Page 59 of 59 FirstFirst ... 949575859
Results 1,161 to 1,172 of 1172

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

Sta se desava sa ovim sokerom,jesu li ovo mijenjali gejmplej pa ovo je ne igrivo sad.

Primetio sam da od patcha do patcha treba ozbiljno prilagodjavati nacin igre trenutnom patchu. Skidam kapu ljudima koji expresno exploituju propuste u patchu i nauce kako da ti zabibere 3 gola u tri minuta. U glavnom i pored toga moze se naci dosta zabave kad uspes da provalis kako se bar delimicno braniti od glicheva kojih je pes pun.
    Ja se ovih dana karantina ubijam od friendly gejmova u my club, za one raspolozene da bacimo neki game neka me dodaju na steam, moj invite code je 63221395.
    Pozz svima

Beginner dj032's Avatar

Pozdrav svima!
    Da li zna neko, kad se pocinje sa Master Ligom, moze li da se izabere neki drugi trener osim ovih ponudjenih legendi? Ranije je imala opcija da sam kreiras managera (ime, nacionalnost, izgled...)?
    Izabrao sam jednog, pa nikako da dobijem poziv da postanem selektor Srbije, a voleo bih da, bar na PES-u, imamo jaku reprezentaciju...
    Hvala unapred

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Jedno pitanjce: postoji li "lek" protiv protivnicke igre kad mu je taktika da se pose vodstva besumucno dodaje na svojoj polovini. Mozda nesto u strategiji da se namesti, linija odbrane da se podigne do maksimuma, ili tako nesto?
    Može naravno, povećaš presing na krstiću, mislim da je 2x ili u formaciji podigneš liniju odbrane i staviš aggressive.

5. The Following User Says Thank You to DM11 For This Useful Post:

Црно-бели! grobarinbgd's Avatar

Pitanje, hocu da nabavim pes 20 za ps4.
    Imam opciju guest nalog.
    Da li na guest nalog mogu da idu patcevi (OF)?

Znaci posle 5 godina moram da napisem post ovde.
    U jednoj recenici,

AI protivnik primi loptu na 15m okrenut ledjima i iz okreta daje gol.

Apsolutno iritirajuce, od 20 primljenih bar je 15 na ovaj nacin.
    jezivo lose.

Ovo je najgori pes ikad! ( ne znam samo za 14 usao sam jednom u njega i nijednom vise igrao 13 jos godinu dana)
    Ne znam koga lazu oni sa ovom igrom. Online divisions igram od sesnaestice, igra nikad vise nije lagala. Povlacenje sa ledja, igraci pogubljeni, nepostojeci faulovi, faulovi koji se ne sviraju. Igrac prodje stopera ulazi u 16m ovaj ga kao nesto vuce sa ledja moj igrac gubi kontrolu nad loptom, golman dolazi do lopte i nikom nista nema faula. Skriptovano da ne moze gore.Kad se '' igra '' okrene protiv tebe mozes samo da iskljucis sony.Offline nije nista bolje, Ronaldo ne moze da pogodi prazan gol kako god da sutnes ili driblas golmana jednostavno '' nesto '' se desi da izgubi loptu ili prosto masi zicer koji MORA DA POGODI ili golman magicno odbrani, realno najlakse je kad bocnes golmana ispred njega ali i tu ume da je '' skine '', a i ne mozes ubvek doci u tu situaciju . Onda uzmes tipa neku smesnu ekipu i spic ti igra kao da je bog fudbala licno,drzi Ramosa, Varana i Kazemira na ledjima i ostavlja povratnu gde god pozelis, a pre toga Ronaldo ne moze da se pomeri ili Daglasa Kostu stigne svako iako je imao prednost od 20m... TROUGAO ne da je sraman, nego ti vredja intelekt. Pjanic znaci Pjanic ne pricam o igracu iz Macve ne moze pogodi livadu kako god da '' doziras '' trougao. U 90% slucajeva je daje na knap da protivnicki igrac moze da udje u neki duel ma koliko god bilo prostora za dobar pas. Da ne pricam kad hoces kao zadnji vezni da je gurnes na trougao desnom krilu npr ili beku on je kao '' gura '' stoperu iako je spic ispred njega( ma koju god postavku stavio u podesavanjima za passing manuel ne racunam, valjda jednostavno moram nauciti tako) OBICAN PAS u dosta situacija kad je odigravaju onako kao da su pijani kao izgubio ravnotezu, a NIKO OKO NJEGA i odigra pas onako ukocenom nogom. Svako ko je sutnuo loptu na fudbalskom terenu moze bolje da je udari od toga. Igrati odbranu je macka u dzaku jednostavno stoper pusti nekad spica nekako se cimne napred nazad kao da mu nista nije jasno i tad ako protivnik je gurne na trougao gotovo. Bolje da samo stoji nego taj cim napred to me izludjuje. Skok igra isto je debilna nikakvih mogucih pravila ko ce kako kad skociti spic neki Benfike me sabio nekoliko puta da mi nije bilo jasno (online divizije ruzne ) Dzabe stoje De Liht, Bonuci i Kjelini protiv njega on je trese glavom u gol. Ima situacija kad sve nekako dobro radi ali to je postalo sve redje i redje i redje i redje i redje. Pobedjivao sam igrace sa rejtingom preko 1200, ali u 10% slucajeva. Prosto kao da uvek igra radi za njih ili oni (vi) znate neke cake i postavke koje ja ne mogu da pogodim pa sve radi u full-u.Fizika je 0, bek te stize sa ledja ti kao desno krilo ne mozes da ga '' vratis '' on ti uzme loptu, u realnom svetu on bi u takvom sprintu zavrsio u rekami,a ne ukopao se u mestu i uzeo ti loptu. Ranije verzije su bile mnogo bolje 17,18 je mozda bio ping pong fudbal i dosta brzi ali mogao si da reagujes i da se namestis ovo je sramno. Upalis uvece sony sat dva da se opustis, odmoris mozak zavrsis sa nervozom i glavoboljom. Nisam nerealan kapiram da ima igraca koji igraju dosta bolje od mene i da te jednostavno neko oduci od fudbala. Medjutim toga jako malo ima sve neke '' fore '' ruzne bagovi gluposti, ono kad je napucaju sa centra na spica preko stopera ja ne znam ljude nije sramota to da radite gde vam je draz fudbalska da date takav gol. Igrica je jako gadna i jako sam razocaran posle toga. I sve ovo mi se desava vec duze vreme nego eto sad sam prodimio i iskucao ovo.

Imam steam nalog, kazu 20% popusta na pes 2021 update ako preko pes 2020 se uzme. Jel zna neko na koju foru?

Quote Originally Posted by Barcelona_Boy View Post
    Imam steam nalog, kazu 20% popusta na pes 2021 update ako preko pes 2020 se uzme. Jel zna neko na koju foru?
    Ja sam kupio ... u samom PES-u (dakle kada udjes u igru, glavni meni) mozes kupiti .. otvoriti ti steam, jedino sto tih 20% vrijedi ako uzmes jednu od ovih klub verzija ... ja sam uzeo Arsenal pa me igra ustvari kostala 27 eura

Ljudi jel' kupio neko Pes 2021 za PS4 i probao share-ovati? Ja i brat kupili, odnosno kupio on na svom nalogu, dao meni podatke da udjem i da skinem. Skinuo igru i kod mene stoji da je zakljucana. Isto smo uradili i sa 2020 i radilo je, mogao sam i ja igrati...

PES 2021 JE POTPUNO ISTA IGRA KAO I 2020. ISTO PONASANJE IGRACA. ISTE GRESKE. SVE ISTO...

Generalno su samo izmenili meni, a primetio sam da su reakciju odbrane i pomeranje odbrambenih igraca u kljucnim situacijama usporenije, a u nekim situacijama kao da su vezani za zemlju.

Sto se tice kupovine, na sajtu allkeyshop mozete naci standard edition za nekih 16, 17e.

Ne znam samo da li ce neko praviti patch, doduse, ima lepo ovo za option file.

Page 59 of 59 FirstFirst ... 949575859