Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Novcic

Default Novcic

Elem davnih dana sam ovo imao na jednoj simulaciji. Dakle odaberete pismo ili glavu sudija baci novcic kada padne vidi se sta je ako ste pobedili birate ocete loptu ili stranu. To ima na svakoj utakmici.

Quote Originally Posted by fxgt View Post
    Elem davnih dana sam ovo imao na jednoj simulaciji. Dakle odaberete pismo ili glavu sudija baci novcic kada padne vidi se sta je ako ste pobedili birate ocete loptu ili stranu. To ima na svakoj utakmici.
    e to sam ja predlozio danas u high prijedlozima !!
    nemoj otvarati bezveze novu temu, to si vidio od mene !

ja ne znam koji se ti djavo javljas da je tvoj predlog kad je predlog krajnje glup i nepotreban

Strasne se stvari desavaju

Quote Originally Posted by builted View Post
    ja ne znam koji se ti djavo javljas da je tvoj predlog kad je predlog krajnje glup i nepotreban
    pa svaku utakmicu domacin ima prvu loptu i prvo lijevu strane to mi je dosadilo vise !

ok ja se izvinjavam mnogo nisam ukrao niciji predlog fifa 94 je to imala.

ma to je dobar predlog.
    bilo je kod iss 3.

Quote Originally Posted by fxgt View Post
    ok ja se izvinjavam mnogo nisam ukrao niciji predlog fifa 94 je to imala.
    ma nema veze OK je ! samo sam se malo nasalio !

nije lose ako igras MADEN al mislim da to nema nikakve veze jer ako si domacin uvek ti prvi startujes to su neke nepotrebne sitnice

Ситнице чине савршентсво.

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Ne znam da li se onaj ko je postovao ovu temu salio,ili...
    Ima toliko vaznjih stvari koje trba poboljsati...kao npr. GENERALNO "FIZIKA" prolazenje lopte kroz igraca i igraca kroz i graca kao i mnogi drugi PAMETNI predlozi koi su vec predlozeni,da ih ne ponavljam i koji imaju veliki uticaj na igru i ukupnu ocenu igre(ima dosta bagova koje treba ispraviti)...pa onda "ovi manje bitni"

Quote Originally Posted by PLAYBoY View Post
    Ne znam da li se onaj ko je postovao ovu temu salio,ili...
    Ima toliko vaznjih stvari koje trba poboljsati...kao npr. GENERALNO "FIZIKA" prolazenje lopte kroz igraca i igraca kroz i graca kao i mnogi drugi PAMETNI predlozi koi su vec predlozeni,da ih ne ponavljam i koji imaju veliki uticaj na igru i ukupnu ocenu igre(ima dosta bagova koje treba ispraviti)...pa onda "ovi manje bitni"
    svi se mi slazemo da se prvo naprave ovi bitniji nedostatci, onda bi PES bio extra..

E onda bi u nekom patchu mogli da zamenimo taj novčić srpskim dinarom.....Ili kozna moĂ…Âľda izađe coin server

Quote Originally Posted by rAMA View Post
    E onda bi u nekom patchu mogli da zamenimo taj novčić srpskim dinarom.....Ili kozna moĂ…Âľda izađe coin server
    rAMA ne spamuj ! :cop:

****ga, samo sam hteo da kaĂ…Âľem da ima mnogo bitnijih stvari od novčića, ionako se u pravom fudbalu uvek bira ona strana na kojoj se već nalaze igrači, to je samo forme radi. Bitno je samo da se usresrede na fiziku, a grafika i ostale sitnice ne moraju puno ni da napreduju.

Super Star markotor's Avatar

Ovo sa novcicem nije bas realno, ionako komp odlucuje koja ce strana novcica da padne

Quote Originally Posted by markotor View Post
    Ovo sa novcicem nije bas realno, ionako komp odlucuje koja ce strana novcica da padne
    pa nece komp birati... neka naprave da mi biramo !!!

Regular Ogisha's Avatar

lepo si reko .... neka naprave.........

Bila je tema

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Admini Lock!

poz

Page 1 of 2 12 LastLast