Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 29 of 29

Thread: rezultati drugih utakmica za vreme igranja

Kako Padne Gol Tako Da Odma Javi Komentator I Prikaze Se Ispod Radara.

Default Super

Kako Padne Gol Tako Da Odma Javi Komentator I Prikaze Se Ispod Radara.

trba omoguciti da se nakon svakog odigranog kola gledaju sazeci sa ostalijh tekmi tog kola.Tu bi bili sadrzani golovi sa utakmice i najbolje prilike u trajanju ne duzem od 2 minute(2 minute-trajanje pregleda sa jedne tekme.)

Pored toga ukluciti i trenere ekipa koji bi reagirali na neke sumnjive odluke sudaca.time bi se doprinjelo jjos vecem naboju. Sasvim sigurno i publika treba da bude vise angazovana.

Ja bih zaista volio kada bi svaka ekipa igrala na svom stadionu,te da se atmosfera razlikuje od stadiona do stadiona(npr ne moze biti isto kada gostujete u turskoj ili grckoj i npr. svedskoj ili norveskoj ,uz duzno postovanje)

Quote Originally Posted by manijak iz Kaknja View Post
    mislim da je on mislio prave rezultate sa tekmi...meni je ideja full.
    slazem se ideja je full.

Ma samo izađe kao kod faula ono R1+L1, isto tako, samo se malo duže zadrži i da ne bude na sred ekrana nego u uglu...

Pa na poluvremenu ti pisu rezultati dole u uglu

Ali to nije isto.Jer na primer juris rezultat i tek onda shvatis da su protivnici sa sa drugog mesta na tabeli razbili nekog sa 4 0 i time ti preoteli prvo mesto.A kod kupova nema rezultata

Ideja je stwarno super.

jer moze da se to napravi preko patcha.Ima li neko da je zainteresovan>??????????

Page 2 of 2 FirstFirst 12