Results 1 to 8 of 8

Thread: PITANJE I TO VELIKO ZA BUDUCI PES 6 PESOHOLICARI PATCH MSL LIGE?

Default PITANJE I TO VELIKO ZA BUDUCI PES 6 PESOHOLICARI PATCH MSL LIGE?

Posto su se Crnogorci otcepili (to znaci bez 3 kluba) a nasa liga sada bez njih ima 17 klubova, da li moze da se napravi zbog MASTER LEAGUE (to je mana i to jedina i za ovaj patch jer ukupno 20 ekipa nasih a za DIVISION 1 treba 16 + 8 klubova za drugu ligu znaci kratki smo za 4 kluba!!!), jer je glupo da dodajemo u nasu prvu i drugu ligu u MASTER LEAGUE 4 strana kluba, kad bi moglo da se uradi da mozemo da napravimo potpuno nase prvenstvo!!! a u ostale tri grupe po izboru za svaku treba po 16 klubova a tamo nema ispadanja!!! Znaci ukupno bi trebalo da se napravi 24 nasa kluba iz sad nase Srpske lige i onda bi moglo da se igra i I i II liga Srbije i da bude nase prvenstvo u MASTER LEAGUE!!!
    ZNACI MERIDIAN SUPER LIGA (16klubova) i MERIDIAN II LIGA (8 klubova) = UKUPNO 24 kluba!!!
    UNAPRED VELIKO HVALA ZA MAJSTORE KOJI SU NAPRAVILI PRVI PATCH SA NASOM LIGOM NADAM SE DA OVO NIJE NEIZVODLJIVO DA SE UBACI U PATCH ZA PES6 PESOHOLICARI!!!
    PUNO POZDRAVA

Default Re: PITANJE I TO VELIKO ZA BUDUCI PES 6 PESOHOLICARI PATCH MSL LIGE?

Nema šanse da ostane 17 klubova u prvoj ligi.
    Radili smo 20 klubova, jer smo menjali kompletnu francusku ligu koja ima taj broj klubova, ako naletimo na neku ligu koja ima 24 kluba, promenićemo je.

Pa jel moze da se uradi recimo opet Francuska liga nju ste vec odradili i da se zamene jos 4 kluba iz Other Leagues i to bi bilo ukupno 24 kluba koliko i treba za MASTER LEAGUE 16 u PRVOJ LIGI i 8 klubova u drugoj!!! JEL MOZE TAKO DA SE URADI???
    UNAPRED HVALA!!!

Hvala unapred!!! Pozdrav

--------------------------------------------------------------------------------------
    EDIT: Zabranjeno je pisanje celih postova velikim slovima.

ima li neki novi option file. poslednji sto sam skinu je od 3. februara. takodje, ne znam zašto me često izbacuje iz igre odkako sam ga ubacio?