Results 1 to 5 of 5

Thread: PItanje

Unhappy PItanje

Helou, ja sam pre par dana skinuo pes 2016, jer novije ne mogu na mom laptopu (mozda 2017 moze, nisam probao) i kako god ja da pokusam da skinem jelen super liga patch a-a, nece, samo u other clubs imam partizan a i to je vrv doslo uz sam pes, sta god da sam ja uradio nece da radi, e sada, ne znam da li je iko od vas ziv i zainteresovan za ovo, da li to uopste moze da radi ili ne, ili da probam skinuti pes 2017 pa taj da probam skinuti. Help. Iskljucio sam antivirus tokom skidanja patcha. Imate li neke linkove koji rade?\

Amateur Beli17's Avatar

Default Re: PItanje

Quote Originally Posted by Dandziboy View Post
    Helou, ja sam pre par dana skinuo pes 2016, jer novije ne mogu na mom laptopu (mozda 2017 moze, nisam probao) i kako god ja da pokusam da skinem jelen super liga patch a-a, nece, samo u other clubs imam partizan a i to je vrv doslo uz sam pes, sta god da sam ja uradio nece da radi, e sada, ne znam da li je iko od vas ziv i zainteresovan za ovo, da li to uopste moze da radi ili ne, ili da probam skinuti pes 2017 pa taj da probam skinuti. Help. Iskljucio sam antivirus tokom skidanja patcha. Imate li neke linkove koji rade?
    Скини ти 17 радиће ти ја мислим јер су слични,па скини још бољи печ за СЛС

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: PItanje

Pes 16 i 17 su isti po sistemskoj zahtevnosti. Pec ti ne radi jer nisi instalirao kako treba ili nisi pokrenuo .exe od peca, ukoliko ima za pes 16/17.

Default Re: Odg: PItanje

Skinuo sam pes 17 i tu sada igram.

Default Odg: PItanje

Dandziboy izvoli link patcha za sezonu 2018/2019.(Pes 2017),(http://www.pes-serbia.com/threads/40...9-Season-Patch). Skines svih 6 partova otpakujes i pokrenes (VRLO JE VAZNO DA ODABERES TACNU LOKACIJU GDE TI JE PES 2017.Nadam se da sam pomogao.Kasnije skines ove mini update sto je vukasin98 izbacio i uzivas.