moja gore konstatacija se podrazumeva da se pes igra na TOP PLAYER. Pa sta ako igras sa Bezanijom protiv Milana znaci da ces odmah da izgubis, pa ovde ljudi igraju PES da mogu da ga igraju zatvorenih ociju, tvoji zakljci nisu na mestu, i nije tacno da se golovi daju lako iz korne, draz pesa je covek na coveka!
    Ovo Fufovac je bilo namerno, normalno da mi se kao i svom normalanom svetu gadi EA koji ima neverovatan talenat da zezne stvar. Srećom postoje ljudi koji su voljni da isprave stvar, pa su tako ispravili i gameplay. Naravno da PES igram na TOP PLAYER, ali kako nisam baš vešt bar 1/3 golova dajem posle kornera glavom, otprilike na svakom 2 ili 3 meču što je mnogo češće nego u fufici sa novim gameplay-om. A i ljudima koji mogu da napune AI sa 5-6 komada svakako posle nekog vremena to dosadi, jer gde je tu izazov?
    Čemu tolika isključivost, mislim diskreditovati igru koju nisi ni probao je nezrelo.
    Da mogao bih da pišem nekoliko stranica o odličnim stvarima kod PES-a, ali su vam one poznate.
    Pokušao sam samo da dam svoju subjektivnu ocenu na osnovu utisaka koje sam stekao nakon više desetina odigranih tekmi sa fuficinim novim gemplay-om i više sezona odigranih u Master Ligi.
    Od dana pojavljivanja ovogodišnjih izdanja PES-a i FIFE igram obe. Ali sada posle pojave novog gameplay-a mogu da podjednako uživam u njima ( bar dok ne provalim sistem za lakše postizanje golova u fufici).

Page 1 of 3 123 LastLast