Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 42

Thread: Slobodnjaci

Default Slobodnjaci

Mislim da je jedan od vecih problema u PES-6 izvodjenje slobodnjaka !
    Iako u PES 5 takodje nije bilo realno (prelako) sada je PRETESKO !

Imam nekoliko snimaka ,shutevi sa Nakamurom,Juninhom , i golman bez problema dodje do stative i uhvati loptu BEZ BACANJA !
    TO je sasvim glupo uradjeno !

Super Star maremas's Avatar

slobodnjaci u pes6 su stvarno zakomplikovani, kada koristis samo kocku za sut gotovo je ne moguce dati gol, ali zato imas izvodjenje sa R2, s trouglom i iksom, na ovaj nacin moras malo da se uvezbas da sutiras slobodne i onda nece biti tako strasno, ali je definitivno teze dati gol u pe6 nego u pes5!

Upravu si to sto pricas za slobodnjake, da je malo pretesko dati gol, ali ocigledno nisi dovoljno vezbao i provalio raznih forica sa trouglom, iksem itd... Probaj taj sut sto sutiras samo posle suta drzi trougao, i videces da lopta ide neuporedivo brze, i sa vecom snagom... Isto tako kada sutiras sa 20-23 m drzi strelicu na dole i sa strane, i onda drzi iks... Udji malo u trening i provezbaj, i to ti je to... Ja sa Mihom dajem skoro svaki treci slobodnjak...

Niko Bellic Johnny's Avatar

Quote Originally Posted by IvanovicDushan View Post
    Mislim da je jedan od vecih problema u PES-6 izvodjenje slobodnjaka !
    Iako u PES 5 takodje nije bilo realno (prelako) sada je PRETESKO !

Imam nekoliko snimaka ,shutevi sa Nakamurom,Juninhom , i golman bez problema dodje do stative i uhvati loptu BEZ BACANJA !
    TO je sasvim glupo uradjeno !
    Slazem se!

Ja za te fore znam josh od PES-6 !
    Ajde mi objasnite kako da ovde okachim video snimak,pa cete da vidite o chemu pricham !
    OBJASNITE !

Top Player Red Devil's Avatar
    Steam ID:
    nnikolic88

Quote Originally Posted by vule45 View Post
    Upravu si to sto pricas za slobodnjake, da je malo pretesko dati gol, ali ocigledno nisi dovoljno vezbao i provalio raznih forica sa trouglom, iksem itd... Probaj taj sut sto sutiras samo posle suta drzi trougao, i videces da lopta ide neuporedivo brze, i sa vecom snagom... Isto tako kada sutiras sa 20-23 m drzi strelicu na dole i sa strane, i onda drzi iks... Udji malo u trening i provezbaj, i to ti je to... Ja sa Mihom dajem skoro svaki treci slobodnjak...
    Tako je.Mnogo je vazno upotrebiti trougao ili iks.Ni meni nije ranije bas islo ali kad sam provalio za trougao i iks i uz malo vezbe sada je dosta bolje.

Ma znam tacno o cemu pricas verovatno, ti mu sutnes u raslje, i ocakujes evro-gol, a on uhvati zivu... Desavalo mi se 1000 puta...

Quote Originally Posted by IvanovicDushan View Post
    Ja za te fore znam josh od PES-6 !
    Ajde mi objasnite kako da ovde okachim video snimak,pa cete da vidite o chemu pricham !
    OBJASNITE !
    ovde imas kako da okacis gol na net
    http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=4459

Ja licno mislim da su sanse da se u stvarnosti da gol 1:100000 (ne znam koliko sam nula stavio) a takve su i u PESu

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Mislim da je slobodnjak onakav kakav bi trebao da bude...ja tu nista ne bi dir'o...

A kome slabije idu neka vezba...

Poz

Quote Originally Posted by PLAYBoY View Post
    Mislim da je slobodnjak onakav kakav bi trebao da bude...ja tu nista ne bi dir'o...

A kome slabije idu neka vezba...

Poz
    Tako je

Sve je stvar veĂ…Âľbe.

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Quote Originally Posted by rAMA View Post
    Sve je stvar vežbe.
    A i srece

Slobodnjaci su mi super ne treba nista mjenjati a za fels (efej) koristite L1 za ljevo i r1 za desno i to je to

Quote Originally Posted by CRonaldo View Post
    Slobodnjaci su mi super ne treba nista mjenjati a za fels (efej) koristite L1 za ljevo i r1 za desno i to je to
    to znamo... !

Марадона - елпибе zlaxy's Avatar

Quote Originally Posted by Skicha View Post
    to znamo... !

ja nisam imao pojma

Quote Originally Posted by zlaxy View Post
    ja nisam imao pojma
    pa dobro neki ne znaju a neki da... medjutim vecina PES-oholichara (da ih tako nazovem ) iz moga grada znaju to..

Quote Originally Posted by CRonaldo View Post
    Sta pricas, kakvo L1 i R1, slobodne izvodim sa R2 ili sa i nakon suta, za ovo prvi put cujem!

EDIT:
    Ovo nema veze sa vezom kao sto sam i odmah pomislio, kakvo crno L1 i R1, efeja nema dok ne koristis strelice tj. D-pad. Jos sam poverovao pa isao da probam, svasta.

ja znam da kod mene ima efeja sad kako ti shutash tvoj problem ja ga okrenem prema korner zastavici pa pogodim gol malo sam pretjerao ali nije mi za zamjeriti haha

CRonaldo je u pravu.To je bilo delotvorno jos u ISS2(za 1 ne garantujem tada nisam to znao)...u 2 na sony-ju si sa karlosom mogao svaki drugi dati..na pes6 to moze da se izvede garantujem....kako bi inace igrac mogao da sutne na gol ako si prethodno naciljao korner zastavicu.

Page 1 of 3 123 LastLast