Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: Pokrenuti Real sa Nisave

Thumbs up Pokrenuti Real sa Nisave

Anonimni Nenadic preuzeo vice-sampiona Srbije!

Samo nekoliko dana nakon odlaska Nenada Lalatovica,Fk Radnicki promovisao je novog sefa struke gospodina Vuka Nenadica.35.godisnji strucnjak do sada je potpuno nepoznat fudbalskoj javnosti Srbije,i na veliku scenuz stupa kako bi nas narod rekao na "velika vrata".Ocekuje ga jako tezak posao uzima u ruke tim koji je predhodne godine zario i palio na domacoj sceni,koji je posle mnogo vremena obezbedio kvalifikacije za Ligu Evrope.Igracki kadar je dosta oslabljen,ekipu su napustili nosioci poput golamana Ristica,kapitena Drnicnica,golgetera Haskica i Randjelovica i to ce itekako da oteya posao mladom strategu u formiranju tima za predstojecu sezonu.Problem mu pravi i dosadasnji prelazni rok u kom je klub vec doveo neka pojacanja koja bez obzira na kvalitet nije birao Nenadic.Puno posla,malo vremena to je ono sto moze da opise trenutno stanje u kom je trenutno novi trener Radnickog.

"Privilegija je biti trener Radnickog iz Nisa,dacu svoj maksimum"

"Pre svega moram da istaknem da je velika cast i privilegija da budes trener prve ekipe Radnickog.Svi znamo kakvi igraci,treneri kakve uspehe je kroz istoriju belezio Radnicki iz Nisa,setice se stariji navijaci popularni Real sa Nisave.Veliko hvala predsedniku Toncevu,upravi kluba trudicu se da opravdam ukazanu mi sansu,dadam svoj maksimum i da odrzimo rezultate i standarde koje je postavio moj kolega Lalatovic ali i uprava kluba.Tesko je kad vidim da je veliki deo nosilaca igre napustio Radnicki,pred nama je nekih 10.dana do starta pripremamalo vremena da se pojacamo moramo sve to u hodu da radimo,i jako ce biti tesko.Ceka nas jaka domaca liga,pre svega obaveza u kvalifikacijama za Ligu Evrope da damo svoj maksimum i ostvarimo dobar rezultat."

"Nebrinite vi za nas,gazice Radnicki i dalje"

"Ziveti se morai klub cepostojati i posle sjajne predhodne sezone,moramo nastaviti da radimo da se borimo.Cinimo sve napore da ekipa ima sve uslove za dobre pripreme,da omogucimo treneru pojacanja na svimpoyicjimana kojim mu bude trebalo igraca.Ja verujem u ekipu,verujemu nas celne ljude mislim da svi zajedno mozemo da ponovimo makar iste rezultate od prosle sezone.Trener Nenadic je bio moja zelja i moj izbor,za njega sam odgovoran ja sta god da uradi,mogao sam ja i veca trenerska imena da dovedem ali hteo sam njega.On je fanatik entuzijasta i neko ko je posvecen fudbalu stopostotno."

(Pozdrav za sve Pesoholicare,ljubitelje naseg domaceg fudbala.Rezultate ostalih ekipa uzimacu iz Mster lige,svoje utakmice igracu u excibition modu,zelim da igram i plej of i aut i kvalifikacije za Le,Ls da totalno realnu pricu napravim.Neka mi niko ne zameri timove ekipa u Evropi kojih nema sastavljacu pomom misljenju sam da budu realne jacine.Igram na profesional tako da ne bude zamerki i kritika kazem odmah.Bice reportaya sa priprema,treninga,kvalifikacije cu pisati sve meceve posebno,dok cu izlige davati izvestaje sa tipa 6,7 utakmica po poluseyonmi naravno Zvezda,Partizan obavezno.Ukljucivacu i tv emisije,kritike trenera i puno toga.)

2. The Following User Says Thank You to solunac28 For This Useful Post:

Default Re: Pokrenuti Real sa Nisave

Hahahahah idemo opet, ako dođeš dalje od priprema, **** mi sve

4. The Following 2 Users Say Thank You to Samke For This Useful Post:

Default Odg: Pokrenuti Real sa Nisave

Realno, dzabe se cimas. Niko nece pratiti to sto pises. Kome se igra, taj ce sam pokrenuti pes i igrati.

6. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Super Star VEK1NG's Avatar

Šteta, nekada je bilo zaista popularnih tema.

Možda zato sto je bilo ljudi koji zapravo pišu i istraju? Na stranu sto ovakve teme niko ne čita, ovaj batica već 3 godine unazad nema pričicu koja traje duže od 1 strane. I za PES i za NBA. Samo spamuje. Al bitno da ima 30 razlicitih naloga.

9. The Following 2 Users Say Thank You to Samke For This Useful Post:

Niti je bilo ljudi, niti ikoga ovo zanima. Od 35 tema, samo dve imaju vise od jedne stranice. Nikakav hejt za momka, ali trositi vreme da kacis slike i sastavljas tekstove da bi dobio par pregleda, jednostavno nema logike.

Samo napred druze ima koji pratimo.

Quote Originally Posted by Totall Foodball View Post
    Samo napred druze ima koji pratimo.
    Brate hahahahahahaha, da li me *****avas da pišeš sam sebi podršku?

13. The Following User Says Thank You to Samke For This Useful Post:

@vukasin98 Itekako je bilo ljudi, pogledaj teme sa nekih starijih PESova.

Konkretno sam mislio na PES 2017. Od 35 tema, samo dve imaju vise od jedne strane. Ne mozete me ubediti da ima ljudi koji bi ovo gledali, jer je na forumu aktivno mozda 200 ljudi, od toga pola zbog menadzer liga. Ova tema je najblaze receno, smesna.

Edit: PES 2018 tri teme, PES 2019 jedna tema. Ima ljudi hahahaha

Mislio sam na PESove, starije od 17-ice.

Tih ljudi na forumu vise nema, mislim da je to vise nego ocigledno.

Nije problem što nema tih ljudi, već je problem što uopšte više nema ljudi koji pišu takve priče.Nisu toliki problem priče, problem je to što je generalno aktivnost na forumu mala.

Super Star AiN's Avatar

Pa kada su iste te price napisane kao da je pisao neko ko je 3. razred osnovne. Takvih tekstova je barem 90%.

20. The Following User Says Thank You to AiN For This Useful Post:

Prosetajte sa teme strucnjaci.. Pun mi vas je realno.. Odjebatis

Sad cu za inat da pisem temu ovu 1000 postova. Mojq stvar.. Banujte me

Default Odg: Re: Pokrenuti Real sa Nisave

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Nije problem što nema tih ljudi, već je problem što uopšte više nema ljudi koji pišu takve priče.Nisu toliki problem priče, problem je to što je generalno aktivnost na forumu mala.
    A sta moze da se pise o tome? Kog si igraca doveo i da li je sudija ostetio ekipu jer je iskljucio igraca? Razlika izmedju svih prica je klub koji vodis i igraci koje dovodis.. Ne zezaj, ova tema je zaista smesna.

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Pa kada su iste te price napisane kao da je pisao neko ko je 3. razred osnovne. Takvih tekstova je barem 90%.
    Ovaj nije ni 3. razred sudeci po pravopisu i ponasanju..

Quote Originally Posted by solunac28 View Post
    Sad cu za inat da pisem temu ovu 1000 postova. Mojq stvar.. Banujte me
    Pisi druze, meni ne smeta, samo nemoj da odustanes pre polusezone kao pre.

Quote Originally Posted by solunac28 View Post
    Prosetajte sa teme strucnjaci.. Pun mi vas je realno.. Odjebatis������������
    Druže, imam pravo da pišem šta hoću. Ne brani tebi niko da pišeš, ali konstatujemo svi koliko je besmisleno. Samo je ovde još smešnije što ti zapravo ne pišeš hahahaha.

25. The Following User Says Thank You to Samke For This Useful Post:

Nislije se pojacale,stigao vezista iz Brazila i bek iz Bugarske!

Ne gube vreme celni ljudi Radnickog iz Nisa,grabi se svim silama da se ekipa ojaca sto je pre moguce i igraci stave na raspolaganje novom sesfu strucnog staba.Medijima su predstavljeni brazilski vezista Rafael Aparecido Silva pozznatiji kao Boquita,i bugarski dafanzivac Stoycho Atanasov.Brazilac stize iz redova Brazilskog prvoligasa Centro Sportivo Alagoano,sa kojim je sporazumno rascistio papire i uz klub iz Nisa stize bez obestecenja.Igra na poziciji centralnog veznog,veoma dobro pokriva i pozicije defanzivnog veznog a po potrebi moze da odigra i ofanzivnije.Odlukuje ga siguran pas,cvrstina na sredini terena i dobar pregled igre,stize kao zamena za Nikolu Drincica.Citavu dosadasnju karijeru proveo je u Brazilu,tako da mu je ovo prvi izlet u Evropu.Brazilac je portpisao jednogodisnji ugovor,ima 29.godina.Drugi igrac Bugarin,dete Litexa a trenutno igrac Cskaiz Sofije stize na jednogodisnju pozajmicu sa pravom otkupa ugovora.Igrana poziciji desnog bekai biceprava konkurencija iskusnom i prosle sezone ne prikosnovenom Todorovskom.U narednom periodu po recima sportskog direktora ekipu treba da pojaca jedan ili dvojica levih bekova,trenutno na raspolaganju trener Nenadic nema niti jednog.Polako se zatvara prelazni rok u Nisu,ekipa je vecim delom cini se formirana.Atanasov ima i 5 nastupa za selekciju Bugarskedo 21 godine,rodjen je 1997.godine.

"Sastavljamo respektabilnu ekipu,pojacanja ce tek pokazati kvalitet"
    [

"Nismo predhodnih dana puno bili po medijima pricali obecavali,mi smo vredno radili i u dogovoru sa sefom struke doveli smo dva igraca Atanasova talentovanog beka iz Cska Sofije on nam stize na pozajmicu ali napravili smo dogovor o pravu otkupa igraca,drugi je odlicni brazilski vezista Boquita ponikao u Korintijasu kasnije igrao za mnoge ekipe u tamosnjoj prvoj i drugoj ligi.
    Decko je imao i bolje i jace ponude,svideo mu se sistem ciljevi ekipe i to sto ce se igra graditi oko njega imace minute na njemu je samo da vredno radi i trenira izbori se za mesto.Sto se Atanasova tice igrac mlad u usponu pojacace konkurenciju Aci Todorovskom,videcemo sta i koliko on moze.Sto se zreba tice mislim da je mogloi lakse protivnik je odlican tek ce mo ih u toku priprema skautirati.Idemo da se borimo pa ce mo videti koliko tamo mozemo."

Zreb ukrstio Radnicki sa Madjarskim Honvedom

28. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Page 1 of 2 12 LastLast