Page 52 of 53 FirstFirst ... 24250515253 LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 1049

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Super Star Turinski's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

Znam da je verovatno vrlo glupo pitanje ali zanima me da li je dovoljno da preko VPN-a samo aktiviram odnosno dodam PES u svoj library? Je l' će mi trebati VPN pri downloadu, instalaciji ili pri ponovnoj instalaciji ukoliko menjam sistem ili nešto?

Quote Originally Posted by Turinski View Post
    Znam da je verovatno vrlo glupo pitanje ali zanima me da li je dovoljno da preko VPN-a samo aktiviram odnosno dodam PES u svoj library? Je l' će mi trebati VPN pri downloadu, instalaciji ili pri ponovnoj instalaciji ukoliko menjam sistem ili nešto?
    Samo dodaj u library i gasi VPN

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Hvala na uploadu Jedno pitanje da li postji V2 na 2048 px za ove jace lige, posto je Premijer liga, Spanska liga i jos par jakih liga u 1024 px ?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ko je čuo super, ko nije sad će da čuje.
    Prvenstveno, svestan sam potpuno da kršim pravilo foruma o reklamiranju drugih foruma.
    Međutim, osetili smo potrebu da vas obavestimo o sledećem.
    Svi jako dobro znate ko je i kako držao ovaj forum u njegovim najaktivnijim danima, a i kasnije.
    Jako dobro znate ko je i koliko vremena posvećivao pečevima, ligama i svemu ostalom u pokušaju da se ovo sve održi.
    Verovatno ste i videli koliko smo puta pokušali da ovom forumu damo veštačko disanje, da je poseta opala, a samim tim smo i sami, Neša konkretno, vratili forum online kad je bio ugašen u momentu kad smo trebali da polemišemo i iznesemo utiske o demo verziji 2020.
    Forum su vratili na kratko online, ali nisu znali da se odbrane od navale botova, jer forum se ne održava i ne brani sam od sebe.
    Ako se nastavi ovako, forum će se sam u sebe urušiti.
    Elem, pečeva nema, sve u ličnoj radinosti, aktivni su jedino ligaši i pojedinci kojima je ovo prešlo u naviku, kao i svima nama jer boljeg mesta za okupljanje nije bilo.

Novi forum, novi projekat, novi SLS pečevi, nova liga, sve se seli na playpes.rs koji vode članovi foruma koji su nekad vodili i ovaj.
    Ne kažemo da ovaj forum trebate da napuštate, već vas pozivamo da se pridružite članovima foruma koji su već aktivni kod nas, kao i novim.

Pozdrav,
    playpes.rs admin team

Quote Originally Posted by DjoleZloba View Post
    Jel jos nekom ne uspeva da ubaci pes universe v2 za pc ili samo kod mene ili ne umem? Sve prema uputstvu ali ne biva rabota
    meni radi normalno, provjeri jos jednom jesi li dobro sve ispratio

6. The Following User Says Thank You to JohnnieWalker For This Useful Post:

16 pobeda zaredom i sada posle tri dana ne mogu nikoga da dobijem sa istim načinom igre...to je ta skripta.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

8. The Following 4 Users Say Thank You to Tony9 For This Useful Post:

Ma sve odradim kako treba. Kad krenem da ubacujem u import odma failed prvi fajl

Regular

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by recoba87 View Post
    Da, ja nju igram. Imas isto opciju za spica jednog anchoring, a mozes i drugog da stavis. To ti je da igrac drzi tu poziciju i da ne ide levo ili desno. Dobra stvar.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Mozes sliku postavke da stavis ovde? Koja je to formacija?

Ma sve odradim kako treba. Kad krenem da ubacujem u import odma failed prvi fajl
    Isto i meni...

Quote Originally Posted by SuperSlaw View Post
    Ljudi jeste li uspeli vratiti wallet na Srbiji ja ne mogu izbacuje mi stalno gresku fazon There was a problem changing your country. Please try again later,ako je neko uspeo da promeni neka mi salje na pm kako je to uradio i dalje sam na Rusiji
    Ja eo danas, poslije ko zna koliko pokušaja. Izgleda da mora da prođe više vremena nego što treba i moći će

I meni bilo isto na PS4, ali sam shvatio da sam u stvari na USB stavio fajlove za 2019 pa nisu bili kompatibilni. Znam da zvuči glupo, ali kod mene je to bio slučaj da je failed.

Aj pa srećno

(EDIT)

E da, sa novim apdejtom za PS4, može sada Remote Play i za Android, pa ko voli da pichi PES na poslu nek ponese džoju, može da se priključi preko blututa...

Quote Originally Posted by Tony9 View Post
    16 pobeda zaredom i sada posle tri dana ne mogu nikoga da dobijem sa istim načinom igre...to je ta skripta.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ista prica. Samo sto ja odigram jednu gde ne mogu da spojim ni jedan jedini valjan pas, i svaki sut mi je ili izblokiran ili golman pravi cudesnu paradu ili lopta leti 5 cm od stative ili zavrsava na istoj, i onda uzmem knjigu da citam...
    Nije vredno nerviranja.

15. The Following User Says Thank You to lane981 For This Useful Post:

Regular recoba87's Avatar

Default Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by darkok View Post
    Mozes sliku postavke da stavis ovde? Koja je to formacija?
    Evo brt

17. The Following User Says Thank You to recoba87 For This Useful Post:

Beginner Tjule's Avatar

Bravo @DzajaPb, ne zameri mi. Kad krene skripta da ****, krenem konamijevim developerima da ****m sve po spisku, dam dva autogola, i odem da zapalim cigaru .
    Realno, sansu nisi stvorio , a nisam ni ja

w.e ko gudi ima pravo da se ljuti.

20. The Following 2 Users Say Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Jel' mi moze neko objasniti kako je stavio dva cm-a iznad polovine? Imamo istog trenera a ja ne mogu? 1.jpg

Regular recoba87's Avatar

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by JohnnieWalker View Post
    Jel' mi moze neko objasniti kako je stavio dva cm-a iznad polovine? Imamo istog trenera a ja ne mogu? 1.jpg
    Zato sto je on uzeo prvu verziju gvardiole sa dva AMF. Nisam siguran da li i dalje ima da se uzme taj gvardiola. To je bilo prvih par dana pesa. Imam i ja tog gvardiolu. Moze i amf da mu igraju, ali i cmf. Ti imas gvardiolu drugu verziju.

23. The Following User Says Thank You to recoba87 For This Useful Post:

Izvinjavam se ako je već neko pisao o ovome, ali nisam prelistavao temu.

Danas sam kupio PES 2020 za PS4 (US store). Da li smem da izaberem Srbiju za državu, s obzirom da sam kupio sa US naloga?

Super Star zokis's Avatar

Nisi trebao da kupujes US PES, ne mozes da igras sa ljudima iz regiona, kao ni sa nasima...

Izabrao sam ipak Srbiju. Online mi nije važan jer retko kad aktiviram PS plus (jedino ako je neka igrica koja me interesuje na popustu). Ovo sam pitao jer sam se zabrinuo da ne bude nekih problema što je US nalog, a Srbija izabrana za državu PES profila. Ali, sad kad bolje razmislim, imaju oni puno načina da otkriju gde se stvarno nalazim i mogli bi da reaguju i bez PES-a, da hoće.

Page 52 of 53 FirstFirst ... 24250515253 LastLast