Results 1 to 1 of 1

Thread: Novi momenti, novi projekti...

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Novi momenti, novi projekti...

Ko je čuo super, ko nije sad će da čuje.
    Prvenstveno, svestan sam potpuno da kršim pravilo foruma o reklamiranju drugih foruma.
    Međutim, osetili smo potrebu da vas obavestimo o sledećem.
    Svi jako dobro znate ko je i kako držao ovaj forum u njegovim najaktivnijim danima, a i kasnije.
    Jako dobro znate ko je i koliko vremena posvećivao pečevima, ligama i svemu ostalom u pokušaju da se ovo sve održi.
    Verovatno ste i videli koliko smo puta pokušali da ovom forumu damo veštačko disanje, da je poseta opala, a samim tim smo i sami, Neša konkretno, vratili forum online kad je bio ugašen u momentu kad smo trebali da polemišemo i iznesemo utiske o demo verziji 2020.
    Forum su vratili na kratko online, ali nisu znali da se odbrane od navale botova, jer forum se ne održava i ne brani sam od sebe.
    Ako se nastavi ovako, forum će se sam u sebe urušiti.
    Elem, pečeva nema, sve u ličnoj radinosti, aktivni su jedino ligaši i pojedinci kojima je ovo prešlo u naviku, kao i svima nama jer boljeg mesta za okupljanje nije bilo.

Novi forum, novi projekat, novi SLS pečevi, nova liga, sve se seli na playpes.rs koji vode članovi foruma koji su nekad vodili i ovaj.
    Ne kažemo da ovaj forum trebate da napuštate, već vas pozivamo da se pridružite članovima foruma koji su već aktivni kod nas, kao i novim.

Pozdrav,
    playpes.rs admin team

2. The Following 15 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post: