Results 1 to 4 of 4

Thread: Konzola ili?

Default Konzola ili?

Ovako, hteo sam da uzmem PS4 zbog igrica (99% PES i NBA 2k), ali sam pozajmio na par dana od drugara PS3 da probam i sada mi se vise ne kupuje (igrao sam na njemu PES 2018, FIFU 19, NBA 2k18).
    Problem je sto ja nikako ne mogu da se priviknem da igram na dzojstiku, 5x mi je lakse i prirodnije na tastaturi (verovatno je vecini to cudno, ali tako je, valjda sam navikao odmalena na tastaturi.
    Mogu da zamislim samo kako bi mi bilo da udjem u neku pucacinu bez misa
    E sad, PC koji bi podrzao nove igrice je preskup da bi se kupovao samo zbog igrica (ova moja krntija tera PES 2012 ), sta mi predlazete? Da li ima neko resenje ili da se pomirim sa tim da batalim sve?

Default Odg: Konzola ili?

Vezbaj igranje na dzojstiku.

Default Re: Konzola ili?

Quote Originally Posted by boki111 View Post
    Ovako, hteo sam da uzmem PS4 zbog igrica (99% PES i NBA 2k), ali sam pozajmio na par dana od drugara PS3 da probam i sada mi se vise ne kupuje (igrao sam na njemu PES 2018, FIFU 19, NBA 2k18).
    Problem je sto ja nikako ne mogu da se priviknem da igram na dzojstiku, 5x mi je lakse i prirodnije na tastaturi (verovatno je vecini to cudno, ali tako je, valjda sam navikao odmalena na tastaturi.
    Mogu da zamislim samo kako bi mi bilo da udjem u neku pucacinu bez misa
    E sad, PC koji bi podrzao nove igrice je preskup da bi se kupovao samo zbog igrica (ova moja krntija tera PES 2012 ), sta mi predlazete? Da li ima neko resenje ili da se pomirim sa tim da batalim sve?
    Mislim da je najbolje da batalis sve.

Default Re: Konzola ili?

Najbolje da napises koliko para planiras dati, sta igras na PCu i to je to. Cini mi se da moze za neke 'manje pare' (u svetu PCa su to nazalost manje pare) sklopiti skroz fin komp, npr 35-40+ hiljada dinara, nek me neko demantuje ako gresim

5. The Following User Says Thank You to N1kNejm For This Useful Post: