Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 61 to 80 of 84

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by Red Devil_20 View Post
    Da li se samo meni cini, ili je sa graficke strane trava malo bolje odradnjena ? Gameplay mi deluje malo sporiji, sto je ok
    Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Enhanced Turf Rendering

Dramatic improvements to turf rendering are coming to PES 2020 adding depth and personality to each blade of grass.
    Napisali su da su radili na tome.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Ne mora da znaci da ce se menjati engine i nakon izlaska next gen konzola. Uvek ovaj engine moze da se nadogradi i da se koristi narednih 5 godina. Ne znam odakle tolika briga oko engina, kao da ce njegova promena sama po sebi znaciti bolju igru.

Gameplay nakon livestreama, mozda izgleda malo tecnije i malo brze. Mozda mi se i cini. Kamera je odlicna.
    Livestream je bio ocajan, po meni. Samo 720p, los kvalitet zvuka.
    Mislis da se moze vise dodavati na ovom fox enginu ? Mozda si u pravu jer ljudi ocekuju previse ,vidjet cemo kad izadje PES 2020 ja mislim da ce biti ipak nekih dobrih promjena a najvise me raduje Master Liga i to sto su obratili paznju na offline mod jer ima nas koji ne igramo online

4. The Following User Says Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

Ne znam, mislim da je PES19 sasvim ok, kako online, tako i offline. Pogotovo ako ga uporedimo sa konkurencijom, koju ne bih mogao da igram ni za dž. Jednostavno, kad god gledam ono, izgleda mi kao neka dobra šala.

Ako naprave određene promene i unaprede gomilu nekih sitnica koja je vecini smetala, to je za mene dovoljno da nastavim da igram sa uživanjem. Kao što rekoh, neke ispravke, malo novina, unapređeni modovi i da 2020 bude novi iskorak napred. Ja se nadam da će biti.

6. The Following 4 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Njihov engine, mogu ga modifikovati koliko zele. Svakako ne bi bili prvi koji su to uradili. Ovde ljudi povezuju probleme sa AI, teksturama i sl sa enginom, sto je vise problem developera nego sto je engina. Ne kazem da njegova promena ne bi bila dobra, ali po meni, najmanje je bitna.

Najvise mi se svidjaju promene u ml. Barem po onome sto je najavljivano i prikazano malo.

8. The Following 3 Users Say Thank You to AiN For This Useful Post:

10. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Top Player TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Nisam nesto fasciniran, ali mi se vidjeno svidelo.
    Šta konkretno ti se svidelo?

I dalje prisutno:
    - isti skriptovani ishodi nekih ispucavanja, bez obzira na položaj tela ta lopta mora da ode protivniku u noge
    - postoje par različitih SKRIPTOVANIH ishoda odbitka od golmana nakon šuta iskosa. I nek jedu g**** kad kažu da je fizika lopte promenjena - nije. Ili se odbije u korner ili napadaču na nogu ako je formacija sa 2 CFa ili RWF/LWF uđe u 16.
    - Kretnja igrača u napadu i pozicioniranje tako da se zatvore za dodavanje je fascinantna. Svaka im čast na tome.

A onda obratite pažnju na kretanje igrača nakon izgubljene lopte posle finte šuta:
    6:42 LINK - zateturao se kao da je dobio šamar.
    7:48 LINK - akciji prethodi slobodan udarac i centaršut. Ispucana lopta pravo na protivničkog igrača. Ali ajde nek bude to da je do postavljanja odbrane. Međutim šta se ovde dešava - Vieira prima loptu i totalno se zbunio u prijemu. Toliko o njihovom famoznom 'FIRST TOUCH IMPROVEMENT-u'. Nakon toga povede loptu, klasično 5m kfor i gubi je UZ RETARDIRANU ANIMACIJU kao u slučaju iznad. U nastavku akcije Coutinho na ivici šesnaesterca se vrti na petoparcu, gubi loptu uz JOŠ RETARDIRANIJU animaciju gde 2 puta zabode u mesto. Ha ha ha
    8:27 LINK - Pike dodaje Busketsu loptu. Očajan prijem, očajna reakcija i još očajnija animacija nakon izgubljene lopte. Previše često da bi bilo slučajno.
    8:51 LINK - Konačno jedan plus!!! Vidim remplovanje po prvi put u ovakvoj situaciji u pesu! Ne znam da li da budem srećan ili ne, da li je ubagovano pa da se stalno dešava u korist napadača ili nije... Videćemo kad izađe igra ali se nadam najboljem i da je konačno catch up bug ispeglan. Ali u nastavku akcije reakcija Nedveda protiv Suareza... žalosno. Kao da je Kolarov lično bio u Nedvedovom telu
    9:36 LINK - duga lopta. Kako je moguće da nije preskočila igrače i došla gde je namenjeno? Nakata je lepo bio pozicioniran i okrenut telu perfektno. Čak je i pas bio dovoljno jako upućen
    9:41 LINK - opet smešna reakcija na izgubljenu loptu Artura
    10:42 LINK - smešan odabir šuta. Pošto se već lepo namestio na levu nogu i šutnuo na R2, ajde da ga s*ebemo i da napravimo da igrač šutne desnom spoljnom.......

da ne idem dalje, dovoljno sam napisao.

12. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Šta konkretno ti se svidelo?

I dalje prisutno:
    - isti skriptovani ishodi nekih ispucavanja, bez obzira na položaj tela ta lopta mora da ode protivniku u noge
    - postoje par različitih SKRIPTOVANIH ishoda odbitka od golmana nakon šuta iskosa. I nek jedu g**** kad kažu da je fizika lopte promenjena - nije. Ili se odbije u korner ili napadaču na nogu ako je formacija sa 2 CFa ili RWF/LWF uđe u 16.
    - Kretnja igrača u napadu i pozicioniranje tako da se zatvore za dodavanje je fascinantna. Svaka im čast na tome.

A onda obratite pažnju na kretanje igrača nakon izgubljene lopte posle finte šuta:
    6:42 LINK - zateturao se kao da je dobio šamar.
    7:48 LINK - akciji prethodi slobodan udarac i centaršut. Ispucana lopta pravo na protivničkog igrača. Ali ajde nek bude to da je do postavljanja odbrane. Međutim šta se ovde dešava - Vieira prima loptu i totalno se zbunio u prijemu. Toliko o njihovom famoznom 'FIRST TOUCH IMPROVEMENT-u'. Nakon toga povede loptu, klasično 5m kfor i gubi je UZ RETARDIRANU ANIMACIJU kao u slučaju iznad. U nastavku akcije Coutinho na ivici šesnaesterca se vrti na petoparcu, gubi loptu uz JOŠ RETARDIRANIJU animaciju gde 2 puta zabode u mesto. Ha ha ha
    8:27 LINK - Pike dodaje Busketsu loptu. Očajan prijem, očajna reakcija i još očajnija animacija nakon izgubljene lopte. Previše često da bi bilo slučajno.
    8:51 LINK - Konačno jedan plus!!! Vidim remplovanje po prvi put u ovakvoj situaciji u pesu! Ne znam da li da budem srećan ili ne, da li je ubagovano pa da se stalno dešava u korist napadača ili nije... Videćemo kad izađe igra ali se nadam najboljem i da je konačno catch up bug ispeglan. Ali u nastavku akcije reakcija Nedveda protiv Suareza... žalosno. Kao da je Kolarov lično bio u Nedvedovom telu
    9:36 LINK - duga lopta. Kako je moguće da nije preskočila igrače i došla gde je namenjeno? Nakata je lepo bio pozicioniran i okrenut telu perfektno. Čak je i pas bio dovoljno jako upućen
    9:41 LINK - opet smešna reakcija na izgubljenu loptu Artura
    10:42 LINK - smešan odabir šuta. Pošto se već lepo namestio na levu nogu i šutnuo na R2, ajde da ga s*ebemo i da napravimo da igrač šutne desnom spoljnom.......

da ne idem dalje, dovoljno sam napisao.
    Preko telefona gledam, pa ne mogu da garantujem da sve vidim kako treba.
    Ne znam da li sam te dobro shvatio, verujem da nisam, ali to za ispucavanje se ne slažem, totalni je random zavisno od položaja igrača oba tima.
    postoje par različitih SKRIPTOVANIH ishoda odbitka od golmana nakon šuta iskosa.
    koliko opcija postoji kad se odbije lopta od golmana?
    korner, u stranu, u sredinu, pa ko već naleti. nije istina da mora da se odbije napadaču na nogu, igram sa 2 i sa 3 napadača.
    Vieira prima loptu i totalno se zbunio u prijemu
    ja ovde vidim da je lik odmah po prijemu nabio trčanje, kad to uradiš valjda je odavno jasno da nema šta da se desi sem greške ako je protivnik u blizini.
    Pike dodaje Busketsu loptu. Očajan prijem, očajna reakcija
    ne znam da li je skripta, ali mi deluje kao da je lik zakasnio sa komandom, bukvalno.
    toliko vidim, oči mi ispadoše od sunca.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Everyone who tested E3's DEMO #PES2020 mention that the biggest problem is still the cursor, "the cursor exchange" Everyone who tests already leaves the direct feedback to konami there.

Druga italijanska i španska liga se vraćaju u PES 2020, potvrđeno od strane Bhattija.

17. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

****te kad se setim da je PES 6 imao bezbroj slotova za save, mnogo više taktičkih podešavanja za kretanje i ponašanje igrača itd itd, sve ovo me još više nervira.

Pre izlaska full igre ne vredi da se komentariše bilo šta, ionako redovno ubace takve promene da su demo i igra jako različiti.

19. The Following User Says Thank You to Rio Ferdinand For This Useful Post:

Regular Elleven 05's Avatar

Bice ovo ok PES sa modovima kad se odradi i dodaju stadioni i mnogo toga jos. Naravno ima toga dosta jos da Konami odradi i sredi do izlaska igre, ali to sto znaju biti lijeni pa moderi odrade posao bolje od njih u firmi je prica za sebe.. Ne znam zasto su zapostavili dynamic shadow tj one sjene na stadionu da se pomjere na poluvremenu, mozda to odrade a mozda ostave za novi PES ko zna?? U ovom mom videu ima mod koji to fino prikaze kako se sjena na stadionu prebacila iz jedne strane na drugu na poluvremenu, nekome to ne igra neku ulogu kao meni ali je lijep detalj u svakom slucaju kao neka promjena da se desava na terenu u polju realizma u fudbalskim utakmicama.. Da tu je i prisutna nova kamera koju sam podesio jos prije ove nove od Konamija koju oni predstavljaju kao novu, Gledao sam dosta utakmica Barce na tv tj kad igraju na Nou Campu, da bih napravio priblizno kao na njihovim utakmicama..

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

To što nije trenutno nešto prisutno ne znači da neće biti do full ili bar demo verzije.

Professional bedazzled's Avatar

Jedno pitanjce u vezi kupovine igre... Hteo bih da uzmem ovu Legend ediciju,samo je pitanje kako? Na stimu samo sa vpn moze preorder ali ne znam jel to sigurna varijanta a za ove druge tipa IG znam da izbacuju samo standardne kopije,,sta je najbolja i proverena opcija?

24. The Following 3 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Ispolirana 19, ali ne zalim se puno. 19 je sjajan fudbal, jedino sto zelim su bolji serveri i bolji odziv komandi kod online igranja. Velike promene kao i drugi Engine mislim da mozemo ocekivati kod next gen verzije kada izadje PS5.

Poslato sa SLA-L02 pomoću Tapatoka

26. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Izgleda da su Juve i Man Utd licenciran. To su naravno jos uvek pretpostavke na osnovu ove slike Francuske reprezentacije gde su Pogba I Matuidi u dresovima timova.

Јуве, Јунајтед и Бајерн. Нема их на Фифа када приказују трејлер са клубовима из тих лига.

A kako je francuska liga licencirana u obe igre ?

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast