Results 1 to 7 of 7

Thread: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch

Default [NBA 2K14] EL 2K20 Patch

EL 2K20 Patch by Wolfy03

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EuroLeague
    12 EuroCup teams
    ABA League

Team list:

Spoiler:

ALBA Berlin
    Anadolu Efes Istanbul
    AX Armani Exchange Olimpia Milano
    Crvena zvezda mts Beograd
    CSKA Moscow
    FC Barcelona
    FC Bayern Munich
    Fenerbahce Beko Istanbul
    Khimki Moscow Region
    Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz
    LDLC ASVEL Villeurbanne
    Maccabi FOX Tel Aviv
    Olympiacos Piraeus
    Panathinaikos OPAP Athens
    Real Madrid
    Valencia Basket
    Zalgiris Kaunas
    Zenit St. Petersburg

AS Monaco
    Buducnost VOLI Podgorica
    Cedevita Olimpija Ljubljana
    Galatasaray Doga Sigorta Istanbul
    Partizan NIS Beograd
    Promitheas Patras
    Rytas Vilnius
    Segafredo Virtus Bologna
    Tofas Bursa
    Umana Reyer Venice
    Unicaja Malaga
    UNICS Kazan

Cibona Zagreb
    FMP Zeleznik
    Igokea Aleksandrovac
    Koper Primorska
    Krka Novo Mesto
    Mega Bemax Novi Beograd
    Mornar Bar
    Zadar

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dresovi
    Tereni
    Hale
    Face
    Portreti
    Publika
    Čirlidersice
    Brisaći parketa
    Baneri
    Adboards
    Igrači sa svim tačnim informacijama i animacijama
    Transferi do 17.03.2020
    Free Agency (220 igrača)
    Zaseban .exe
    Selektor
    (lopte, navijanja, sudije, scoreboards, titlepage, tv kanali)
    HD mrežica na košu
    Grafika u glavnom meniju
    Podrška za MyCareer, Association, Season, Blacktop i Playoff modove

KAKO INSTALIRATI?

1. Instalirati NBA 2K14 (peč je kompatibilan sa svim ostalim pečevima)
    2. Skinuti EL 2K20 peč
    3. Ekstraktovati .rar arhivu (3 fajla - setup i dva .bin fajla, obavezno smestiti u isti folder)
    4. Pokrenuti instalaciju
    5. Izabrati tačno mesto gde je instaliran NBA 2K14 (u suprotnom peč neće raditi)
    6. Izaberite opciju Yes, pa Next i sačekajte da instalacija uradi svoje (5-10 minuta)
    7. Peč ima zaseban .exe, pokreće se preko el2k20.exe fajla (ikonica će vam se nalaziti i na desktopu)
    8. U glavnom meniju izabrati Options/Load-Save/Load i izabrati EL2K20.ros

KAKO KORISTITI SELECTOR?

1. Selektor pokrećete preko svog .exe fajla (obavezno se mora nalaziti unutar NBA 2K14 foldera, u suprotnom neće raditi)
    2. Izvršiti selekciju i sačekati poruku "Done."

FAQ

Spoiler:

Pitanja u vezi sa downloadom peča

Imam već neki peč instaliran, da li će EL 2K20 da to poremeti?
    Ne, EL 2K20 ima svoj zaseban .exe, radi nezavisno od ostalih pečeva, te neće dirati tuđe fajlove.
    Koliko zauzima peč?
    Peč zauzima oko 4.3gb prostora.

Pitanja u vezi sa instalacijom peča

Kada kliknem na extract arhive kaže mi Archive Corrupted?
    Ako ti extract ne radi sa WinRarom probaj sa 7zipom, jedna od te dve opcije će sigurno upaliti.
    Instalacija neće da mi se pokrene, šta da radim?
    Proveri da li su ti sva tri fajla na istom mestu, u istom folderu. Ako nisu, instalacija neće raditi.
    Kada pokrenem igricu vidim NBA logoe, titlepage sa LeBronom, a nakon toga LeBrona i Duncana u glavnom meniju?
    Peč pokrećeš preko zasebnog .exe fajla (el2k20.exe).
    Kada pokrenem igricu vidim igrača bez glave u dresu i drugog igrača u dresu Miami Heata?
    Moraš učitati EL2K20.ros fajl. Za to je potrebno da odeš na Options/Load-Save/Load i izabereš EL2K20.
    Selektor mi ne radi, izbacuje mi neku grešku pri pokretanju?
    Primećeno, obrati mi se u privatnu poruku. Proveri šta imaš od .NET instalirano kao i šta imaš od VS redista. Subject poruke treba da sadrži: EL2K20 Selector, a u poruci mi napiši te podatke i OS koji koristiš, pa ćemo videti da to ispravimo.
    Pitanja u vezi sa samim pečom - grafika, ocene, bagovi i slično

NBA mi je išao na 60fps pre nego što sam ubacio ovo đubre od peča, šta si mu uradio?
    Nekome ide na 60 (lični primer), nekome na niže. Mogu da ti preporučim samo da isključiš internet dok igraš i da u selektoru odabereš Scoreboard i TV kanal na Default.
    Dres Mega Bemaxa mi je skroz čudan, kao veliko slovo T. Zašto?
    Zato što igricu teraš na low podešavanjima. Idi u Video Settings i Player detail podesi na High, ako možeš. U suprtnom dresovi će ostati takvi kakvi su.
    Tereni su skroz muljavi. Zašto?
    Isti odgovor kao i gore. Podešavanja u Video Settings moraju da budu na nečemu normalnom (High) da bi to lepo izgledalo. Texture Details Low -> High.
    Zašto ne čujem navijanja, da li sam gluv ili šta?
    Navijanja moraš prvo da izabereš u Selectoru, a potom poželjno je da u Presentation settings pojačaš Crowd i PA na 100.
    Krov hale mi zaklanja pogled?
    Hale su takve kakve su i u stvarnosti. Za male hale poput hale u Železniku (FMPa) i hale u Kopru (Koper Primorska) preporučujem Press kameru, ali naravno svako može da je podesi prema svom nahođenju.
    Zidovi hale FMPa nestaju, kad se igra na 2K kameri?
    Jedina hala u peču koja nije mojih ruku delo. Nažalost zaključana je onog momenta kada je rađena i nemoguće je za ispraviti.
    Association, MyCareer ne rade, zašto obmanjuješ javnost?
    Association i MyCareer rade, pokazalo se na 99.9% slučajeva u testiranju. Onih 0.01% je do igrice, ne mogu kontrolisati koga klubovi potpisuju/otpuštaju i šta će se dogoditi 2096. godine.
    Zašto si Cigan / Grobar / Varvar / ... i kakve su ovo ocene?
    Nisam ništa od te tri ponuđene opcije. Ocene su onakve kakve ja vidim iz nekog neutralnog ugla, pokrepljene određenim činjenicama. Kome se ne dopada neka nabudži svojoj ekipi sve overalle 99, a preporučujem i podizanje Game Slidersa na 100, čisto da ne maše

Screenshots:

Spoiler:

DOWNLOAD

EDIT Team:

Wolfy03

Special thanks: 2K Serbia (Samke, Petrix, Pavi, Marko)

Credits: 2kbull, Maravich, JAWSFreelao, Devillish, Arguelles2K, Medevenx, mundoacblive.com, nbatrky.com, nba-live.com, moddingway.com and others I didn't mention

***svi fajlovi EL 2K20 su strogo zabranjeni za korišćenje u bilo kom vidu Evroliga/ABA liga moda za 2K14***

2. The Following 5 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Default Re: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch

Skinuo sam i sve sam lepo instalirao kao sto pise,kada udjem u igricu i idem load/save pa load nema mi el2k20ros. filea,dok mi u %appdata% roaming 2k saves ima el2k20rso. filea?Kako da fixam?

Svaka cast za pec ekstra je,ali imam problem sa selektorom, lepo ga otvori udjem u njega ali izbacuje mi gresku kada odaberem nesto u njemu i nece da mi ocita to izabrano, jel ima neko resenje?

Edit Tim ДејанР's Avatar

Hvala care radi tako!