Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 37 of 37

Thread: greske sudija

Top Player kerix waw's Avatar

Quote Originally Posted by rAMA View Post
    O ovome se već raspravljalo, ali elem, po meni bilo bi dobro kad bi nekad sudija pogrešio u ofsajdu, ide mi na ***** kad u milimetar tačno do sudi, ne bi mi smetalo i ako dasudi protiv mene, šta više unelo bi novu draĂ…Âľ u igru. Dopada mi se ideja o simuliranju penala, pa ako se protivnik ukliĂ…Âľe na loptu da moĂ…Âľeš da se baciš.
    jest ovo o simuliranju bi bilo strava,,ali kad providno simuliras bas ono da se vidi onda dobijes zuti karton ako lose to uradis,a ako dorbro uradis onda da bide faul..a ovo simuliranje nisam vidio ni na fifi ni na PES-u od fife 98-

Quote Originally Posted by nesh@ View Post
    Prvo da se ne vredjamo vi da znate da igrate fudbal i da pravite manje faulova manje bi i sudija svirao.al da se vratimo na temu mene jako nervira sudija u pes6 jer poteze za kartonima kao da je na divljem zapadu.cim uklizes na loptu on zuti ako si kojim slucajem ukliza sa ledja direk crveni.totalno su ga promenili za razliku od predhodnih 5 i 4 pes-a mislim nema ni ono da ti oprosti jos ako igras na najacem nivou onda kao da je kauboj poteze mislim nemozes posteno uklizati na loptu. Poz za sve i hteo bih da cujem vasa misljenja . Ooo i za grobare KO GUBI IMA PRAVO DA SE LJUTI poz nema ljutnje momci.
    Ma daj molim te.Koliko si ti imao godina 95-te.Znas li ti koliko je to godina bez penala u derbiju

cekaj ne vredi se raspravljati sa vama pa vi neshvacate da mi igramo cist fudbal ti kao da zelis da se mi krljamo na terenu nismo vam mi krivi sto niste tehnicki potkovani i sto ste slabi sa zivcima pa kosite ko kosaci na livadi i ja mislim da ovo polako se odmice od teme.pre bih zeleo da cujem tvoje misljenje o sudiji u 6 nego da se raspravljamo o nasim niskoplasiranm timovima...

Default jacim klubovima navijanje

da se uradi realnije i bolje navijanje jacih svetskih klubova, da sama audio-atmosfera bude bolja i uzbudljivija!!!!!!!!

Top Player kerix waw's Avatar

Quote Originally Posted by brucelee View Post
    da se uradi realnije i bolje navijanje jacih svetskih klubova, da sama audio-atmosfera bude bolja i uzbudljivija!!!!!!!!
    Gledaj gdje ulazis,tema je Greske sudija

Super Star markotor's Avatar

Grese sudije, kada mi udje napadac u kazneni i obore ga sa ledja sudija nista ne svira, a kada dodam igracu na sredini terena svira mi ofsajd!?!

Madridista customiZer's Avatar

Stvarno bi greske sudija unijele vecu draz!!!

Quote Originally Posted by P@uN View Post
    A sta kazete na ovo(da ne pocinjem novi thread jer je slican ovom)a neki igrac u zavisnosti od Mentality recimo ako gubi 4:0 i ima idealnu sansu a odrambebeni igrac ga s**** s ledja popizdi i zabode protivnickog igraca (i naravno popije crveni)
    ovo podrzavam

pa mozda sam i ja nekada zllzlzlzzlzlzllz ali chovek greshi!!

shalu na stranu, bilo bi dobro da ima ocena za simuliranje(inzagi odma'101) i onda kad tako idesh , stisnesh neku kombinaciju i on padne. i sad ako je ugrach bio tik iza tebe,krenuo je u duel, a ti imash dobru ocenu(kao dotchni inzagi) padnesh i dobijesh faul

ovo je bilo u FIFI 99, stisnesh ctrl+q kad imash loptu i on padne(samo shto to izgleda neverovatno smeshno, ali ja iznudim penal)

mislim da ne treba ubacivati greske sudija jer mislim da kriterijum sudija cesto nije isti ( mislim razlicite sudije razlicito sude) , pa se cesto dogadja da isti startovi nisu faul uvek!

sto se tice offside-a samo da ne svira vise kad je napadac jednom rukom u offside-u!

Quote Originally Posted by shone666 View Post
    mislim da ne treba ubacivati greske sudija jer mislim da kriterijum sudija cesto nije isti ( mislim razlicite sudije razlicito sude) , pa se cesto dogadja da isti startovi nisu faul uvek!

sto se tice offside-a samo da ne svira vise kad je napadac jednom rukom u offside-u!
    Tako je
    kad mi sudi mario pedroti crveni mogu da dobijem samo kad startuje zadnji igrac odbrane
    a kazuki ito kad drzim pressure i napravim faul da mi zuti(kako bi ga pljuno tad u glavu)

Ma ima gresaka....

Pa to se odavno znalo da je Kazuki najstroziji!

Super Star Стефке's Avatar

gresaka ima vec.ja sam dao gol jedanput iz cistog ofsajda,a jedanput mi je sviran nepostojeci ofsajd!

Kod sudija bi trebalo,bre,da se ustanove neka nova pravila, 4-ti sudija itd ,i OBAVEZNO da se ubace novi,a izbace stari (npr. Kaziko Ito,jer UBIJA sa crvenim kartonima !!!)

Sudci kradu!!!!!!!!!!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12