Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 37

Thread: greske sudija

Default greske sudija

Da sudije mogu da pogrese, npr. ne svira opsajd i tako te stvari

samo da ne sudi Paparesta!!

glupost
    pa zamisli sebe kako igras master l i boris se za titulu i sudija pogresi a ti primis gol iz ofsajda

Ili dosudi nepostojeći penal za protivničku ekipu u zadnjem minutu

Quote Originally Posted by slađan_992 View Post
    Ili dosudi nepostojeći penal za protivničku ekipu u zadnjem minutu
    owoga wecj uweliko ima..ne samo protiv tebe kad igra komp,nego sudije mnogo greshe u wezi faulowa,swiraju neke gluposti..

Quote Originally Posted by pippo9 View Post
    owoga wecj uweliko ima..ne samo protiv tebe kad igra komp,nego sudije mnogo greshe u wezi faulowa,swiraju neke gluposti..
    ma, sudije nikako ne griješe, kako ne shvaćate da je komp. sudija i sve što dosudi je ispravno sad nekome je to pravo a nekome nije

Quote Originally Posted by builted View Post
    glupost
    pa zamisli sebe kako igras master l i boris se za titulu i sudija pogresi a ti primis gol iz ofsajda
    i onda bi ti sudiji @pempez j**o sve po spisku !

Regular Ogisha's Avatar

bez uvrede ali ova tema je bespotrebna... kod mene ima i gresaka i nepostojecih penala.....

Angry

Quote Originally Posted by Ogisha View Post
    bez uvrede ali ova tema je bespotrebna... kod mene ima i gresaka i nepostojecih penala.....
    slazem se i meni dadne zuti karton za bezveze faul a protivnik kad mene skrhA DA VALJA on nista ! nbekad mi i ne svira faul

Niko Bellic Johnny's Avatar

Odlican predlog.

Quote Originally Posted by pempez View Post
    Da sudije mogu da pogrese, npr. ne svira opsajd i tako te stvari
    Ovo vec postoji!

Mozda samo za neke klosarske lige i jako retko da se desi.

A sta kazete na ovo(da ne pocinjem novi thread jer je slican ovom)a neki igrac u zavisnosti od Mentality recimo ako gubi 4:0 i ima idealnu sansu a odrambebeni igrac ga s**** s ledja popizdi i zabode protivnickog igraca (i naravno popije crveni)

znam da je da sudija pogresi nemoguca stvar ali oni grese u PES5 ima kad igra veci tim sa manjim sudija propusti Opsa meni se desilo kad sam igrao LECE-CHELSi Crespo mi je iz Ofsa dao gooool

Quote Originally Posted by nesh@ View Post
    znam da je da sudija pogresi nemoguca stvar ali oni grese u PES5 ima kad igra veci tim sa manjim sudija propusti Opsa meni se desilo kad sam igrao LECE-CHELSi Crespo mi je iz Ofsa dao gooool
    eee bas se i meni to dogodilo bas u PES5 i bas sa Crespom
    e ovako je bilo: sutam ja slobodni sa Lampardom (kada sam igrao na tast.) i slucajno sam pritusnuo A tipku a to je inace bilo ubacak... i tako prisnuo sam ja A a Crespo u samom opsajdu i dao ja glavom gol i sudija priznao gol ! ccc budale ali neka je a Crespo spavao u offside!!

kako niko nije spomenuo onu kad uklizujes pa lopta prodje pored igraca, a on je zakaci rukom, a sudija nista. To mi se desilo jedno milion puta.

Svi biste to voleli dobra tema a kad bi sudija za vas pogresio i naneo vam stetu
    slomili bi joystike i tastature

O ovome se već raspravljalo, ali elem, po meni bilo bi dobro kad bi nekad sudija pogrešio u ofsajdu, ide mi na ***** kad u milimetar tačno do sudi, ne bi mi smetalo i ako dasudi protiv mene, šta više unelo bi novu draĂ…Âľ u igru. Dopada mi se ideja o simuliranju penala, pa ako se protivnik ukliĂ…Âľe na loptu da moĂ…Âľeš da se baciš.

Ja mislim da bi to odgovaralo ovoj bagri sa cmarakane,da im sudija svira penal svaki derbi.Bas kao u realnosti.Isti sudija zadnja tri derbija 2 penala.U igri da nama ne svira uopste.E tako treba.Ionako nam nije sviran penal na derbiju od 95-te.

Quote Originally Posted by miregrobar View Post
    Ja mislim da bi to odgovaralo ovoj bagri sa cmarakane,da im sudija svira penal svaki derbi.Bas kao u realnosti.Isti sudija zadnja tri derbija 2 penala.U igri da nama ne svira uopste.E tako treba.Ionako nam nije sviran penal na derbiju od 95-te.
    Prvo da se ne vredjamo vi da znate da igrate fudbal i da pravite manje faulova manje bi i sudija svirao.al da se vratimo na temu mene jako nervira sudija u pes6 jer poteze za kartonima kao da je na divljem zapadu.cim uklizes na loptu on zuti ako si kojim slucajem ukliza sa ledja direk crveni.totalno su ga promenili za razliku od predhodnih 5 i 4 pes-a mislim nema ni ono da ti oprosti jos ako igras na najacem nivou onda kao da je kauboj poteze mislim nemozes posteno uklizati na loptu. Poz za sve i hteo bih da cujem vasa misljenja . Ooo i za grobare KO GUBI IMA PRAVO DA SE LJUTI poz nema ljutnje momci.

Page 1 of 2 12 LastLast